ВР не змогла ухвалити закон про якість підручників

Законопроєкт встановлює чіткі вимоги до якості навчальної літератури, що використовується у школах

ВР не змогла ухвалити закон про якість підручників

Верховна Рада не змогла ухвалити законопроєкт щодо забезпечення якості навчальної літератури. За результатами голосування, що відбулось 3 грудня, проєкт закону направлений на доопрацювання.

За словами народного депутата Інни Совсун, яка представляла документ у парламенті, законопроєкт розроблений з метою встановлення чітких вимог до якості навчальної літератури, насамперед тієї, що використовуються у школах, та механізму перевірки дотримання цих вимог.

Мету законопроекту пропонується реалізувати за рахунок запровадження визначення навчальної літератури та визначення критеріїв, яким вона має відповідати; удосконалення розподілу повноважень щодо наукового та методичного забезпечення освіти; визначення підходів до забезпечення якості навчальної літератури шляхом її експертизи.

Окрім того, голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак повідомив про рішення комітету, яке рекомендує прийняти законопроект за основу.

Необхідність прийняття законопроекту він обґрунтував низькою якістю навчальної літератури, зокрема шкільних підручників та посібників, які містять дискримінаційні вислови та зображення.

Під час обговорення народні депутати висловили чимало зауважень до законопроєкту і пропонували направити його на доопрацювання.

Законопроєкт за результатами голосування не набрав необхідної кількості голосів і 226 голосами направлений на доопрацювання.

Освіта.ua
03.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Місяць
Увага!! В Кду ім. Шевченка відбувся другий тур виборів ректора. Кандида від Губерського Бугрова незважаючи на адмінресурс, підтримку соросят не обрали... нині Бугров тисне на студенство, щоб його призначили викнувачем обовязків. Хоче пролізти , як кажуть ,без мила...
Камасутра
Отака довіра до Проектів Совсун- бабака! Цих соросоідів вже розшифрували і зрозуміли іх злочинну роль.
xyz
Для Камасутра: Щось я не читав освітянських проектів від Медведчука, Бойка, Рабіновича! А може хтось би з них написав своє бачення розвитку освіти на цьому сайті. Прочитали б. А то крім воплів: соросята наступають немає що і почитати.
Укроп
На мило соросят гидких!
Коментувати