У МОН розповіли, як оцінити учнів з фізкультури та праці

Провести оцінювання можна за результатами І семестру та з оцінок, отриманих до 12 березня

У МОН розповіли, як оцінити учнів з фізкультури та праці

Виставити учням підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання та музики учителі можуть за результатами І семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня.

Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання вчителів.

За її словами, якщо учні під час карантину виконували завдання з таких предметів, то відповідні результати також слід враховувати.

Також учителям не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін, у разі відсутності в учнів технічних можливостей їх виконання.

Освіта.ua
05.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Директор требует бумажный отчет о дистанционном обучении на карантине по физической культуре! Для сохранности в архиве школы! ( это у всех так?
Эльвира
У китайских мудрецов есть поговорка – «ловкие пальцы – быстрый ум», которая подчёркивает тесную связь между работой мелкой моторики и мозговой деятельностью. И именно на уроках трудового обучения и физкультуры можно развить эти навыки. Ну с китайскиму мудрецами спорят наши родители и потом. почему-то. у них на выходе дети не такие и учителя и опять кто-то виноват.только не они.
Велмогнета
под спортом иметься в веду Киберспорт я так понимаю,тут все просто делаем онлайн чемпионат, по игре ну например World of Tanks по результатам выставим оценку за кибер спорт ....со спортом решили....хотя можем провести спортивные отборочные матчи по 1 Шахматы 2 Игра го 3 Покер соспортом проблем нету ... Касательно уроков труда .еще проще .... пусть дети соберут в домашних условиях двигатель стирлинга или простой генератор , если двигатель и генератор работают- то зачет....делаетсья это легко из любого мусора, если стирлинга тяжело то простой паро генератор . или предоставить на выбор еще ряд простых задач, те кто не может делать просты поделки те могут написать программу для автоматической уборки поля комбайном....
Стас
Физическая активность стимулирует работу головного мозга.Видно некоторые страдают гиподинамией.
Gocha
Підмічено правильно - це дійсно самий головний предмет в школі, бо, якщо ще і його прибрати з шкільної програми, то ти ,славку, і твої діти із слабостей та карантинів вилазати не будеш до кінця життя.
Слава
Блин, самые главные предметы????????????Их уже давно пора убрать из школьной программы! Когда уже реально будут пересмотрены школьные программы???
Степан
Для Слава: уявляєте так це самі важливі предмети. Тому що здоров’я дитини важливіше за будь який предмет. А програми дійсно варто переглянути і розгрузити. Будьте здорові і почитайте для чого проводиться фізична культура. З сучасними дітьми які нерухаються взагалі фізчну культуру потрібно проводити кожен день.
Людмила
Вы,правы на все 100%. Дети, любят физкультуру,больше других предметов.
Катерина
Слава, если Вы считаете что эти предметы нужно убрать, то мне Вас очень жаль. Сейчас, с тем уровень активности детей гораздо снижен. И каждый третий школьник уже с явными проблемами здоровья из-за отсутствия физической активности. И самое глупое что можно сделать это убрать из программы. Физкультура это САМЫЙ ГЛАВНЫЙ ПРЕДМЕТ В Школе. А если Вы этого не можете понять, то здесь 2 вывода, либо Вы школьник который не любит физкультуру, либо же очень глупый взрослый, который ничего не понимает елементарних вещей.
Коментувати
Людмила
Лікарі завжди плачуть про малі зарплати , у педагогів вони не більші, але ж всі чудово знають, що кожен пацієнт платить і лікарю і медсестрі і навіть санітарці. І якщо сам не проявиш ініціативу, то тобі обовязково про це нагадають і не раз - називається це " треба поблагодарить", а за що? За те що людина виконала свої посадові обовязки?
Ліана
Для Людмила: До чого тут?
almira
Для Людмила: А чого ж Ви не обрали професію лікаря? 8-9 років навчання в університеті, КРОК-1, 2, 3... .
Коментувати
Анатолій
Пані міністерко, документ дайте, законну підставу, а не рекомендацію усну. Міністерко повинна це розуміти мабуть. Чи надалі будемо усно вчити, оцінювати, лікувати, воювати?
Игорь Проданец
Радион, так можнет говорить далекий человек. Помолчи. Не засорчй пространство.
Родион
Для Игорь Проданец: Игорь, не нервничайте так: я же написал, что хорошие специалисты не пострадают.
Коментувати
Родион
Карантин показав, які предмети являються рудиментами. Фізкультуру потрібно відмежувати від спорту, залишивши щоденні руханки між уроками. Спорт - в позаурочний час за вибором (можливо обов’язковим) в секціях. Трудове навчання, хоч і названо технологіями, але як предмет в школі не потрібне. Для цього повинні бути гуртки, клуби по інтересам і т.д. Елементи креслення можна вивчати на інформатиці з програмами-креслярками, так як вручну вже давно ніхто не креслить. Хороші спеціалісти від таких змін абсолютно не постраждають.
Людина
Для Родион: В даний час, на жаль, величезна кількість захворювань, безліч з яких виникає через недостатню рухову активність, в нашому контексті це стосується школярів, які безліч часу проводять за комп’ютерами, виконують різноманітні інтелектуальні завдання. При цьому, забуваючи навіть про елементарну зарядку. І ви пропонуєте ще забрати й те, чого і так бракує?
К
Для Людина:в молодших класах класні керівники(може не всі,я говор’ю за нашого вчителя)забирають 1 урок раз в тиждень на математику.В першому пів уроку,тобто попередній був математика,далі перерва(діти так нарухались,що можна їх викручувати),потім продовжили мат.на наступному уроці(це урок фізкультури),тоді рядочком в спортзал на пів уроку.Старші після школи,хто на гуртки,хто так з м’ячем футбола грати.Останні уроки фізкультури-це взагалі лишнє.В класах бачили,які парти,або голову здирають,або лягають на парту по зросту не підходять.З коментарем "Родион"я згідна,але гуртки повинні бути в школі,але дитина повинна в школі пообідати,або не далеко школи гуртки тому,що багато дітей не ходить на гуртки:1-не мають батьки грошей,2-немає кому водити.Трудове в старших класах для дівчат(в нас в школі),це дармова трата часу дітей і зарплата вчителю.Для хлопців не скажу не знаю,але думаю те саме,має дитина нахил до того,є гурток і нехай ходить.Музика,співаємо в школі 2 роки,а далі-музична;для сільських дітей добре було б,щоб вчителі з музичної в школу приїжджали.
Родион
Для Людина: Стосовно нинішньої фізкультури, я дійсно пропоную, як Ви пишете "забрати те що є". А що є? Сільська школа. Сидить на лавочці вчителька 55++, дрімає, а навколо неї бігають, чи теж сидять 7 діток. Спеціалісту години не віддає - забрати не можуть, чи не хочуть. А дехто навіть не розуміє, що руханка, про яку я згадав це - осучаснена зарядка.
Коментувати
Ivan Filin
Цитую: (учителям не варто вимагати запису виконання завдань із цих дисциплін, у разі відсутності в учнів технічних можливостей їх виконання.) а по другим предметам можно значит требовать? Или для выполнения теста и сдачи теоретических знаний по предмету как-то технически отличается от других предметов?
Олександр
Для Ivan Filin: Спробуйте здати тест на тему практичні навички виготовлення токарних виробів
Коментувати
Ivan Filin
А вот об этом нужно было Любомира Мандзій думать раньше, в начале апреля. А сейчас, когда люди работали, дети выполняли тесты и получали оценки выдать такое, что все что было сделано - коту под хвост? Интересно. Это провокация со стороны МОН для родителей против учителей. Спасибо Любомира Мандзій.
Вчитель
А хто вам заважає йти вчителювати? Дистанційне навчання ніхто не відміняв. А відпустка не 3 місяця, а 56 календарних днів.
медработник
И зарплату, бл..., они получат за три месяца! А потом три месяца отпуск! Что за прелесть! А врачи жизнью рискуют - им кукиш с маслом!
Контроллер
Для медработник: Жаба давит? Сколько среди вашего "бедного брата" медработника таких, что сначала оценивают толщину твоего кошелька, а потом уже начинают (или не начинают) делать какие-то телодвижения относительно лечения или отказа от лечения! И побоку, что человек умрёт, важно только одно: сможет он обеспечить тебе необходимую сумму или нет, пациента в морг или на операционный стол.
Масло
Для медработник: Нищий заглядывает в карман нищему. Какая прелесть. Не там ищешь.
Препод
Для медработник: а вы проведите уроки, лекции, семинарские, практические, консультации, экзамены онлайн, проверьте горы работ у вас на почте, выставьте оценки и ещё при этом онлайн объясните почему такая оценка и что не так... а просто онлайн занятие так не проведёшь, чтобы сосредоточить внимание на материале, надо что-то показывать, делать презентации и это не 5 минут... а чтобы онлайн дать задание, его нужно сделать так, чтобы ученику/студенту было удобно его выполнять... придумать тесты, письменные задания, схемы, таблички, которые потом нужно вбить, как минимум, в гугл формы и потом проверить ... и когда у тебя 300-400 студентов
Коментувати