ЮНІСЕФ наполягає на прискоренні вакцинації вчителів та батьків

В ЮНІСЕФ вважають, що вакцинація має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими

ЮНІСЕФ наполягає на прискоренні вакцинації вчителів та батьків

Прискорення вакцинації проти COVID-19, особливо серед освітян та батьків має вирішальне значення для того, щоб школи залишалися відкритими.

Про це йдеться у зверненні ЮНІСЕФ в Україні до Кабінету Міністрів та місцевих громад з нагоди 1 вересня.

В ЮНІСЕФ зазначають, що школи повинні закриватися на карантин через пандемію в останню чергу та відкриватися найпершими, щоб забезпечити якісну освіту для більш ніж 4,2 мільйона українських школярів.

“Цієї мети можна досягти шляхом прискорення вакцинації проти COVID-19, особливо серед освітян та батьків, та посилення необхідних заходів безпеки”, – наголошують в Дитячому фонді ООН.

Дитячий фонд ООН попереджає, що діти більше за інших страждають від наслідків  пандемії COVID-19.

В ЮНІСЕФ також підкреслили, що освітяни мають залишатися пріоритетною групою у національній кампанії вакцинації, щоб мінімізувати ризики поширення COVID-19. Важливо, щоб діти та вчителі дотримувались безпечної дистанції, правил гігієни, тощо.

Освіта.ua
01.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель ДПЮ
Заплатите мне 4000 баксов зарплаты в месяц и я не телько вакцинируюсь но и в попу дам всем желающим.
Xayc
Фраза "в попу дам всем желающим" двусмысленна, поэтому толерастее вариант "готов блюсти европейские ценности". И не волнуйтесь за деньги, заднекоричневые а-ля чиновники и так вместо нас блюдут.
Xayc
Активно и пассивно
Коментувати
unforgiven 2
Який зміст вакцинації, якщо люди, які пройшли повний курс щеплення від коронавірусу, можуть бути переносниками штаму "Дельта"? Нехай спочатку розроблять ефективну і безпечну вакцину, замість того, щоб наполягати у прискоренні експериментального медичного втручання.
Вчитель
Для unforgiven 2: Поки розроблять, то завдяки таким демагогам як ти, пів планети вимре від коронавірусу, не буде кому давати!!!
Xayc
Для unforgiven 2: Разработка эффективного (когда польза однозначно перевешивает возможную обочку) средства занимает минимум 10-15 лет, поэтому экспериментаторы хотят затянуть карантин, словно скота в загоне. А почему бы и нет, если ведутся и согласны?
Коментувати