Перевірка присутності педагогів на роботі є неправомірною

Нормативна база надає підстави не вимагати присутності на робочих місцях педпрацівників

Перевірка присутності педагогів на роботі є неправомірною

Перевірка присутності педагогічних працівників у закладах освіти в сьогоднішніх умовах є неправомірною. Про це сказала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона зазначила, що постанова Кабінету Міністрів №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та наказ МОН №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» надають керівникам закладів освіти підстави не вимагати присутності на робочих місцях педагогічних працівників.

«На сьогоднішній день це (перевірка присутності, - ред.) неправомірно і на це немає жодних підстав», - сказала Мандзій.

Освіта.ua
19.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Куди звертатись, якщо директор вимагає бути в школі повний робочий день під час карантину ?
помощь
Для Василь: здесь и назовите, где работаете.
Коментувати
Mentor
І нас примушують щодня ходити на роботу з 8:00 до 16:00. Ніякі "Закони" не діють.
John Doe
У нас в городе есть спортивная школа, их тоже закрыли на карантин, но днем туда приходят тренера и дети и на нычку проводят тренировки, директор в курсе, и ещё по вечерам приходят взрослые на тренировки по футболу и баскетболу, хотя директор говорит что сейчас карантин и никто не должен заниматься, дети соседей ходят на тренировки, они общаются с моими детьми, кому пожаловаться за нарушения следования правил карантина в спорт школе?
Наталья П-ш
А ми на роботі по 7 годин.Так нам сказали, і ні годиною менше;((( Розачарована до сліз.
Петро Дмитрович
Для Наталья П-ш: Ви по 7 годин. А ті вчителі, які добросовісно працюють дома з ДН, сидять, згорбившись, біля компа від 12 до 14 годин щодня. Інакше не встигають перевірити прислані роботи і "відписатись" по імейлу про оцінки, про помилки, висловити зауваження і побажання. Повірте, в школі - легше. Правда, можна і Гугл-класи організувати, і Скайп-конфоренції, і Вайбер-групи, але легше не буде. Повірте...
Коментувати
Антисорос
Ми стали свідками руйнаціі брехливоі тези про відсунення, приниження стратегічноі ролі держави в розбудові краіни. БЕЗ СИЛЬНОІ ДЕРЖАВИ НЕ БУДЕ МАЙБУТНЬОГО!!! ТОму думаємо разом!!!
Дрегор
А в нас хіба хтось боїться держави? Чи в нас хтось дослухається до директив МОН? Повний ХАОС в цій державі! Хто що хоче той і робить і немає ніякого покарання для цих порушників. Епідемситуація, яка склалася - це шанс державі трохи відновити контроль за виконанням її розпоряджень!
Наталія
Чи повинен учитель чергувати в холодній школі після наказу про дистанційне навчання? І що це за норма - залишати коментарі щонайменше 1000 символів? Дивно, такого ніде немає.Скасуйте цю норму і дайте можливість висловитись. Оскільки сьогодні день народження Ліни Костенко, то вашій увазі найкращий вірші, щоб було 1000 символів : Крила А й правда, крилатим ґрунту не треба. Землі немає, то буде небо. Немає поля, то буде воля. Немає пари, то будуть хмари. В цьому, напевно, правда пташина… А як же людина? А що ж людина? Живе на землі. Сама не літає. А крила має. А крила має! Вони, ті крила, не з пуху-пір’я, А з правди, чесноти і довір’я. У кого – з вірності у коханні. У кого – з вічного поривання. У кого – з щирості до роботи. У кого – з щедрості на турботи. У кого – з пісні, або з надії, Або з поезії, або з мрії. Людина нібито не літає… А крила має. А крила має! Про Україну Буває, часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, – оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як ...
Петро Дмитрович
Для Наталія: От тільки держава наша крилатих чомусь не любить, тому і обламує їх всякими "нушами", коли з перших класів відучає дітей працювати мізками.
олена
в нас у школі керівник заборонив ходити на роботу. Всі вчителі в дома займаються самоосвітою
Коментувати