Після карантину школи вивчать, як діти засвоїли матеріал

Школам буде наданий час для діагностики того, як школяри засвоїли навчальний матеріал

Після карантину школи вивчать, як діти засвоїли матеріал

Після відновлення звичного навчального процесу школам буде наданий час для діагностики, як школяри засвоїли навчальний матеріал під час дистанційного навчання.

Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, дистанційне навчання в школах відбувається дуже по-різному.

«Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог. Тому що учителі працюють з дому», - сказала Мандзій.

Вона також зазначила, що вдома у вчителів та дітей не завжди є якісний доступ до Інтернету, через що не всі мають можливість бути долучені до дистанційного навчання.

Зважаючи на це, Міністерство освіти надасть час школам для того, щоб зрозуміти, як діти опанували матеріал. Це може відбутись у червні або у вересні, залежно від того коли діти зможуть повернутись за парти.

«Сприйняття матеріалу у школі і дистанційно відрізняється. Тому треба дати можливість вчителям, щоб вони з'ясували, як засвоїли матеріал діти, чи все зрозуміли», - сказала сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Освіта.ua
31.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
V
А Мандзій не хоче перевірити в першу чергу інститути післядипломної освіти та роботу методистів в методкабінетах,чим вони займалися увесь цей час?! Яке дистанційне навчання у селі?!?!Вчителям,які живуть у містах, набагато простіше це зробити,тому вони й мовчать, не обурюються.В сільських дітей їсти немає що, батьки не працюють,гроші, які їм на дітей держава дає, пропивають.Які смартфони, які комп’ютери, який інтернет?! В одиниць є той самий смартфон з Київстаровським інтернетом, за допомогою якого півгодини будеш чекати, поки тільки на Вайбер зайдеш.Якщо в нашій школі до 30 учнів усього, то тільки 5 батьків виявили бажання виконувати завдання зі своїми дітьми.І що мені робити? Боятися, що пані Мандзій заставить мене повернути з/п, яку я отримаю за ці місяці, бо не працюю дистанційно?3000 - така зарплата вчителя на селі.В деяких наших вчителів набагато менша...Мені б таку з/п, як у пані Мандзій,то я б, мабуть, кожній дитині у нашому селі ноутбук подарувала б, інтернетом забезпечила..))
Батько
Да, приходиш з роботи о 18:30 втомлений і допомагаєш дітям до 23 години виконувати дистанційні вказівки нашого міністра та вчителів які теж дуже втомилися за день сидівши в вайбері та з 20:00 спокійно сплять. Адже вони свою роботу виконали а ми сплачуємо податки їм на зарплату і роботу їхню на 95% теж виконуємо ми.
Emily
Для Батько: у вчителів вдома теж є діти. Це раз. З якої роботи під час карантину ви приходите? І на даний момент робочий день вчителя є тяжкий. Він має підготовити дітям завдання, потім пояснити його під час відео-конференуій, підготовити дітям домашнє завдання, а потім до 2 ночі його перевіряти. Дуже часто батьки думають що вчителі отримують гроші просто так!!!! Побачимо що ви батьки навчите ваших дітей вдома
Батько
З приводу роботи- на тракторі працюю в полі, чи мені теж піти на карантин а ви будете годувати мою сім’ю? А з приводу відеоконференцій- да дві відписки за день з завданням і повідомлення виконати терміново. А якщо діти щось не розуміють то і запитати нема в кого бо вчителі дуже зайняті. А якщо Вам дуже тяжко вчителювати то ласкаво просимо в сільське господарство- завжди " легко і весело" та й зарплата як у Вас трохи краща ніж Ваші 10000-12000 грн!!!
Анна
Согласна с вами на все 1000%! Каждый должен заниматься своим делом! Родители должны одеть, обуть,прокормить! Научить говорить, ходить, попу подтерать!.... А школа должна учить! Я не учитель! Новые темы объяснять не получается! Это родители должны тестировать,чему ребёнка научили в школе! И спрашивать с учителя, если он не понял что- то! Родители налоги платят, а с налогов зарплата учителю! Дети должны учиться в коллективе, за партой! С любимой учительницей!
Коментувати
Олександр
що ви тут понаписували? Вчителі будуть перевіряти учнів, не МОН. Буде місяць коригуючого навчання.
Witalina
Для Олександр: Ну, чому місяць? Прочитайте останній наказ.Проведемо контрольну роботу,виставимо оцінки.Кожен навчальний заклад самостійно визначає рамки,структуру навч.року.
Коментувати
Учитель
Вибачте, а тут можна погані слова писати? Хороших немає. МОН, ви що вже взагалі поїхали головою. 4 тижні вчителям жодної рекомендації, жодної траєкторії. Немає єдиної платформи. Вчителі як можуть самостійно налагоджують навчання. У мене день ненормований. Ви хоча б знаєте що є діти в селі, де немає інтернету? Ви хоч знаєте що є діти, у яких не те що телефону або комп"ютера немає, вони взимку немають колгот? Батьки намагаються організувати дітей, виконучи свою дистанційну роботу. А тут МОН. Ви яке маєте моральне, фізичне, юридичне право щось перевірити? Що ви зробили що перевіряти? Кожеен учитель знає, що спочатку пояснює, навчає, а потім перевірка рівня знань. Але те знають УЧИТЕЛІ, не МОН. Ви перевірте методичні центри, кабінети, департаменти, ІПОПП ЩО ВОНИ зробили на користь учителів та навчально-виховного процесу. От кого треба перевіряти! Мені за 3 тижні ніхто не надав жодно рекомендаії, поради що і як робити.
Мирослава
Для Учитель: А я вважаю,є ситуація і я,вчитель, працюю відповідно до ситуації і плану роботи (календарного, шкільного).І навіщо мені рекомендації!! Ми без рекомендацій не знаємо що робити? І не потрібно робити проблеми; не має колгот чи ще щось.Телефону не має в дитини - є в батьків.Хто хоче працювати - працює : і вчителі, і діти ,і батьки.
Учитель
Ви занадто далекі від правди на місцях. 1. Має бути одна платформа. Один учитель (без годи батьків) наває через класрум, інший Мій клас, третій Зум, четвертий Вайбер... Це ненормально. 2. Ви знаєте чи всі предмети повинні бути на дистанційному чи ні? Чому тоді немає завдань уроків із трудового, образотворчого, музичного, фіз-ри, основ здоров"я? Ці вчителі теж отримують зарплату. 3. Який об"єм завдань? Зараз кожен учитель вважає свій предмет найважлившим і сипе чим більше. 4. Скажу Вам, що є батьки, у яких теж немає телефлонів. Скажу навіть більше- є такі населенні пункти де взагалі немає не те що інернету, а покриття зв"язку. Жоден оператор не приймає. Оце реалії. Авжеж у всіх є плани, ми всі знаємо. Тоді для чого ми утримуємо цілу вертикать дармоїдів??? Перевіряти?
Witalina
Для Учитель: У нас задають завдання з обр.,муз мистецтва і труд навчання. Вчителька розсилає відеоматеріали з теми.Завдання учні виконують,фотографують,відсилають вчителю у вайбер. Багато залежить від відповідальності вчителя. Я,особисто,не люблю працювати по вказівках.Автономія вчителя дозволяє мені обирати способи,шляхи навчання. Головне вчити і не важливо на якій платформі. Кожен з нас виходить з реальних можливостей.
Коментувати
unforgiven 2
Міністерство освіти і науки України не розробило ні чіткої стратегії, ні тактики дистанційного навчання, а просто скинули свої обов’язки, за які вони отримують зарплату, на вчителів. Крім того, спочатку потрібно на було державному рівні забезпечити всіх учнів та вчителів комп’ютерами та високошвидкісним доступом до мережі Інтернет, а вже потім говорити про знання.
Вчитель Батько
Образливо таке чути. Вчителі працюють, розробляють уроки, продумують все детально. Тільки бать, як завжди незадоволені. Замість того, щоб обливати багнюкою вчителів допомогли б. Усім тяжко, час складний! Ящо учні активно почнуть працювати, батьки будуть контролювати своїх дітей то буде результат. Не шукаймо винних, хто працює, той отримає результат. Нація повинна у скрутний час об’єднатися, тоді все у нас буде гаразд.
Лариса
Для Вчитель Батько: Це не припустимо. Я кожен день в прямых ефірах, виконую програму, отримую від учнів домашні завдання, постійно з ними на прямому зв’язку. Працю без вихідних, щоб опанувати навчальний матеріал і перевірити його засвоєння. Думаю, що карантин буде продовжений. І тут Любомира Гандзій дякую педагога і відразу контролює.Прикрл і неприємно, що вчителі не мають довіри.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Ну якщо міністерка несе таку ахінею, як """"Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог""", то в мене виникає логічне питання ЧОМУ НЕ МОЖЕ І ЧОМУ НЕМАЄ дотепер таких уніфікованих підходів і вимог? Де робота на перспективу? Зараз дистанційне навчання подібне на ХАОС. Чому міністерство тільки споглядає над процесом і ніяк його не ВПОРЯДКУЄ??? Де розроблені ВЛАСНІ платформи для дистанційного навчання? Вони сволочі потім прийдуть і ще на плечі вчителів і викладачів покладуть роботу, щоб провести аналіз засвоєння навчального матеріалу при дистанційному навчанні?
Ірина
Ви собі проведіть діагностику мозку. Довели освіту до 0,ще й хочете перевірити, чи все вдалося. Аплодую, стоячи...
Батьки
Що ви верзете міністерко. Діагностику має провидити міністерство. На сьогодні склалася ситуація коли директори нічого не роблять тому що карантин це для них відпустка і учителі так само нічого не роблять, адже мають з кого брати приклад. Виходить одне. У школах нікого не цікавить ваша діагностика. Все зійшлося до того, учителі, і то не всі, шлють повідомлення за повідомленнями. Записати, прочитати, законспектувати...Нікого не цікавть щоб учні відповідали на запитання, писали твори чи учили формули. Для деяких педагогів навіть лінка зайти у електронну скриньку або соціальну мережу. Знаємо, що не у всіх школах такий кошмар. Тільки давайте говорити чесно. У самої бідноти є смартфони. І якщо вони мають як качати ігри з інтернету, тоді їм має бути не так важко відповісти на декілька запитань та відправити їх учителю. Головне друге. Чи учителі цього хочуть. А не всі цього хочуть.
Нона
Для Батьки: Це все повинно турбувати саме батьків, бо це їх діти і їх майбутнє. А вчитель, згідно НУШ, виконав свою роботу: дав завданняі проінструктував. У новій школі учень сам має здобувати знання, а батьки повинні до цього мотивувати. Не вчитель - батьки.
Александр
Підтримую. Зараз школа повинна забезпечити навчальний процес. А як себе поведуть здобувачі освіти, залежить від них самих. Якщо правильно відповісти на питання - кому потрібні знання, учителю чи учневі, тоді і проблем не буде. А якими засобами ці знання учні будуть здобувати (вайбер, фейсбук, онлайн-платформи, СМС, просто розмова по телефону або через паркан), вибирати їм та їхнім батькам. Було б бажання вчитися самим, а не вчити учителя працювати. Вже за 2 тижні навчання у батьків моїх учнів буде результат - випишу діткам оцінки у "щоденники" онлайн через вайбер (кожному). І тоді все стане зрозумілим: хто навантажувався, а хто - ні. Терпіння всім, шановні вчителі і батьки!
Коментувати
Катерина
Незабаром буду в розшук подавати, бо дітей не можу знайти... Батьки скаржаться, що дітям учителі тільки надсилають завдання, а онлайн не виходять, а я і рада б вийти онлайн, тільки ні з ким... Я працюю в сільській школі, і діти в нашій місцевості вийшли в офлайн... Забили на всіх учителів)) І мені особисто образливо читати, що вчителі не хочуть працювати.... Я хочу, тільки не знаю, де дітей знайти... В Інстаграм виходять, а на уроки Інтернету в них немає, і т.д.