МОН: варто бути готовими до завершення навчального року онлайн

Усі заклади освіти поки продовжують працювати з використанням дистанційного навчання

МОН: варто бути готовими до завершення навчального року онлайн

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що у зв'язку із продовженням загальнонаціонального карантину заклади освіти мають бути готовими до завершення навчального року дистанційно.

Про це йдеться у коментарі в.о. міністра освіти Любомири Мандзій щодо завершення навчального року.

За її словами, всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

«Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах», – зазначила Мандзій.

Вона нагадала, що МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання школярів.

Зокрема, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство освіти рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
А університети так же закінчують навчання дистанційно? Щоб розуміти і батькам і студентам подальші дії! Тому що потрібно платити за житло!! А з чого платити?? Якщо роботи то немає!!!
АнтiБукс
Ура! Це круто мабудь дуже багато каникул выхиднихи отдихнути можно добре а то урокив багато дуже складно жити выживати а теперь норм гулять в компутер можно с ще в игри
Вчителька
Для АнтiБукс: "Компутер" _ це круто!
АнтiБукс
Завидуй молчя учiлка
Коментувати
books
А книги когда сдавать?
АнтiБукс
Для books: аставиш сибе)
Коментувати