Військово-польові збори у школах рекомендовано перенести

У Міністерстві освіти розповіли, як школи мають організувати військово-польові збори

Військово-польові збори у школах рекомендовано перенести

Заклади освіти, які у 2016 році врахували методичні рекомендації МОН щодо викладання предмета «Захист Вітчизни» та передбачали проведення військово-польових зборів після 10 класу, цього року можуть організувати їх проведення восени 2020 року.

Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання вчителів.

Закладам, в яких було передбачено проведення зборів під час вивчення предмета в 11 класі, рекомендовано у зв'язку з пандемічною ситуацією провести оцінювання військового навчання шляхом автоматичного виставлення оцінки за підсумками поточних оцінок впродовж року або провести онлайн-тестування за темами військово-польових навчань.

Освіта.ua
05.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Одна сказала не розуміючи нічого,що їх перенести на вересень,коли 11 класи будуть хтозна де,а ви передруковуєте дурницю! Що за держава?
Press F
Цікаво буде подивитись, як ці походи будуть проходити. В 11 класі їздити в поле та вивчати "Захист Вітчизни" це те, що треба.
Вчитель
Для Press F: Для Іван: Ви взагалі читали,що там написано? Все логічно. Ніж критикувати і хаяти, включіть мозок. У 11 класі збори вже "пройшли", у онлайн було оцінено учнів.
Коментувати
хе-хе
Фото в тему)