МОН просить не проводити всеукраїнські олімпіади

Відомство просить не проводити другий та третій етапи всеукраїнських учнівських олімпіад

МОН просить не проводити всеукраїнські олімпіади

Міністерство освіти і науки просить не проводити другий та третій етапи всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів під час дії карантинних обмежень.

Про це йдеться у листі відомства, що надісланий на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки та директорів шкіл.

У відомстві нагадують, що на території України до 28 лютого 2021 року установлено карантин, який унеможливлює проведення другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, який мав відбутися до кінця грудня 2020 року, та третього етапу олімпіад, проведення якого було заплановане в січні-лютому.

«Привертаємо Вашу увагу до вказаних вище змін у законодавстві та просимо вжити заходи, необхідні для забезпечення безпеки та збереження здоров'я учасників освітнього процесу», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
16.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кого ж слухати?
Тільки що на сайті Київських математичних олімпіад прочитав звернення Спілки ректорів до керівників ЗВО за підписом Губерського щодо організації ІІІ етапу такої олімпіади з математики на базі їхніх закладів освіти. Питається, чому лише з математики? Відповідь на це питання очевидна. Ініціатором такого звернення був Б. Рубльов і про інші олімпіади він не подумав. Але, чому про це не подумав Губерський, підписуючи листа. Дивно, що у зверненні Рубльова називають головою журі IV етапу олімпіади з математики. Але ж ця посада не є закріпленою за ним, бо кожного року голова журі призначається відповідним наказом МОН. А на цьому ж сайті ним уже прописані й організаційні моменти проведення олімпіади. Та на якій підставі ректори вузів мають підкорятися приписам Богдана. Минулого року йому не вдалося здійснити тиск на ОІППО, то цього року він вирішив командувати ректорами? То ж, чи за адресою такий лист Спілки ректорів? Думаю, що з ним треба було звертатися до МОН і не лише щодо математики.
Юрий
О, МОН уже просит. Изначально МОН издавало накази, обязательные к исполнению. Потом начали выдавать рекомендации, на которые можно ложить с прибором. Уже дошли до просьб. Дальше что будет? Мольбы, квесты, медитации? Считает МОН, что проведение олимпиад в данной ситуации опасно - издали Наказ, отменить олимпиады всех уровней (а, вообще, нефиг тому же МОНу было на этот учебный год издавать указ о проведении олимпиад). А просьбы - это МОН пусть под церковь сходит. Да и на сегодня есть куча возможностей провести олимпиады онлайн.
Угробимо все
Олімпіади проводяться для розумних дітей, а таких нашому МОНьці не потрібно. До онлайн-уроків вони додумалися, а до онлайн-олімпіад - ні.
Діана
Для Угробимо все: а ми писали олімпіади онлайн. Перша почалась 30 листопада і зараз досі вони проходять (спочатку проводили другий етап, а зараз третій). Я з міста Дніпра
Коментувати
Віктор Логвін
що МОН пропонує учням взамін? Чому для МОН учні і їх інтереси це за замовчанням порожнє місце?
Ego
Для Віктор Логвін: Для учнів мало онлайн-конкурсів? Було б бажання! А життя дітей важливіше за будь-які олімпіади!
Віктор Логвін
Для Ego: ну так відмініть участь наших спортсменів у Олімпійських іграх, бо є ж багато інших змагань, "було б бажання" ;)
Алексей
Школы сейчас работают и после локдауна будут работать. Чем отличается обучение от проведения Олимпиады в субботу/ воскресенье в пустой школе. В классе можно разместить 15 учеников. Не будет этих этапов, не будет кем представлять Украину на международных олимпиадах. Так Олимпиады и умереть могут....
Коментувати