Форма навчання може змінитись: у МОЗ назвали три сценарії

У Міністерстві охорони здоров'я розповіли про сценарії переходу на дистанційне навчання

Форма навчання може змінитись: у МОЗ назвали три сценарії

У Міністерстві охорони здоров'я назвали критерії та рівні епідемічної небезпеки, від яких залежатиме перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання в 2021/22 навчальному році.

У МОЗ зазначають, що попри те, що навчальний рік в Україні розпочався у звичному форматі, громадянам варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19.

Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися. Навчальний процес може організовуватися за одним із трьох можливих сценаріїв:

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності)

Відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі. Однак варто пам’ятати про протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних закладів та закладів освіти.

«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності)

Відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та дотримання протиепідемічних вимог.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності)

Відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

Освіта.ua
06.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
Это всё ОДИН сценарий: Идите нафиг со своими проблемами, которые мы вам создаём на ровном месте! До сих пор так и не поняли с кем имеете дело? Значит учитесь как можете, тупая жратва для клана.
Анатолій
Дійсно? чого ждуть, відправляйте всіх дистанційно навчатися! 1-4 класи розселіть по всій школі подальше один від одного.
Тарас
80% вакцинованих учителыв це лише 7-8 відсотків від всіх людей в приміщенні школи. Чи діти, сторожі , двірники і кухня це не люди і вірус не переносять? Зверніть увагу в канікули і дистанційку епідемія гасне. Бо діти у школі основні переносчики інфекції - по 35 в одному тісному приміщенні - один захворів - захворіли усі включно з учителем. Далі понесуть у сім’ї і будуть трупи. Померло понад 1500 учителів, але ніхто не рахує скільки померло членів сімей учителів які принесли цю біду додому. Негайно усі на дистанційку!
поради
Спочатку вимагайте щоб перевірили на антитіла тих хто вакцинувався, а після того може йти бесіда про не вакцинованих. І не має чого боятись все називати своїми іменами. Ті хто вакциновані, вони зуби гострять і тичуть пальцями на тих хто не вакцинувався. То чого мовчати. ? Ми не фарш і не відходи щоб над нами проводили експерименти. Мовчати не треба. І якби це. Багато купили вакцину. Там антитілами і не пахло. А ви будете піддослідними кроликами.
педагоги з ОТГ Мамаївці
Вибачайте "педагоги" . Ще. Тут не так далеко від нашої громади бізнесмен після 2 помер. Ще один збіг обставин. І таких збігів обставин не один і не два. А ще провали пам’яті після вакцинації, тромбози, нефрити, лихоманка, гіпертонічні кризи. І це тільки про те про що в голос говорять. Ви точно при своєму розумі. Чи самі накололися, а тепер давай усіх калічити.
пегоги з ОТГ Мамаївці
Влада не боїться за життя і здоров’я мобільних бригад котрі по дорученню президента мають примусово вакцинувати учителів. Про примусову вакцинацію не ми придумали. Таку інформацію поширюють директори. Вам сказали українською мовою. Вакцина це печатка Сатани. Якщо вакцина така дуже хороша, чому лікарі відмовляється вакцинуватись? Бо правду знають. А може вам сказати, як директори на Буковині по 500 за вакцину платили. Вони відкрито про це говорять. Чи їм можна. А відходи тобто нас давай на експеримент. Влада грається вогнищем. Дивіться щоб не було жарко.
ТТ
Для пегоги з ОТГ Мамаївці: Яка середньовічна єресь у 21 ст. Земля, до речі, обертається.
Коментувати
Мама Небайдужа
Якщо дитина їде на навчання у переповненій маршрутці, а потім намагається втиснутися в ріку народу, щоб пірнути в метро, то яка мені різниця, скільки відсотків вакцинованих викладачів її чекає на місці навчання? На день - два-три (за кількістю пар), а в метро тисячі людей впритул щодня.
Вчитель
Для Мама Небайдужа: Наразі законодавство надає вам можливість з цієї хвилини обрати таку форму навчання вашої дитини, яка б виключила навіть пересування її в просторі. Не драматизуйте! Вчіться, якщо ви справді цього прагнете!
Коментувати
СОС
Господи .якіж там довбойоби працюють, у них навіть інструкція є як заліковувати хворих а не лікувати. А по поводу вакцин це зовсім маразм крепчає. У них єпідемія а вони конечені вакцинують. Де їхня логіка. Сука....коли ж вас рознесе і ви трісните від цих грошей.
Якось так
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував посилення карантину в Україні з наступного понеділка, 13 вересня. "У нас відбулось декілька урядових зустрічей, нарад, які чітко показують: Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну з "зеленого" рівня епідемічної небезпеки в "жовтий".На цьому тижні комісія ТЕБ та НС, яка розгляне наше звернення" - сказав Ляшко в ефірі "Україна 24". Міністр підкреслив, що з наступного тижня школи, де частка вакцинованих менша за 80%, будуть змушені перейти на дистанційну форму роботи. Для "жовтого" рівня вакцинованими вважатимуть і тих, хто отримав тільки першу дозу, і тих, хто отримав дві. Для "червоного" рівня у ці 80% будуть зараховувати тільки тих, хто матиме два щеплення. А МОН напевно нічого не знає, бо продовжує спростовувати "фейки" https://mon.gov.ua/ua/news/stop-fejk-informaciya-shodo-zaprovadzhennya-distancijnogo-navchannya-na-teritoriyi-vsiyeyi-ukrayini-ye-nedostovirnoyu . Смішні ;)
Маріч
Для Якось так: уявіть, чк бригада батьків почне наступ на вчителів, бо ж не вакциновані. Лишіть педагогам право самим розпоряджатися своїм тілои!
Коментувати