Проект «Всеукраїнська школа онлайн» стартує 6 квітня

У межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України

Проект «Всеукраїнська школа онлайн» стартує 6 квітня

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.

За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

«Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». У межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів», - сказав Зеленський.

Навчатися дистанційно школярі зможуть у Facebook та YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю долучилися до цієї важливої місії.

За кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів. Їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро.

«Закликаємо батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду. Власне, доєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною. А тому – залишаємось вдома. Вчимося вдома», - наголосив Президент України.

Освіта.ua
30.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Хочу пожелать им удачи! Так уж вышло, что мой ребенок с первого класса занимается онлайн (вынужденно), правда только английскогому, остальные предметы на домашнем изучении. Поэтому у нас была возможность наблюдать как эволюционирует наша онлайн школа, как от сканированных книжек перешли к интерактивному учебнику, от скайпа к зуму, как преподавателей научили улавливать и удерживать внимание. Поэтому не по наслышке знаю, сколько времени на это ушло. Пусть все получится у всеукраинской онлайн школы! прям скручу кулачки! но вроде иностанных языков нет в списке программ обучения, поэтому рекомендую Скайсмарт, вернее https://skysmart.me
Сергей
Давайте отменим этот карантин и хай дети будут учится в школе чем по интернету
реаліст
А я підтримую дистанційну форму навчання. Якщо у класі навчається 29 учнів, реально працюють 12-15 учнів. Це діти котрі не тільки опрацьовують підручник та онлайн ресурси, а й виконують тести та надсилають на перевірку Д/З. Решта виключили телефони і балдєют перед комп’ютерними іграми. Управи на них не має. Якщо батькам докучати вони ще виматюкають. Тобто роль класного керівника зводиться до того щоб ті котрі хочуть вчитися не перестали вчитися. Стосовно ролі учителя. Роботи ще більше, ніж було. І котрі учителі дійсно захопилися дистанційним навчання, вони це знають не по слухам.
Лена
Поки міністерство буде записувати відео, знайшла в інтернеті онлайн уроки https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/videouroky-dlia-2-3-4-ta-9-10-i-11-klasiv-rozklad.html Якщо не помиляюсь там є всі класи.
старшеклассник
Будем ждать с нетерпением. Главное - не останавливайтесь и после карантина. Хотим перейти на ДО. Придумайте еще, как сдавать предметы "в центр" после каждого класса, а то субъективные оценки учителей достали многих.
Додо
Для старшеклассник: В чем проблема, вася? Не травится оценка - пиши семестровую коррекцию на комиссии. После проверки покажут и расскажут где и что у тебя правильно, а где не правильно. Получить справедливую оценку всегда можно если, конечно, очко не сжимается перед реальной письменной проверкой знаний.
ученик
Для Додо: Слово "неправильно" пишется вместе. Так что проверь свой анус.
ЗЕ
Для ученик: Не "вместе", а "слитно". Садись, два.
Коментувати