Учителям не потрібно вести класний журнал

Завершення заповнення всієї шкільної документації перенесено на час закінчення карантину

Учителям не потрібно вести класний журнал

Учителям не потрібно вести класний журнал під час проведення карантину. Про це сказала заступник міністра освіти Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання одного з вчителів.

За її словами, у випадку організації дистанційного навчання в закладі освіти, завершення заповнення шкільної документації необхідно перенести на час закінчення епідеміологічної ситуації.

«Якщо ми говоримо про ведення класних журналів, то ми завершуємо їх ведення по закінченню періоду карантину», - сказала заступник міністра освіти.

Вона також додала, що учителі можуть вести облік завдань, які вони надають учням для засвоєння різних тем.

Освіта.ua
19.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Адміністрація моєї школи вже склала графік заповнення паперових журналів. Починається він вже з 21 травня. У мене питання:"Чи має право залучати нас до недістанційної роботи адміністрація школи під час карантину?" Нагадаю, що пані Мандзій у попередньому своєму виступі порадила складати графіки заповнення паперових журналів лише в перших числах червня. Чи не порушують Постанови Кабміну мої управлінці? Тим більше, я не впевнена, що в приміщенні виконуватимуться всі санітарно-гігієнічні норми, які забезпечать мені здоров’я.
Юрій Панасюк
Для проведення дистанційного навчання в учителів сільської місцевості, скажу грубо і це є правда, недостатньо мозгів і відсутність підключення до інтернету( для більшості це просто непотрібно та зайве). Якщо маєте мені заперечити ---яскравий приклад на директорці, вища категорія, Павлівської школи Синюченко Н.І. № з/з 0685074206(поспілкуйтесь з ЇЇ ТУПІСТЮ, не втрачайте ексклюзивної можливості) та її чоловіка (географа-хіміка-біол?... ?га-музиканта-ПЕДОФІЛ?... ?)... Синюченко Г.В. вища кат. старший учитель, 14000грн зарплати чистої.Не мають обоє не тільки ноута чи компа, а й мозгів для "гральних струментов".За такий бардак несе відповідальність( це по закону, а так як закон у нас "дишло" то відповідно і не несе) "повія освіти", нач.від.освіти Погребищенської РДА Вінницької обл. Бутенко З.М. № з/з 0972677537.
Людмилка
Для Юрій Панасюк: Ну не кажіть так. Я працюю у сільській школі, вчителі і учні мають чудовий інтернет. Наші педагоги створили власні сайти та на гугл диску класруми для кожного класу. Тому із задоволенням опановують дистанційне навчання, подають не тільки посилання на готовий матеріал в ютюбі, а й самі, за допомогою різних програм створюють відео уроки, інструкції для приєднання до класу, тести для перевірки знань, учні виконують цікаві завдання, за які отримують оцінки. Шкода, що у Вашому закладі все не так... :(
Світлана
Шановний Юрій Панасюк! Ваш коментар принизливий для вчителів сільської місцевості. Наш заклад в перші ж дні карантину організував дистанційне навчання у Вайбері. Кожен вчитель викладає відео уроки з певої теми, задає домашні завдання, а на наступний день робить тестову он-лайн перевірку. Домашні вправи, виконанні учнями у зошитах, також щоденно перевіряємо. Діти фотографують роботи і надсилають на сторінку вчителя. Педагоги нашої школи самі відзнімають уроки. Батьки всі, розуміючи ситуацію в країні, підключилися до інтернету і працюють вдома з дітьми у міру своїх можливостей. І якщо у вашій школі безлад, то це залежить від вашого колективу та громадськості. Якщо у вас дійсно це так, значить вам усім це подобається: і педагогам, і батькам, і дітям. І не треба всіх рівняти по собі. За такі образи навіть можна позов на вас подати. Я думаю більшість колег мене підтримає
Родион
Для Юрій Панасюк: Все залежить від керівника і узагальнювати тут не можна. Звичайно, є і такі, що поставили в кабінетах комп, як данину моді замісь колишньї рахівниці. Вміє лише подивитись курс валют та погоду. Численна шкільна прислуга робить всю ІКТ роботу: доповідають, що на електронній почті, набирають, відправляють, навіть Фейсбук директорський ведуть. А директор з троєкуровською впевненістю рече, що комп’ютер розуму не добавить.
Коментувати
Іскандер
Казати одне, а розписати механізм ведення журналу під час карантину, так це мізки треба мати.
Марія
Для Іскандер: А що , в міністри йдуть, по вашому, ті, хто без мізків
Коментувати
Неллі
Всі критики, не думаю,щоб Ви справились краще. Для цього потрібні кризис-менеджери. Не судіть про те,що не знаєте.
яремчук
Шановні. Дайте пройти цей складний період. Ніхто не може передбачити коли все це закінчиться. Ніколи такого не було. Всі рішення будуть пізніше.
Іван
Як було соромно за її бебе-меме по телевізору! Одне й те саме повторювала як для першокласників,суперечила сама собі,пардон,бекала Заплутала освітян ще більше! Хто і де таких знаходить на такі посади,пане Президенте?
Сергей Лимонов
Для Іван: А Президент набагато кращий? Такий же клоун квартальний!
Правда
Для Сергей Лимонов:Шахов з іншої партії, в інтернеті розказав,(про свій карантин -коронавірус) як посрав.Ви собі можите уявити, як хтось з політиків,у Європі,говорить як він покакав.Якщо не бачили,подивіться,ква... ртал-ховається,комент... арі... прочитайте.Люди кого Ви вибрали?Президент-клоун-всі знали,а ці-не клоуни.
Коментувати
Дрегор
Тобто, нешановна пані Мандзій разом з МОН призналася в повній неготовності до надзвичайної ситуації з впровадженням карантину? Що означає - учителі можуть вести облік завдань, які вони надають учням для засвоєння різних тем? Тобто вони, або можуть вести, або можуть болт забити на це? Де конкретне рішення МОН, щодо того як мають працювати вчителі і викладачі? Чому в нас хаос у всіх сферах? В кого пані Мандзій відс....ла, що стала заст. міністра?
Вчитель
Для Дрегор: Мені все зрозуміло - щоб вести класний журнал, необхідно кожного дня йти до школи. А так запишемо після карантину. і краще вести якийсь облік завдань, адже це систематизує роботу і потім легше буде розібратися
Леонід
Та нібито все зрозуміло. Цілком слушні та зрозумілі рекомендації у такий критичний час.
John Doe
Для Дрегор: а что, кто-то в мире был готов до такого продолжительного карантина?
Коментувати