Київ просить відновити навчання молодших школярів

Мер звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією дозволити навчання в молодшій школі

Київ просить відновити навчання молодших школярів

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією ухвалити рішення, що дозволить під час локдауну навчання в молодшій школі.

Про це очільник столиці сказав під час традиційного онлайн-брифінгу.

За його словами, столичні школи після закінчення канікул розпочали дистанційне навчання.

«Хочу повідомити, що я звернувся до Міністерства освіти та уряду з тим, аби відновити навчання у молодшій школі. Щоб учні перших-четвертих класів могли відвідувати школу. Бо якщо в нас працюють дитсадки, то було б логічно, щоб працювала і молодша школа. Оскільки перебування дітей в старших групах садочків і в молодших класах мало чим відрізняється. І дистанційне навчання для учнів молодших класів – неефективне», – підкреслив мер столиці.

Він також наголосив, що повернення до шкіл учнів перших-четвертих класів поліпшить і процес навчання, і дозволить їхнім батькам спокійно працювати.

«Сподіваюсь, уряд дослухається та ухвалить виважене і логічне рішення», – сказав Кличко.

Освіта.ua
13.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Спасибі,дякувати Богу народні обранці з народом.Це навчання зовсім не підходить для початкової школи.Якщо чесно,то для старших учнів також.Але вони принаймні здатні зробити вигляд ,що слухають.
учитель  початкової школи
Якщо у нас буде працювати початкова школа, то було б логічно, щоб у нас працювали і 5-9 класи, оскільки перебування дітей 4 класу та 5 класу У школі мало чим відрізняється,а далі за логікою і всі інші.Чому на дітей початкової школи офіційно не надягають маски, ХОЧ ЯКІСЬ В ЦІЛЯХ БЕЗПЕКИ, а діти починаючи з 5 класу повинні носити (звичайно, під умолянням і тиском вчителів)- БО НЕ ХОЧУТЬ ДІТИ ОДЯГАТИ МАСКИ!!!!Чому така несправедливість?А як бути вчителям початкової школи??? Діти 1-4 класів найбільше контактують з учителями, вони найбільші розповсюджувачі всякої зарази- хочу пчихну, хочу кашляну....і без маски.Кого більше шкода: батьків чи вчителя-початківця,який тяжко хворів від пневмонії і тепер не може спокійно працювати з дітьми-він їх уже боїться.В його очах- одна зараза, а все через те, що закони несправедливі.
1
Для учитель початкової школи: Боїтеся чи не хочете працювати з дітьми, вам точно в школі не місце!!!!Звільняйтеся,шукайте роботу на дому, дистанційно, це ваші проблеми. Повірте,на ваше місце швидко прийдуть більш адекватні вчителі
Вишневський
Для 1: ДА,ДА ,ДА .Прийдуть, аж прибіжать. Обласний центр, одна з найкращих шкіл, 2 вакансії вчителя початкових класів.Приходять молоді. на запитання про проміжні сторони горизонту _ " я не готова Вам зараз відповісти". СКОРО прийдуть до ваших діток АДЕКВАТНІ ( як раз для Вас і ваших дітей).
Вишнвський
Для 1: ДА,ДА ,ДА .Прийдуть, аж прибіжать. Обласний центр, одна з найкращих шкіл, 2 вакансії вчителя початкових класів.Приходять молоді. На запитання про проміжні сторони горизонту :" Я не готова Вам зараз відповісти". СКОРО прийдуть до ваших діток АДЕКВАТНІ (саме для Вас і ваших дітей).
Коментувати