Цього навчального року школярі не повернуться до шкіл

Українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах

Цього навчального року школярі не повернуться до шкіл

Українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.

Про це під час проведення онлайн конференції повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання.

«Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому, шановні освітяни, ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня», - сказала Мандзій.

Вона нагадала, що враховуючи принцип академічної автономії, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

Також вона наголосила, що виходячи з тенденцій, для організації освітнього процесу в школах епідеміологічна ситуація має бути принципово іншою.

Окрім того, в.о. міністра освіти і науки подякувала учителям і батькам за організацію і включення у процес дистанційного навчання школярів.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Игорь
Дебелизм в стране крепчает ... пусть кто боится короны и всего сидят дома, в погребе ... а, мы с ребенком везде ездим и ходим ... хотим нормально пойти в школу, чего из за дебилов каких то должны страдать...
Jeasus
а учнів колуджу/це також стосується? для них також остаток начальної програми буде дистанційно? чи після 11 трвня вони дружньо почемчикують на вірну смерть?)
Елизавета Чайко
Поясніть, будь ласка, для випускників шкіл навчання не завершується саме через ЗНО? Чи потрібно буде відвідувати школи і завершувати програму "офлайн"? Чи для 11 клас рік завершується теж дистанційно, окрім екзамену ЗНО?
я
Звідки така агресія ? Ви кажете ,що краще щоб діти пішли в школу, ви їх наражаєте на небезпеку!!! Не розумію ,що вам всім не подобається? Ми всі не були готові до такого ,але вже давно треба з цим змиритись!) А не робити бунт такий) Міністерство освіти в цьому ніяк не винне! НУ я б була задоволена якби ТАК НЕ МУЧИЛИ ВИПУСКНИКІВ І ВРЕШТІ РЕШТ ВІДМІНИЛИ ЗНО , БУДЬ ЛАСКА ВІДМІНІТЬ ЙОГО !!) ВСІМ ВІД ЦЬОГО СТАНЕ ЛЕГШЕ )) ♥ БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА ЯКЩО ВИ ПРИСЛУХАЄТЕСЬ ДО МОЇХ СЛІВ (І НЕ ТІЛЬКИ МОЇХ СЛІВ, БІЛЬШІСТЬ ТЕЖ ХОЧЕ ЩОБ ВІДМІНИЛИ ЗНО)
Сергій
Чудово! 11 клас тільки через те, що здає ЗНО, буде страждати більше всіх. Я обурений, карще б відмінили ЗНО. Ні, продовжуємо знищувати освіту й майбутнє молодих людей. З повагою й ненавистью, Миронюк Сергій, учень 11 класу.
Жовч
Для Сергій: ненавистю
Коментувати
Команда 228
Пішли на хер, я іду в школу, я не можу вчитися вдома ! Я хочу поспілкуватися з вчитилям і повчитися трішки, бо в дома надоїло, йопта.
Юля
Я нерозумію чому навчання буде до кінця травня? І як будуть видавати табелі онлайн?
Aza
Это издевательство,не обучение,мы родители не педагоги! Мы не можем так объяснить детям, как это делают педагоги! Наши дети вообще отупеют.Уровени знаний упадет!
Liza
Для Aza: По вашему мнению лучше чтобы дети пошли в школу ? Я все таки думаю что здоровье должно быть у людей на первом месте . Можно смотреть онлайн уроки ,очень помогает ,конечно не так как в школе но уже ребёнок минимально в курсе темы )
Коментувати
Иван Олейник
Идите нахер со своим дистанционным обучением! Я дочери попытался объяснить математику - им не так объясняют. Ну если не так объясняют, пусть объясняют в школе так... А может оно и к лучшему - меньше всякой херью детям голову в школах забьют...
Дарья
Эта Любомира, ооочень напоминает министерку моз б/у, манера говорить, особенно... И также, наверное пединститут не заканчивпла и по специальности не работала?!?! ????????????????‍♀️????‍♂️????‍♀️????‍♂️
Галина
Дитячі садочки і молодші школи повинні відкриватися.Куди батькам,що ходять на роботу,діти своїх чад?Багато знайомих повідправляли дітей до бабусів і дідусів.А хіба не для їхньої безпеки в першу чергу запроваджувався карантин?А коли люди почнуть виходити на роботу,це явище буде ще масовішим .Де логіка?А щодо дистанційного навчання,то я таким би його не назвала.Я сиджу з дитиною по дві-три години ,і пояснюю нові теми...Як на мене,це самоосвіта...Добре,що я можу сісти і пояснити,а якщо в когось нема цього часу,бо працює?Ще одна знайома залишає дитину 9 років саму вдома!!!По пів дня!!!Бо працює!!!!А хто відповість,коли щось станеться????Мати буде винна,а в неї нема іншого виходу,бо їсти щось потрібно!!!!Ви про це подумали,коли приймали рішення????Школа і садок-це місця,де батьки залишали своїх дітей,поки ішли на роботу.Батьки до останнього надіялися,що хоча б молодші школи відкриються,як це відбувається в інших країнах.
Дарья
Для Галина: школы и садики это рассадник инфекции был, есть и будет... Мы уже в вузе и через все ваши сопли прошли????????‍♀️????‍♂️????????‍♀️????‍♂️
Ірина
У мене доня 9 років сидить вдома з сином 3.5 роки самі поки батьків на роботі. І нічого страшного, не нию...
NataLia Golubeva
Для Галина: А хто буде відповідати, коли хоча б одна дитина у дитячому садочку, чи у молодшій школі, не дай Боже, захворіє на коронавірус?
Коментувати
Лариса
Привіт!Дистанційне навчання,напевно,це в інших розвинутих країнах проходить на рівні.В нашій країні -це просто непрофесійне проведення часу.У мене син навчається у 10класі!,ніякого навчання не має,хоча вчиться в центральній гімназії міста!!!Вчителі не пояснюють тем,а програма важка.Задаються домашні завдання без пояснень!!!Це ви вважаєте навчанням!Все грунтується на репетиторстві!!!Потрібно починати навчальний процес!І не панікувати і боятись,а пристосовуватись до інфекцій.І головне жити повноцінно!!!
Катерина
Вчителі нехочуть брати зошити і перевіряє ти домашнє завдання що це таке де ваша відповідальність треба звільнити вчителів з роботи. І хай діти. Вчаться дистанційно
Тетяна
В мене дочка 4-го класу, вчитель не пояснює нічого,тільки пише які завдання зробити,та чекає рішень,навіть перевіряти не хоче, сказав щоб батьки самі перевіряли. А Англійська мова взагалі. І за що вони отримують заробітну плату?
Яна
Я не проти дистанційного навчання , але сумно те що сидиш з дитиною пояснюєш , виконуєш гори завдань, і що. Здаєш вчителям і вони оцінюють в 6-7 балів, кажучи ти списав з ГДЗ. Підкажіть де є таке ГДЗ для контрольних чи то для складання таблиць по декількох параграфів та конспектів. А точні предмети то я взагалі мовчу. Навіщо їх розбирати розв’язувати задачі як висновок один - списав. Ось таке навчання. І в дитини і в мене вже і бажання не виникає все це опрацьовувати.
KT0803L
Як же батьки розлютились... Треба приділяти час власним дітям! Ще один цікавий факт: багато батьків вважає, що дистанційне навчання означає індивідуальне саме для їхньої дитини!
Віка Галась
а з дитячими садочками що буде? Приватними чи державними? Теж то того відноситься?
Анна
А родителям кто заплатит ?? Они стали учителями для своих детей и не по одному предмету!!!а зарплата учителям?
Вика
Для Анна: учителья работают. Вы даже не представляете сколько документации сколько от них наказов требуют. Сколько всего. Наши учителя в школе стараються давать домашку только ту которую уже проходили в школе дети. Детям никто не виноват что на уроках не слушали
Он
Для Анна: А че рожала дорогая? Воспитание и обучение-обязанность родителей. Плати ей. Посмотри на продукт твоего воспитания и наслаждайтесь.
Дарья
????????????????????????
Коментувати
Наталія
Як щодо умов і оплати прці та навантаження? Як класний керівник і учитель мови та літератури в 4 різних класах по12 годин на добу консультую , перевіряю, допомагаю,консультую!Очі не витримують телефонно-комп’ютерного режиму.А оплата та ж , що у вчителя трудового, музики, образотворчого, фізкультури...З цим треба щось робити.
Галина
Для Наталія: То навіщо Ви набрали стільки годин? якби мали лише ставку, то не сиділи б щодня по 12 годин.
Таня
Ви знаєте, у мене знайома- вчитель початкових класів. Годин більше ставки там на візьмеш. Проте, теж працює на телефоні по 12 годин за добу. Спочатку батькам пояснити треба як їм пояснити дитині а тоді ще й з дитиною поспілкуватись. А тоді ще ніч здає звіти і накази всілякі пише. Тому сказати, що їм стало легше на дистанційці не можу
Неважливо хтл
Любі мої друзі, ось ви такі нещасливі вчителя, в вас болять оченята, ви втомилися перевіряти домашні завдання дітей. А про учнів ви хоч трохи думаєте? У них купа предметів і кожен вчитель вважає свій - найважливішим. Годі думати про себе. Деякі не вилазять з джоїнів на урок, классрумів, зошитів, але не можуть розраховуватися з боргами, бо кожного дня отримують точно таку купу завдання, а деякім дітям ( з сільських шкіл, наприклад), нові теми навіть не пояснюють. Годі думати про себе, ви знали, на яку професію навчаєтесь. А діти, між іншим, ваші предмети (деякі, не всі) не обрали б, бо вони їм не здалися триста років. Наша освіта найкраща, бо вчителі не палають своєю роботою - вони на неї жаліються!
Коментувати
Alexander Koni
https://m.dw.com/uk/vidkryttia-shkil-u-nimechchyni-pid-chas-covid-19-shkoliari-ne-piddoslidni-krolyky/a-53206784