МОН гарантуватиме безпеку у школах після карантину

Міністерство освіти гарантуватиме батькам безпеку при поверненні дітей до закладів освіти

МОН гарантуватиме безпеку у школах після карантину

Міністерство освіти і науки гарантуватиме батькам безпеку при поверненні дітей до закладів освіти після завершення карантинних заходів. При цьому виконання цієї роботи не покладатиметься на батьків.

Про це під час проведення онлайн конференції повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, зараз освітнє відомство працює над тим, щоб забезпечити безпечні та належні умови навчання у закладах освіти після виходу з карантину.

«Ми розуміємо, що школи маємо зробити безпечними для того, щоб учні до них повернулись. Це точно не має бути головним болем батьків, тому це наша відповідальність. Ми зараз над цим питанням працюємо, щоб забезпечити безпечні та належні умови навчання у закладах освіти після виходу з карантину», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Як відомо, раніше в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій повідомила, що навчальний рік для учнів шкіл буде завершений наприкінці травня. Навчання відбуватиметься дистанційно.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Valentina Zahvalinskaya
Медсестер поверніть у школи.
Вікторія
МОН гарантує, а вчителі після уроків будуть вимивати класи з дезінфекторами, купленими за власну зарплату
Лісніченко
Вона гарантує батькам.А якщо дитина захворіє,то хто буде тоді відповідати батькам?Знов із прибиральниць зроблять дезинфекторів,мчсник?... ?в,вірусологів,саніта?... ?ок... і т.п.Чи ще й вчителі почнуть на суботніки ходити?
Лісніченко
Знов із прибиральниць зроБЛЯТЬ дезинфекторів,мчсник?... ?в,вірусологів,саніта?... ?ок... і т.д.Вона гарантує!!Яким чином?Чи ще й вчителі почнуть на суботніки ходити?
Лісніченко
Знов із прибиральниць зроБЛЯТЬ дезинфекторів,мчсник?... ?в,вірусологів,саніта?... ?ок... і т.д.Вона гарантує!!Яким чином?Чи ще й вчителі почнуть на суботніки ходити?
Katarina
Что можно гарантировать? Зачем такое пускать в эфир? У нас пик эпидемии отодвигается... Никто ничего и на неделю вперёд не скажет. Просто есть намерения начать учебный год 20/21 и все. Никакая супершкола не приспособлена к соблюдению противоэпидемических мер. "Это не должно стать головной болью родителей." А чьей тогда? Дети чьи? Не много ли ответственности на себя берут? Или как всегда- свернут по-тихому тестирование... Нет тестирования- нет короновируса. Милости просим на учебу. Повесят дезинфекторы для рук в столовой- и вся забота. А атипичные пневмонии- то не короновирус, то от другого чего-нибудь. И опять же, родителей в школу пускать будут? Если нет, будет много крика, если будут- какая там уже безопасность. Вопросов больше, чем ответов. Многие умные родители переведут детей на " дистанцию", благо предложений море. И кстати да, многие ли учителя захотят пойти на работу в школу на след учебный год с таким раскладом? Никто не подумал?
Студент
Студенти:Are we joke for you? l
Олекса Позняк
ВОЗ та й прем’єр-міністр вважають що вірус буде циркулювати в країні ще 2 роки періодично створюючи піки. Де найчастіше заражаються? Там де найбільше скупчення народу - у церквах на богослужіннях, гуртожитках, ну і школах. Що мені може гарантувати цей при4уркуватий МОН, якщо у мене класи 30-35-38 чоловік набито всупереч усім санітарним нормам? Саме погане те що діти практично безсимптомно переносять цю заразу. При такому скупченні народу один такий школяр у їдальні за 1 раз заразить півшколи. Буде крутіше як у Лаврі. Спробуй наших дітей заставити витримувати дистанцію і чхати у лікоть. Отож, колеги, у кого хронічні захворювання, хто пенсіонер, звільняємось і на дачу у село на пару років поки не перехворіють і не буде вакцини. Пенсіонери тим паче, бо коли підете на контракт то у кінці року при звільненні не отримаєте ні відпускних ні оздоровчих. Так Ліля закон виписала, горіти їй у пеклі
Валентина
Для Олекса Позняк: А можно ссылку на твой канал по физике?
Олекса Позняк
Для Валентина: Я шифруюсь. Фамилиё у меня другое
Я
Для Олекси... А цей закон Мандзій писала???
Коментувати