Про дати проведення ЗНО і вступної кампанії

МОН визначило дати проведення ЗНО і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантину в Україні

Про дати проведення ЗНО і вступної кампанії

Міністерство освіти визначило орієнтовні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантинних заходів в Україні. Відповідні дані оприлюднені на сайті освітнього відомства.

За інформацією МОН, зараз відомством розглядаються два варіанти строків проведення ЗНО і вступної кампанії — у випадку завершення карантину у травні-червні та у серпні 2020 року.

Варіант 1. Завершення карантину на початку травня або на початку червня

 • проведення пробного ЗНО — травень або червень;
 • основна сесія ЗНО — 25 червня - 17 липня;
 • результати ЗНО не пізніше — 31 липня;
 • видача атестатів не пізніше — початок серпня;
 • додаткова сесія ЗНО — 28 липня - 11 серпня;
 • старт реєстрації е-кабінетів вступників — 1 серпня;
 • творчі конкурси, вступні іспити — 1 - 12 серпня (контракт до 22 серпня);
 • прийом документів — 13 - 22 серпня;
 • зарахування на бюджет — 1 вересня;
 • початок навчання першокурсників — 15 вересня.

Варіант 2. Завершення карантину на початку серпня

 • проведення пробного ЗНО — початок серпня;
 • основна сесія ЗНО — 17 серпня - 4 вересня;
 • результати ЗНО не пізніше — 17 вересня;
 • видача атестатів не пізніше — другої половини вересня;
 • додаткова сесія ЗНО — 22 вересня - 6 жовтня;
 • старт реєстрації е-кабінетів вступників — 25 вересня;
 • творчі конкурси, вступні іспити — 25 вересня - 3 жовтня (контракт до 13 жовтня);
 • прийом документів — 4 - 13 жовтня;
 • зарахування на бюджет — 23 жовтня;
 • початок навчання першокурсників — 2 листопада.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Потрібно було створити чітку програму дистанційного навчання, щоб ЗНО проводили в звичайні дати або хоча б лише на місяць пізніше. Міністерство просто забило на навчання в школах. Воно повинно було забезпечити школи з чітким аварійним планом дистанційного навчання й контролювати це все. Адже в країні вже були аварійні ситуації й ми в зоні ризику й без коронавірусу. В них завжди повинен бути готовий план дій.
Олена
Підкажіть, коли відбулося або буде відбуватися пробне ЗНО з української мови, бо ходять чутки, що ЗНО було проведено 04.04?
Березовець Наталія
Який сенс тримати дітей на карантині, а потім усіх вілразу звести на масовий захід "типу ЗНО"?
Ошур Наталія
Відмініть ЗНО для всіх!!! Якщо потрібно прибрати корупційну складову при вступі, нехай здають тільки ті, хто планує вступати до університетів. До коледжів можна вступати в цьому році без ЗНО. Отже, не знущайтеся над дітьми. Та їх батьками. кому потрібно обов’язкове складання ЗНО здобувачами освіти коледжів і училищ. Діти переіантажені завданнями за програмою та учбовим планом.
Тетяна Пелипань
А коли буде дата проходження ЄВІ?.Адже багато випускників бакалаврату планують його проходити і дуже переймаються з цього приводу.
Анастасія
Потрібно вирішати з датами. Початок навчання в листопаді безглуздя. Скоротіть термін вступної кампанії, відмініть пробне, зробіть проміжок між предметами ЗНО менший. Вступ триває цілий місяць хоча випускники лише реєструються, подають документи електронно й зараховується. Й це все лише заберає три дні. Зробіть хочаб так щоб РЄСТРАЦІЮ в ЕЛЕКТРОННОму кабінеті й ПОДАЧУ ЕЛЕКТРОННО ДОКУМЕНТІВ можна зробити за ОДИН КОРОТКИЙ ТЕРМІН
интересно
Для Анастасія: А Ви взагалi в курсi, що сервера можуть не витримати (а вони i впадуть) через великий наплив людей? Де вони зараз фiнанси на апаратне обладнання знайдуть?
Инженер
Одразу видно, що пише людина, яка трохи шарить в айті :)
Коментувати
Виктория
Пані Манзій візьміть собі на УВАГУ!!! Экзамены Кроки для медиков (врачей, медсестер, лаборантов) вообще надо ОТМЕНИТЬ, это бред, а не учеба. Врач и медсестра не может действовать по вопросам Кроков, ему нужно мышление, а не заучивание!!! Посмотрите даже на ситуацию сегодняшнего дня, КАрантин!!! Люди работают и без этих тупых Кроков!!!!
Катерина
А який сценарій для студентів медичних університетів? Екзамен Крок як і коли буде відбуватись?
кука
Для Катерина: а вы чё, особенные?
Катерина
Головне, що не хворі на голову. І не задаємо дурних запитань.
Коментувати
Анастасія
Річ навіть не в тому що підлітки плачуть через «плани на літо» «Випускний». По-перше епідемія може продовжитись навіть поза ці дати. Це великий ризик. По-друге якщо навчання у вузах почнеться у листопаді то буде повний хаос в менш поважних вузах точно. Потрібен новий сценарій вступної кампанії загалом
Учень
Ви взагалі з цим зно подуріли воно відбудеця змиріться і готуйтеся тому що Бог його знає що буде далі.
класний керівник
Пані Манзій! Документом про повну загальну середню є СВІДОЦТВО ПРО ЗАКІНЧЕННЯ повної загальної середньої освіти
Анонім
А коледжу також виходити на навчання, як і першому курсу? Ну да ну да, пішов я. Ми ж не люди, треба знущатись над нами кожен рік все більше і більше, дякую.
Анонім
малось на увазі випускникам коледжів
Коментувати
Юрченко Іван
Браття ! Сталася трагедія . Руками Слуг , голосу і Пороха парламент продав нас, нашу землю світовому капіталу. Сорос переміг. Плюс пандемія- і нам кінець!!! Украіни немає....
Вчитель
Для Юрченко Іван: а що вчителі отримали землю, паї)))
Правий Сектор
Не переживайте, вони тільки гроші за землю візьмуть, щоб вийти з кризи, а ми землю назад відберемо. Тому нехай світовий капітал думає чи варта нашу землю купувати, а то гроші втратять. Ми землю не віддамо. За неї люди воюють. Земля буде українська.
Коментувати
Василь
Дякуємо, дуже корисна інформація саме зараз! Доречі, викладачам і батькам на замітку, соціальний проект: безкоштовно пробне ЗНО в форматі онлайн від освітньої компанії ЯвКурсі: https://info.yavkursi.com/probne-zno
Дебил
Большинство из тех, кто постоянно пишут про отмену ЗНО - лентяи, не больше. Это те, кто хочет воспользоваться ситуацией, чтобы получить от этого выгоду.
Olga
Для Дебил: Ну яка дурня! Дочка ЗНО може здавати хоч зараз. Ніхто нічого не боїться, який профі може бути від такої жахливої ситуації? Перенесення -- знущання з вчителів, батьків та 11-класників.
Тетяна
Я згідна з пані Olga. Діти вже морально і фізично виснажені, вони готові здавати ЗНО хоч зараз. До серпня вони забудуть те, що вчили. Тому, вважаю, що як тільки карантин закінчиться, варто відразу розпочинати основну сесію ЗНО. А питання, матеріал яких не встигли опрацювати в школі по програмі, не враховувати при оцінюванні.
Коментувати
Alexander Koni
І перший сценарій, і другий - це все відкладення рішення на потім. Немає сценарію, коли ЗНО не зможе відбутися. З різних причин. Але це все стає більш і більш ймовірно. Є потреба негайно розробити щось на кшталт американських SAT та інших аналогічних програм. Для іноземних мов враховувати офіційні результати офіційних тестів - Cambridge, TOEFL, DAF, Альянс Франсе... Українську мову і математику зробити онлайн тестування. Решта предметів можна застосовувати оцінки з атестату. Або - наполовину з атестату, наполовину з вступного іспиту онлайн.
ЗНО
Для Alexander Koni: правильно, онлайн все надо сделать, чтобы репетитор или тетя за деньги за тебя все написала и ты поступил на бюджет. Привет дебилам, после карантина - всем быстро на ЗНО и без разговоров. Дебилов надо просеять на сито, пусть пашут на плантациях олигархов.
Анастасія
Коли наші абітурієнти вступають закордон вони здають лише онлайн іспити без списування. І це не коли в не чим не кращу за Україну Польщу, Естонію чи Румунію а в провідні університети світу. Справді відкладання дат повне безглуздя. Річ навіть не в тому що підлітки плачуть через «плани на літо» «Випускний». По-перше епідемія може продовжитись навіть поза ці дати. Це великий ризик. По-друге якщо навчання у вузах почнеться у листопаді то буде повний хаос в менш поважних вузах точно
Коментувати
Александра Блудова
Поддерживаю идею об отмене ДПА в 11-х классах. Вступительные экзамены можно провести в форме ЗНО. В каждом вузе есть приемная комиссия и экзаменаторы. Можно к проверке работ привлечь учителей, которые проверяют ЗНО. Данную ситуацию рассматривать как форс-мажор. От ЗНО не отказываться. Вот такая длинная мысль пришла в голову.
ЗНО
Для Александра Блудова: правильно, за бабки все правильно можно проверить, главное - быстро.
Mc
Слухай ти хоча ЗНО здавав ? Щоб говорити про зно
Коментувати
Людмила
Перший сценарій, другий... Незабаром буде третій... Здається, що однозначно треба відміняти ЗНО, всі вже на стресі.
Ліна
Для Людмила: Ні в якому разі ЗНО відміняти не можна. Якщо ваша дитина тупа як башмак і ви їй усе купите, то, звісно, вам треба відміняти. А моя дитина вчиться і розраховує на свій розум, а не мої гроші (бо у мене їх нема)
АУЕ
Може тому й грошей нема, бо ви сама тупа як башмак.
Коментувати
Директор школи
Треба обов’язково розділити ДПА і ЗНО в 11-х класах, і одразу наказом МОН звільнити учнів 11-х класів від ДПА. Тому що видача атестатів в серпні або вересні - це пряме порушення Закону про освіту: "навчальний рік закінчуєтся не пізніше 1 липня". Видавати атестати після завершення навчального року не можна, ДПА входить в структуру навчального року. Крім того, якщо учні 11-х класів будуть отримувати атестати в середені вересня, це призведе до того, що: 1. на початок навчального року в школах будуть 11-ті класи попереднього та нового навчальних років; 2. кількість учнів у школах буде штучно завищена - звіт ЗНЗ-1 (головний статистичний звіт в освіті) - з хибними даними; 3. багато шкіл вже мають ліценції на надання освітніх послуг; якщо вчасно не відрахують випускників, не зможуть зарахувати дітей до 1-х класів, тому що перевищать ліцензійний обсяг; 5. коледжі та ПТУ втратять частину абітурієнтів; 4. а скільки буде плутанини в документах, наказах - краще навіть не думати. Тому: скаcуйте ДПА, видайте атестати до 1 липня. А далі можна проводити ЗНО (для тих, кому це буде потрібно) не поспішаючи хоч й восени.
Ірина
Для Директор школи: Цілком підтримую, хоч одне конструктивне розмірковування.
Тетяна
Повністю підтримую!
Коментувати
Ирина
И так жить тяжело.неусложняйте её детям.проведите обыкновенные экзамены.как сдавали их мы в школе .мне делайте с себя очень умнных.и пусть дети готовятся к поступлению. Иначе все родители давайте делать забастовку.сделать вам вырваные годы.
Вчитель
Для Ирина: так як здавали в школі - хай йому грець, безлад і корупція. Тільки викладачі ВИШів у цьому зацікавлені)))хабарі, хабарі, хабарі)))
!!!
Для Ирина: ЖЕСТЬ!Интересно - про забастовку, когда и так все в простое) У Вас такое хорошее чувство юмора ( надеюсь), или такая плохая информированность о ситуации в стране? Тогда - печалька.
Олена
Олена Для Ирина: З хабарями 10 років тому поступали у ВНЗ, нарешті відладили систему ЗНО і нашим дітям дали можливість поступати за рейтенгом.
Коментувати