Міністерство освіти скасувало всі учнівські олімпіади

IV етап учнівських олімпіад, що мав відбутись протягом навчального року, не відбудеться взагалі

Міністерство освіти скасувало всі учнівські олімпіади

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/20 навчального року, не проводитиметься взагалі через загальнонаціональний карантин.

Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти Любомирою Мандзій.

За словами в.о. міністра, цього року через карантин освітньому відомству довелось змінити фактично всі освітні процеси.

«Наша мета – зберегти життя та здоров’я наших учнів. Тому цьогоріч через епідеміологічну ситуацію нам довелося скасувати IV етап всеукраїнських олімпіад. Через карантин і загрозу розповсюдження COVID-19 довелося змінити фактично всі освітні процеси, в тому числі й проведення олімпіад», – сказала Мандзій.

У МОН зазначають, що через епідемію коронавірусної інфекції зміни у проведенні олімпіад планувались із самого початку карантину.

Зокрема, 12 березня було ухвалено рішення, що олімпіади будуть проведені з 9 предметів, а пройти вони мали у нові дати.

Через карантин також перенесено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – він має відбутись у листопаді 2020 року.

Освіта.ua
21.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
суетаУШЛА
Слава Господу, "суета сует" ушла. Ложь, обман никому не нужны...Честных педагогов мало, а олимпиады, конкурсы - это конкуренция, коррупция...Таланту это все не нужно, он сам и честным путем пробьет себе дорогу...
Іван
Дивина! Школи запросто розібрались з дистанційним навчанням,а Міносвіти з купою інститутів і академій неспроможне на елементарне проведення їх онлайн? Де їх таких познаходили і зібрали в одну купу?
Ігор Романови
Дивно, що при популяризації дистанційної освіти МОН не спроможне провести IV тур дистанційно (хоча б по деяких предметах). Діти готувалися, старалися...
Батько
Добрий день. Пройшло 2 місяці, як засідало журі фінального етапу всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та конкурсу ім.Т.Шевченка. Чому станом на 22 квітня немає підсумкових наказів? Усі працюють дистанційно, а МОНУ ні? Їм зарплату не платять?