Школи перевірять на якість дистанційного навчання

В Україні проведуть моніторинг якості освіти під час дистанційного навчання в школах

Школи перевірять на якість дистанційного навчання

В Україні проведуть моніторинг діяльності шкіл щодо якості освіти під час дистанційного навчання.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки, посилаючись на слова міністра освіти Сергія Шкарлета в ефірі телеканалу «НАШ».

За словами міністра, проведення освітнього моніторингу, зокрема в частині дистанційного навчання, заплановано Державною службою якості освіти.

«Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій», – сказав міністр.

Освіта.ua
13.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Всіх старух-директрис гнати зі шкіл, вони лише саботують дистанційне навчання, їх цікавить лише заробіток, діти це розуміють Гнати, також і тому, що перешкоджають українській мові Дніпро, 148
Инна
Для Оксана: повністю згодна
Олександр
І вчителів поважного віку (на пенсію), брати молодих компетентних вчителів. Вчителі поважного віку змінюватись не хочуть, тільки гальмують нову реформу НУШ. Або переводити на іншу посаду вчителів поважного віку. Щоб діти вчилися по НУШ, а не постарій системі вчителя бо вчителю так зручно. І на дітей кричати, придиратись, виганяти у коридор і на уроках спішити, до дітей говорити швидше писати і ров’язувати. Школа № 40 молодші класи, м.Київ.
Коментувати
Юлия
Почитала коментарі і здивувалася, що скрізь тільки погано. А в нашій школі все чудово. Вчителі навчають в Zoom, домашні задають в класрум. Все стабільно. Є зв’язок з вчителями. Моя дитина задоволена. Якість знань не погіршилась.
вчитель
Для Юлия: чому не Meet, який вчикається одним кліком в гуглкласі?
Коментувати
Марина
Боже! Почитала коментарі і таке враження, що скрізь тільки погано. А в нашій школі все чудово. Вчителі навчають в Zoom, домашні задають в класрум. Все стабільно. Є зв’язок ж вчителями. Моя дитина задоволена. Як вчилась так і вчиться. Якість знань не погіршилась. Бровари, школа 3.
Ирина
Извигите,в телефрне нет украинского,.Киев,111 школа,учителя,кроме алгебры,заранее не дают расписания выхода учителя в прямой эфир.За пять минут до урока сообщают.Ребенок должен с телефоном полдня сидеть? Почему такое отношение? Зато об их зарплате только и речи.Отправили задание,а оценок нет.Задают очень мног,когда учились по неделям,они так не напрягались учить детей,как на дистанционке.Почти год не работают с детьми ,но стали еще озлобленней.Видеоуроки очень неплохая практикапрактика,если их смотреть с ютуба,,а прямой эфир с учителем бесконечно прерывается.
989
Для Ирина: цікава відмазка "нєт украінского"! У мене в телефоні немає росіянського, але якщо мені треба, то я пишу російською (російську ы заміняю ьі), у вас англійський ї, можна і англійську поставити.
Оксана
Людина підняла важливу проблему!А вас хвилює лише те,якою мовою вона це зробила!Якщо вона так переживає за навчання ,то це уже величезний плюс.Тим більше, що її дитина ,скоріш за все , навчається українською мовою!
Коментувати
Батьки школи 135 Київ
Школа 135 Київ: вчителі майже нічого не роблять, все перекидують на дітей, задання перекручують, умисно плутають дітей, не конкретизують форму сдачі робіт, строки- створюючи умови для хабарів. Оцінки з’являються через місяць та пізніше незрозуміло за що, роботи "не бачать" , гублять, забувають перевірити пошту, менеджери. Ніяких пересдач, чи хоч би розуміння- за що ставлять оцінки. Про роботу над помилками взагалі мовчу. Ідеальні умови, щоб батьки йшли домовлятися. Ті, хто не хоче домовлятися- вороги. Безпринципні Невчителі! Окрема дяка лише декільком, які на забули, для чого обрали свою професію і не ходять на роботу "на заробітки"
Татьяна
Для Батьки школи 135 Київ: Моя дитина не як не навчаеться . Тому що вчителя дуже мало задають завдань. Нi 18,ні 19, ніяких не проводили .Це дуже паршиво ставитись так до дітей.Що це за школа така. Матеметичка задала дітям задачу не з книги,а під діктовку.Задачі не повинні бути під діктовку ,та ще з якоюсь остачею.
Коментувати
Юлія
Що у школі на уроках вчитель спішить навчати так і на дистанційному уроці спішить, діточки не встигають написати. Потрібно розуміти маленьких дітей що дітки маленькі вони не можуть так швидко писати. Або свої уроки планувати так щоб залишався час для нормального запису у зошиті дітям. Школа 40, молодші класи у Києві, святошинський р-н.
Тетяна
Перевіряти може кожен. І знайти помилки також може кожен. Душа болить за майбутнє покоління. Лотерея якась виходить. Повезло з вчителем- будеш отримувати знання, а ні- твої проблеми... Нажаль Для того аби перевіряти, потрібно спочатку щось надати. А то кинули і дітей, і вчителів, і батьків напризволяще. Коли все тільки почалося, ми не знали ні як організувати, ні як користуватися тим зумом, ні засобів технічних, ні підтримки... Особисто мені прийшли на допомогу батьки класу: одні камеру дали, інші штатив,, другі допомогли з програмним забезпеченням. Мій клас не був відірваний від навчання, дітки працювали на 100 відсотків, я теж. Але це зробили МИ: я, діти, батьки, бо комп’ютер мій, за світло і інтернет, походи до окуліста, замовлення окулярів( бо зір впав від постійної перевірки в телефоні) плачу я. То що ви збираєтесь перевіряти? Водіям платять за амортизацію власного авто, а нам, вчителям, хто заплатить? А батькам хто поверне кошти за ті маркери, камери, час? Щоб перевіряти, треба надавати... А перевіряти совість хто буде і коли?
Лора
39 школа в Днепре . Ужас нечего не доносят к детям ,некому нечего не нужно. Преподователи только ждут денюшек ! Зачем им говорить дополнительно что задавали на уроке ,на котором присутствовало 4 человека из 30. За що зарплату платять? Проверте пожалуйста цю школу.
Ірина
Доброго дня. А як бути з тими вчителями, які принмжують учнів на дистанційному навчанні. Всі коменти вчитель пише в коментах, які бачуть всі. Тестові завдання надаються з помилками , тобто з некоректними відповідями і потім перевіряються вчителем як то кажуть вручну. Завдання надаються з граматичними помилками, а потім занижують бали за виконане завдання, пояснюючи , це тим, що вона мала на увазі зосім інше.
Vold Ratn
А как быть родителям у которых не один, и ни два ученика, а сразу 6. Представляете какое образование должен иметь родитель чтоб преподавать на дистанционном обучении все предметы начиная с 1 класса и по 9 класс. С учётом того что сейчас образование никак не состыкуемся с прошлым. А никаких ни пособий на то что теряешь работу, нервы, финансы(на интернет) и время нет. Просто детям кинули задание, а разъяснение темы должен родитель делать. Получается что все родители должны иметь как минимум высшее образование или хотя бы закончить курсы педагогов. А ещё и качество инета который нам предоставляет лучшего. И что самое интересное детей учат родители, а зарплату получают учителя. Я не против учителей, просто они скинули урок, все остальное делают родители. А как дальше будем учится, следующие поколение, а лечить людей тоже наверное онлайн будут? Короче вопросы есть, а ответов ни кто не даст.
Местный
Для Vold Ratn: ну вы же о чём-то думали, что-то рассчитывали и планировали, когда делали 6 учеников? Или вы думаете, что вам теперь кто-то должен?
Тарас
Для Vold Ratn: есть распоряжение что школа должна выдать технику. Пишите депутату, они любят на таком пиариться
Коментувати
Ірина
А чому одні працюють, а інші взагалі нічого не роблять. Як то фізруки, трудовики, вихователі ГПД, психологи, керівники гуртків ? До них і претензій немає з боку батьків, бо їх предмети та послуги нікому не потрібні. А зарплата іде як всім.
Оксана
Для Ірина: Керівникам гуртків КПНЗ з 9 по 24.01 не платять.
просто вчитель
Для Оксана: У вас,можливо, не платять,а взагалі платять. Цілком погоджуюся з Іриною. Чому однакова заробітна плата для вчителів,які і онлайн уроки проводять,і презентації,і тести готують, і перевіряють роботи,використовують свої технічні засоби. Це в основному вчителі,чиї предмети виносяться на ЗНО. Та й батьки контролюють викладання цих предметів, а для інших дистанційне навчання - колгосп " Тихе життя".
Коментувати
Вежливый снайпер
На самом деле эта госслужба придет за конвертами с деньгами, как обычно, а не что-то проверять. Даже если все будет в порядке, они все равно найдут, на чем можно набашлять денег. Это печалька.
Grigoriy
Что это за министр? Его проверяли? Что это за комиссия, которая собралась проверять непроверяемое? Толпа чиновников-паращитов, нахлебников, глупых теоретиков, из-за которых Украина столько лет в списке отсталых африканских государств по уровню жизни и коррумпированности.
Вежливый снайпер
Прошу написать мне здесь Закон, статью, предусматривающую обязательное дистанционное обучение во время карантина, прошу объяснить мне здесь основания для проверок того, чего держава обеспечить не может м не хочет. Я трачу свое электричество, свой интернет, свои ресурсы, однако, как человек группы риска, который с 1 сентября подвергается опасности заразиться вирусом и умереть, не получил своей компенсации в размере хотя бы 8.000 гривен. До тех пор пока не будет предложен, проголосовал и утверждён Законопроект об обязательном дистанционном образовании, я буду проводить уроки так, как мне удобно и выгодно. Прошу кликуш успокоиться и не паниковать здесь, а заняться, наконец, своими детьми, которые играются с телефонами по полсуток. Дайте своим детям книги в руки и проконтролируйте их хотя бы раз в неделю.
Ирина
Вы абсолютно правы.Я не учитель,но понимаю как вам тяжело всё это нести.Благодарить надо за то,что учителя ещё работают.
Коментувати
Ганна
Колеги, почитайте, який бомонд тут пише! Павліки Морозови! Діти таких батьків приходять до Вас навчатись, але на березі яблука не родять. Для дистанційного навчання перш за все потрібна техніка та інтернет. От коли мене роботодавець ним забезпечить, тоді буде перевіряти. А поки я на своїй власній працюю, сама проплачую інтернет, то ідіть ви лісом, перевіряльники!
Vold Ratn
Я с Вами полностью согласен. У меня 6 учеников, инет оплачиваю со своего кармана, учебное пособие приобретает за свой счёт, а за обучение министры гребут деньги. Хотя многие учителя не согласны с онлайн обучением. Они готовы идти против закона лижбы чтоб детей чему-то научить.
Коментувати
Ольга
Школа № 14 Кам’янець - Подільський. Розумно організовано, діти працюють у свій час, якщо урок не онлайн, а то сусідські діти з 8:00 і до 14 : 00 біля комп’ютера. Навіть перерви залишили.
Маша
Школа 8 Одесса,ни как не организовала онлайн обучение,всю весну,осень и зиму ,толком не один учитель не организовал хорошее объяснение своего предмета ученикам,знаний у учениках нет,одна формальность к сожалению ????????????
Директор
Для Маша: вы очень безграмотная особа, фу!
Коментувати
Юлія
Не знаю як іншим, але мені подобається навчання онлайн. В школі 66 місто Одеса дуже відповідально ставляться до донесення інформації учням.
Оля
Гімназія Академія... Київ... повний провал з дистанційним....Учні старших класів мають максимум 2 уроки, все інше самостійно... 11 класу здавати ЗНО, все поклали на плечі батьків. Вчителі не хочуть працювати дистанційно, ігнорують...
Науменко
Освіта онлайн повне гавно. Необхідно відновити новчання в школі для всіх дітей.