МОН не перевірятиме роботу вчителів на карантині

До компетенції Міністерства освіти не належить здійснення моніторингу роботи вчителя

МОН не перевірятиме роботу вчителів на карантині

Міністерство освіти не буде здійснювати ніяких перевірок роботи учителів під час карантину.

Про це в інтерв'ю Українській правді сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За словами Любомири Мандзій, відповідні перевірки не належать до компетенції освітнього відомства.

«До компетенції Міністерства освіти і науки не належить здійснення моніторингу роботи вчителя. Тому жодних перевірок з боку міністерства здійснюватись не буде», - повідомила в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
07.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людина
Відео уроки по телебаченню чудова річ, проблема одна - помилки під час викладання, а так все чудово, гроші заробили, дітей "тіпа" навчили
папка
"МОН не перевірятиме роботу вчителів на карантині! что же прекрасно! Пусть тогда и учителя от детей отцепятся! Все смотрят уроки в интернет-школе!
Додо
Для папка: Строго параллельно на твоих "дитяток". Если бы от нас не требовали задавать, то мы бы и не задавали.
Коментувати
Dr Faust
Тобто директор може спокійно забити болт на учнів, вчителі хто як захоче буде давати завдання. Де кінець цьому хаосу? Так не має бути! Я можу зрозуміти батьків. Вони самі мусять пахати на свої мінімалки, то деякі вчителі, наприклад за 50 років, які мають понад 10 тисяч зарплати просто скидують завдання у вайбер. У мене завуч школи сказала: "Мені зарплата і так платиться, а чужих дітей хай їх батьки вчать". Що можна говорити, якщо таких директорів,завучів чи просто вчителів не 10 і не 100... У нас буде відсутня якість освіти до тих пір, поки менеджер-директор школи буде не зацікавлений у результаті діяльності своєї установи.
Леся
Тоді кому потрібні ті непотрібні звіти? Директору чи відділу освіти, а може КРУ?
мама
У нас в Вайбере в детской переписке раньше матюки попадались... А сейчас все восхищаются телевизионными уроками. Даже пара отпетых двоечников пишут: Вот так бы в школе!"
Вчитель-мама
Для мама: Так забезпечте вчителя технічним устаткуванням, і буде вам так само! Господи, коли вже наші люди почнуть цінувати те, що мають, а не заглядати до чужого рота і казати, як у когось гарно??? Це риторичне запитання...
Николай
Для Вчитель-мама: Не хрен кому-то нужно тебя "забеспечивать"? Скоро вы все под сокращение попадете, неужели не понятно? 21 век на дворе! Украине нужно 40 хороших учителей для видео-уроков - не более того!
O.02.1
И тебя вылечат!
Коментувати
учителька
В якому інструктивному листі МОНУ, написано, що учителі мають вести електронні журнали. Чи подавало МОНУ зразок електронного журналу. Де закріплено, що всі примусово мають вести електронний щоденник? Давайте переходити вже на конструктивну розмову, а не впадати у фантазії районо та директорів. Лист, Наказ, рекомендації. А не набір слів і фантазій. МОНУ має напрацювати позизицію, а не ховати голову і мовчати.
педагоги
Якщо батьки вирішили, що учні вчяться по телевізору, а педагоги тільки перевіряють знання. Тоді учителі не мають ніякого права вести електронні журнали. Вони не працюють з учнями. Нові теми пояснює телевізор. Це не просто проблема. Ми намагаємось зрозуміти юридичну сторону питання "зарплата". У тих школах де, учителі спільно з батьками вирішили, що учні будуть вчитися дистанційно, а телевізор ніщо не більше, ніж засіб отримання додаткової інформації проблем взагалі не має. Там учителі чесно відпрацьовують свої гроші. У інших зовсім протелжна ситуація. Учителі лише проводять контроль знань. Тобто вони по всій юридичні стороні заслуговують на 60%-70% зарплати.
Названий батько
Для педагоги: какие же вы крысы, педагоги! Пауки в банке! Больше ничего.
Світлана
Шановні батьки, стали вам поперек горла доходи вчителів. Навіть якщо педагогам перстануть платити заробітну плату, то ці гроші не підуть на допомогу сім`ям з дітьми. Їх використають на зовсім інші цілі - наприклад поновлять автопарк Кабінету Міністрів, або комусь дачі побудують. Чи у вас принцип - хочу, щоб і в сусіда корова здохла?
Алла
Батьки дожартуються, як зберем манатки і на заробітки підем. Думають комусь в радість за 6-7 тисяч їхніх дітей вчити. Вони своїх дітей лишають, щоб на заробітки піти і своїх дітей годувати, а ми не можем ЇХНІХ же дітей лишити, бо вчити нікому! Ще й та наша нещасна зарплата Їм поперек горла!
Коментувати
КРИК ДУШІ
А у нашому вузі ЖДУ попередили, що прийде КРУ і буде перевіряти чи дійсно ми отримали справедливо свої копійки за 0,5 ставки. Кожного дня треба здавати скріншоти своєї роботи, скільки наукових статтей зроблено, чому лаборантів заставляють сидіти на робочу місці, контролювати почту з скінами та науковими статтями і здавати Чумаку. Взагалі теперішній стан у ЖДУ як каторга, концтаборі, який легше переноситься напевно. Ректор і вся свита тільки давлять як морально так і матеріальновсе, тобто всі повинні працювати на престиж вузу, а інші справи їх не кличуть, домашні чи хронічні хвороби. Є тільки слово надо.
ДепартаментДюсолей
А ЯК МОЖНА ПЕРЕВІРЯТИ ТЕ, ЧОГО ЮРИДИЧНО НЕ ОФОРМЛЕННО? Взагалі за дурнів нас мають?
Директор
Перевірить КРУ, аудит та Рахункова палата. А за все відповість директор закладу і трішечки бухгалтер. Ото й вся автономія буде.
Родион
Майже 30 років працюю і ніколи МОН мене не перевіряло і, мабуть не перевірятиме. А от тьотя з відділу, чи методкабінету можуть під любим приводом. Про тьотю міністр нічого не сказала.
педагоги
Нас зовсім не цікавить, скільки червоних одиничок буде біля нашого коментару. Але влада має пояснити. Що тепер робити учителям. Дистанційне нвчання повністю зірване. Учні котрі ще раніше телефонували, питалися, виходили на зв’язок у Zoom або Skype дружно заявили, що вони тепер вчяться по телевізору. Влада сама створила ситуацію, коли більшість дітей має привід щоб учителів не слухати і самим нічого не робити. Лічені учні дивляться телевізор. Але відмовку мають усі. Якщо наше завдання зводиться до того, щоб тільки давати завдання і проводити контрольні, самостійні та практичні. Ми тільки за. Але якщо влада посміє учителів перевести на 2/3 ставки. Буде повний капець. Жоден учитель нічого взагалі не буде робити. Зрівняти техпрацівника, котрий сидить в дома і отримує 2/3 і учителя, котрий кожного дня готує учням завдання і щось робить. Це вже не входить у жодні рамки. Сподіваємось МОНУ нас розуміє.
Марiанна
Для педагоги: "вчяться" пишеться ВЧАТЬСЯ.
Ти ще й тупе
Для Марiанна: Орфографічний словник. Матеріали вільного Інтернету. "Це початкова школа, де вчяться діти з підготовчого класу (Kindergarten) до п’ятого включно. Наша школа не зовсім типова. "Діти вчяться спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні складності, набувають нових навичок та впевненість у собі."Студенти вчяться коротко розповідати про себе, своїх рідних, про сімейні традиції, улюблені страви, домашніх улюбленців тощо."В секції математичного моделювання учні вчяться створювати і застосовувати математичні моделі для дослідження природних і соціальних явищ"
Пенсіонерка
Для Ти ще й тупе: Не зрозуміла, що Ви хотіли сказати, а мені цікаво. Ви вважаєте, що правильно писати "вчяться", чи що?
Коментувати
Olga
Що буде із дошкільною освітою.Як мають працювати вихователі,що мають робити ? Чи має право керівник перевіряти їх роботу.
Ірина
Ей ви, перевірялки зачухані.Скажіть "спасибі", що вчителі взагалі в школі працюють!. Перевірять вони не будуть... Знаємо ми вас, "перевірялок" малоосвічених, далеких від школи, які тільки шкодять і в руки заглядають у пошуках хабарів. Коли ви вже нажеретеся?!!!
Ольга
МОН не перевірятиме, але це не означає що інші відомства цього не зроблять.
Vlad
А що буде з інституційним аудитом, який заплановано на 2020-2021 навчальний рік? Чи доцільно його проводити? Може МОН дати відповідь?
Юрій Гурей
у нашому закладі почали опановувати електронні журнали Дуже складно для тих, хто з компютером не на "ти".
Алла
Для Юрій Гурей: а вчитель вже давно має бути з комп‘ютером на «ти». Вже 10 років як ІКТ активно втілюється і в повсякденне життя, і в галузь освіти. Якщо вчитель ці 10 років успішно ігнорує нові можливості, які відкриваються, то йому не місце в школі!!!
Руа
Для Алла: А ви попробуйте неатестуйте такого педагога! Зробити це неможливо, оскільки кругом кругова порука. Замкнуте коло якесь. І, що саме головне, ніхто його з керувників шкіл і вузів розривати не хРуаоче! Всіх то влаштовує, оскільки з цього вони мають хабар. А так просто навести лад, було б бажання...
Алла
Для «Руа» Я вас чудово розумію! Інколи навіть не хабар має значення, а те, що таких педагогів страшно «пальцем зачепити». Крику, злості, скарг всюди, куди тільки не можна! І багатьох атестують лиш щоб от це болото не розводити...
Коментувати
Ольга
Це карантин. Яке КРУ. В інших країнах ще доплачують гроші, а у нас вчителі ще й на лікарню здають.
Мясное печенье
Як можна перевіряти те, що юридично не обгрунтовано. На основі яких нормативних документів ми здійснюєм дистанційне навчання Як вести документацію і оцінювання під час карантину. МОН прикрилось гарними словами "автономія навчального закладу," а по суті скинуло свою ввдповідальність на вчителів. В дітей немає нета,а нам кажуть: давайте завдання телефоном і опитуйте телефоном. Ви серйозно!!!!? А якщо це - математика?
володимир
Для Мясное печенье: а по суті скинуло свою відповідальність на вчителів. ...а по суті розвязали руки деяким самодурам адміністраторам , яких хлібом не корми,а дай морально познущатись з вчителя, то не так і це не етак...хоча інструкції даєть право вчителю вибирати методику викладання..
Мясное печенье
Та я оце думаю: там в законі, по-моєму, є гарні слова про "автономію вчителя", то, може, так і будем оцінювати, грубо кажучи: " хто як хоче, так і ..." А що, їм можна, а нам - ні....
Вчитель Павло
Для оцінювання дітей є методичні рекомендації та критерії оцінювання. Не треба нічоговигадувати. А дистанційна освіта це лише надання освітніх послуг на відстані. Просто вчителю слід розуміти, що дитині складно сприймати новий матеріал нестандартно і бути лояльним до дітей.
Коментувати
Алла
А з боку фінансистів перевірки будуть? Вони ж тільки дивляться, де вчителі чи бухгалтерія припустяться помилки