МОН рекомендує перенести атестацію вчителів

Міносвіти рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів перенести свої засідання

МОН рекомендує перенести атестацію вчителів

Міністерство освіти і науки рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів прийняти рішення про перенесення своїх засідань на період карантину. Відповідна рекомендація надана у листі освітнього відомства.

Водночас, у випадку нагальної потреби у завершенні атестаційних процедур, що мають на меті підвищення кваліфікаційних категорій та присвоєння педагогічних звань засідання атестаційних комісій мають відбутись в режимі онлайн, а подання матеріалів має відбутись дистанційно.

Також у Міносвіти зазначають, що в усіх випадках атестаційним комісіям необхідно керуватись інтересами педагогічного працівника, який атестується.

«Розгляд питань щодо відповідності (невідповідності) педагогічного працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії рекомендуємо відтермінувати до завершення карантину. Крім цього, якщо атестаційна комісія не може прийняти рішення на користь педагогічного працівника через його відсутність чи відсутність його представника або через їх неможливість підключитися в режимі онлайн до відповідного засідання атестаційної комісії, рекомендуємо приймати рішення про перенесення атестації», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.

За педагогічними працівниками у випадку перенесення їх атестації зберігається раніше присвоєна кваліфікаційна категорія до проведення атестації у встановленому законодавством порядку.

Освіта.ua
28.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Її потрібно перенести на наступний рік.В іншому разі,це буде для галочки.Ми не вийдемо на нормальний рівень її проведення.Але МОНУ потрібно прописати норматив,щоб збереглась на один рік оплата праці.
Лідія
Комісія зібралася дистанційно через відеоконференцію Zoom. Голосували і прийняли рішення. Досвід вивчався протягом 5 років. Засідання було проведено. Ми бачили та чули один одного. Нема ніяких причин відкладати засідання та тим самим не сприяти підвищенню зарплати.
Олекса Позняк
І побачите що рівень освіти від цього не зросте і не впаде. Абсолютно дебільна бюрократична процедура. Дебільніша тільки сертифікація. Впевнений, що якби Шекспір проходив сертифікацю як поет то його вигнали б з театру. Приїхала б товстелезна тітка з "бабеттою" на голові і розказала б що у нього все не так
Оксана
Для Олекса Позняк:Це так - цей атестаційний маразм- можливість керівника увесь рік маніпулювати педагогом, принижувати, бути залежним від настрою керівника,вимагати хабар.Матеріально це обходиться значно дорожче отриманої доплати. Хоч би під час карантину відійшли від псування життя педагогам.
Коментувати
Владимир Белый
А комісія під час карантину має право його порушувати і збиратися для роботи наживо?