У ВР пропонують перейти на дистанційне навчання

В Україні можуть ухвалити рішення про переведення закладів освіти на дистанційний режим роботи

У ВР пропонують перейти на дистанційне навчання

В Україні необхідно здійснити переведення закладів освіти на дистанційний режим роботи та ввести карантин «вихідного дня».

Про це в ефірі програми «Право на владу» сказав голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

За його словами, постанову №641, якою встановлений карантин, необхідно змінювати, у зв'язку з тим, що Всесвітня організація охорони здоров'я вже змінила критерії введення карантину.

Зокрема, він наголосив на необхідності переведення закладів середньої та вищої освіти на дистанційне навчання, як це вже зробив Київський національний університет ім. Шевченка.

Окрім того, Радуцький повідомив, що в Україні можливе запровадження карантину «вихідного дня».

«Жорсткий карантин ми не можемо ввести сьогодні. Ми це розуміємо. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Це коли родина на вихідний день лишається у себе в родині. Нікуди не їздить, ні у ресторани, ні на концерти у Харків. Це можна витримати, це не закриття підприємств, це не зупинка», - сказав Михайло Радуцький.

Він також повідомив, що ці питання будуть розглянуті на нараді за участі Володимира Зеленського.

Освіта.ua
09.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Панасюк Юрій
Панове МОНяни, у Павлівській школі Погребищенського р-ну, Вінницької обл. ще з2006 року директоркою школи Синюченко Н.І. та її чоловіком-ПЕДОФІЛОМ (за природою)географом-бі... ологом-хіміком-музика... нтом... Синюченко Г.В. опробовано та систематично використовується дистанційне навчання учнів. Це як у кінофільмі:приперлись на перший урок(це якщо ще приперлись,зачасту на 6 чи 7) і команда-"ВЫУЧИТЬ ОТ СИХ ДО СИХ". Педофіл відвезе свою курву освіти в район, якоби "по делах" і починає на уроках (5 чи 9 клас, значення немає) лапати "ГЬОРЛів".От де необхідно переймати "передовой" досвід української освіти. А то вИ "Таїті, Таїті". наХРІНа ім те таїті коли ви таких виродків і тут "КОРМИТЕ". Зарплата курви більше 10тис-ч,це при вищій категорії (купленій за квадратні метри сала та поштучно в індиках),зарплата ПЕДОФІЛА-(плюс 6-7уроків в Борщагівській школі)-14тисяч,це при вищій категорії та старшому учителю, +пенсія-3800грн.Уявіть ----ЖОДНЕ з цих названих псевдовчителів ніколи не користувались компами, яке дистанційне? МОНяни, ви там від неможливості на свою зарплату утримувати "живих та не народжених" не ОХрініли? ХТО, КОЛИ, ДЕ перевірить таких виродків на придатність та компетентність до займаних посад? Телефонуйте, розповім про ягідки,це лише квіточки. о959069398.
Вчись
Раніше, без обовʼязкової середньої освіти, хто хотів вчитися, вчився, навіть самостійно. Про самоосвіту не чули? А зараз школа і вчителі повинні примушувати учнів вчитись. Це не їх обов’язок. Поясніть дітям, навіщо потрібно навчання, і будуть вони вчитися, хоч дистанційно, хоч ні. Батьки не тільки для того, щоб народити і годувати.
Олег
Для Вчись: ну так нафиг эти учетеля вообще. Ещё зарплату они хотят большую...
Коментувати
Володимир
Чтобы вы все подавились этим ковидом. Быстрее бы все переболели уже . Ковид, ковид та пофиг на него. Через пол процента сидеть дома я не собираюсь.
ABCD
В комментах очень много учителей, которые носом чуют реальную опасность остаться на улице после того, как окажется, что без ихних фиговых услуг запросто можно обходиться и качество знаний от этого ни чуть не пострадает, ибо 95% из них не в состоянии дать детям ничего выходящего за рамки того, что можно просто прочитать в любом учебнике и добавленной стоимости никакой они не создают. Поэтому они сейчас готовы даже рисковать заболеть ковидом, но только чтобы их маленький жалкий школьный мирок не отошел в небытие а им самим не пришлось переквалифицироваться в продавцов и дворников)))) потешно это все
Кеп Очевидність
Для ABCD: интересно, в твоей тупой башке не застряла мысль, что именно эти "бестолковые" учителя и пишут эти книги, и ведут дистанционные уроки? Учителя наоборот ЗА дистанцию. 95 процентов не в состоянии дать ничего стоящего? Ты наверное из "большинства 73", у тех тоже статистика и математика (правильно проценты считать так и не научились) хромает.
Колега
Для Кеп Очевидність: Во-первых учебники и пособия пишут не учителя, а методисты, которых достаточно несколько десятков по каждому предмету на всю страну. Во-вторых, дистанционные уроки для тупых типо тебя, которые не могут сами прочитать написанного в книге и нуждаются в говорящей голове, которая будет это озвучивать. В-третьих, за 73% поблагодари своего "годовнокомадувача", которого народ ненавидел до такой степени, что в том втором туре даже черт с рогами бы набрал 70%+. Questions?
Кеп Очевидність
Для Колег(к)и: ABCD, ты новые буквы выучил? Ник уже посложнее написал. Видно, учебники (или методички?) не пошли тебе на пользу. После "дистанционные уроки для тупых" говорить не о чем. Ты тупой троль, скорее всего даже не с Украины. Жаль, что вас, дибилов, по IP не банят тут. Сайт чище был бы.
Коментувати
БОРИС
В селах і сільських громадах ніхто нікого не тестує. Захворіла людина, то й нехай хворіє. А А який вірус? Мало кого цікавить. Все пущено на самотік ці на самовиживання.. Природний відбір.Діти природи.
Анна
А потом лет через 10-20 будем "пожинать плоды" от "специалистов дистанционного обучения"!!!
Володимир
Не смеши от того ковида умирает 0,5%.Идиоты блять, скорее бы 70% переболели им , чтобы весь этот бред закончился. И да мне жалко людей, но я не хочу себе годами портить жизнь.
Коментувати
Анна
Дети ждут дистанционки и в открытую об этом говорят, потому что воспринимают это как каникулы, можно ничего не делать, а оценку все равно поставят!!! У некоторых детей даже доступа к интернету нет. Я считаю, что это "дебилизация" наших детей.
Єва
Для Анна: я з Вами не погоджуюсь, особисто мені та моїм знайомим краще дистанційне навчання, тим що є час на підготовку до ЗНО, до вступу. Та й взагалі є можливість правильно харчуватися, займатися спортом та висипатися.
Єва
Для Анна: Просто дистанційне навчання повинно бути "нормальним". Але ті що навчаються офлайн, будуть навчатися й онлайн
Коментувати
Катя
Почему все думають только про школу. Вы понимаете какие специалисты потом выйдут с вашей дистанцыонкой с универа. Решили добить и так искалеченную Украину.
Учитель
А кому подобається те, що вчителі хворіють, заміни. З 7 уроків 6 замін? Аби дитину з дому "збагрити"?. Треба вводити нормальну дистанціюну освіту. А старенькі вчителі, які не впораються з комп~ютером. нехай відпочивають на пенсії
Оля
Для Учитель: ну да никто не хочет жить за 1700
Коментувати
Віктор
Треба їх на дистанційно наші діти не хворіють нам треба нормальну націю перестаньте бурити людейг
Катя
Не дай Бог. Какой смысл это делать если все равно 60% по-любому переболееет. И что вы хотите годами сидеть на карантине. Во-первых, что это за учеба. Вы понимаете , что дети будут тупеее, с университетов не будут выходить нормальные специалисты. Что это за врач будет? У нас и так медицина так себе, а так вообще не будет кому лечить реально опасные болезни, а не ваш ковид. Что это за актеры будут????По-вторых, людям нужно нормальное общение для нормальной здоровой психики, а не сидеть днями за телефоном или компьютером. Если так делать , то скорее вы заболеет чем-то где смертность не 0,5%, а 50%. По-третье, зачем так портить и так искалеченную економику. Если так мыслить, то лучше вообще поселится в лесу и боятся людей, как дикари. Я бы поняла, если бы это временно, но вы что не можете понять, что ковид будет такой же и через1 год и, может, через 2-3. Это не испанка, чтобы так портить во всех сферах жизнь.
Наталья Копылова
Дистанційне навчання це вже вимоги сучасності! Можна запровадити змішане навчання!А можна як у деяких країнах Європи ,три два дистанційне,а три дні очне навчання.В нас зараз 5 вчителів хворіють ковідом,3 вилікувались,є також діти на самоізоляції
Богдан
Для Наталья Копылова: 100% правильно.
Коментувати
Врач
Вы чё подурели с этим якобы коронавирусом?Если бы статистика и СМИ говорили правду,то давно уже б все места были б забиты.А так это сейчас только для накала ненависти в обществе и для постройки тупого вышеуказанного.
Переболевшая
Для Врач: видимо, Вы не врач, если это говорите. Уже столько людей в моём окружении переболело или болеет сейчас. И я в том числе. Прям хочется, чтоб те, кто кричит, что ковида не существует, через него прошли.
кек
Для Врач: Вчера госпитализировали по Украине 900 человек, а теперь посчитай сколько дней нужно чтобы забить 20000 койкомест , при том что количество заболевших растет каждый день)))
Коментувати
А.В.
Карантинные меры не для школы.Там не выдерживается не масочный режим,не дистанции ,измерение температуры и т. д.При этом,школа- самый большой рассадник микроб и вирусов.Смешанное обучение было бы оправдано.Одни учатся неделю в школе,другие на дистанционке и потом менялись бы.Но и полное дист.обучение нам понравилось.Все были здоровы ,отсыпались,смотрели интересные уроки и спокойно решали дом .задания.
Кеп Очевидність
Щоб дійти такого висновку, владі всього лише треба було довести ситуацію до тотального пиз*ця. Результат того, що професіоналів там немає. Дійсно, треба не обговорювати, а ЗАПРАВАДЖУВАТИ НЕГАЙНО дистанційку повсемісно. Я пам’ятаю як місяць назад я писав, що школи відкривати не можна. Скільки гівен вилили коментатори в мою адресу. І що, як результат? Врятували маски (які знімають на уроках) чи "рельси" (по яким ніхто не ходе, бо мамка сказала, що то дурість)? Як всі заголосили, коли не тільки вчителі почали мерти, а й ваші мацюпуренькі. Нехай це стане уроком для всих бісових йолопів. Коли ж ви порозумнішаєте? Треба ввести дистанційку в школах, штрафи, якщо діти без необхідності шатаються по вулицях, контроль відвідування онлайн занять. І все буде добре. Вірус не зникне, але тижня через 2 все ж не +4к буде. І система охорони здоров’я розвантажиться. Як же всим важко по-людськи до інших відноситись. Але до виборів напевно не переведуть, бо істеричні мамашки не проголосують за них. Сумно.
1
Для Кеп Очевидність: ковида нету, пок-пок-пок, все быстро в школу, куд-кудах
Харків янка
Кеп, сама в школі, повністю згодна з Вами
Коментувати
Марк
У нас багато хворих і в школі. Але нас не тестують і кажуть тримайтеся. Працюйте далі, сьогодні почав сам кашляти важко дихати. Але температури нема. Отже на роботу. Це капець
Вербич Михаил
Для Марк: так само—в школі дуже багато хворих вчителів, троє на лікарняному, іншим кажуть—тримайтеся, пийте багато рідини, працюйте.
Коментувати
Вчитель
Школи негайно переводити на дистанцію. Ви не уявляєте що робиться із захворюваністю у школах!!!! Це жах!!!! Це ж колективи по 1500 людей!!! В учителів підтверджені діагнози. Купа контактних. Купа з підозрою.
кек
Месяц назад было 2000 сегодня 5800, давай лохторат, отправляй детей в школу, природный отбор должен собрать свой урожай ))
Богдан
Для кек: Для точності, у вересні вже було майже 3000 хворих, а не 2000.
Коментувати
Зацікавлена
А дитячі садочки? В них я так розумію короновірусу немає? Чи вихователів та діти від 2-6 років то не люди? Нехай ходять та ризикують...
Анна
Валера, а твои родители тоже "старые жопы"? Передай им спасибо за воспитание такого "прекрасного" сына.