МОН думає, як організувати онлайн уроки для дітей

Відомство планує організувати онлайн-уроки, що будуть призначені для широкої аудиторії

МОН думає, як організувати онлайн уроки для дітей

Міністерство освіти і науки планує організувати онлайн уроки, які будуть призначені для широкої аудиторії школярів. Про це повідомила заступник міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, у Міносвіти розуміють, що зараз не всі школяри виконують завдання, які надсилають вчителі.

«Здебільшого зараз ми мусимо говорити про самостійно-дистанційні елементи навчання учнів. Ми розуміємо, що напевно не всі учні на сьогоднішній день виконують ті завдання, які пересилає вчитель. Ми зараз здійснюємо організаційні заходи щодо організації відео уроків у форматі онлайн на різних площадках», - сказала Мандзій.

Вона повідомила, що уроки дозволять опанувати теми шкільного матеріалу учням 5-11 класів.

Освіта.ua
19.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гірда Валентина Михайловна
МОН у такий складний момент лише думає, а наш колектив ще з 2014р. запровадив і здійснює дистанційне навчання онлайн чітко й відповідально. Діти звикли до такого навчання, а в даний момент ми ще удосконалили цей процес. Це приклад того, що одні навчальні заклади хочуть і тоді можуть здійснювати освітній процес, а інші колективи не бажають напружуватися...краще байдикувати. Виникають, є проблеми: вимкнули світло десь, зник інтернет...Але є контроль дітей поурочний, є повідомлення батькам, щоб забезпечили доступ дитини до навчання. Є щоденна звітність, що подані дз на сайті гімназії, що виставлені оцінки в електронний журнал. Перевірка завдань, які відправляють діти різними способами, можливостями чи то вчителя(E-mail, вайбер), чи то учня тощо. Колеги, такі можливості!!! Шукайте вихід, це ж не на день і не на тиждень. Я очікую "шквал" емоцій, але пишу правду реальну. Мені 59 років, педстаж 37р.(бачила різне в освіті) - я всьому навчаюсь і пишаюся тим, що я й ми можемо це робити.
Marina
5-11 це добре, а як бути початковій школі. Поки батьки не розжують дитина не вивче. На сьогодні лише отписки від руки: практично виконати,устно, письмово. Тема за темою. Батьки на роботі, яке навчання дома?
«Дистанційна освіта» від МOНУ
Невже дистанційне навчання – це відео уроки?! Скільки вже було у нас державних проектів «комп’ютеризації» усієї України? Навіть карта була створена з лампочками, які показували, як іде «комп’ютеризація». Нехай оприлюднять свої продукти і авторів, та кошторис тих проектів, а також проведуть навчання усіх вчителів з усіх предметів та розкажуть, як користуватися їхнімі офіційними онлайн платформами з навчальним контентом.
Дрегор
Вау? Схаменулися нарешті? Тепер, коли вже тиждень карантину, будуть тільки думати? в МОН? БРАВО! Вас так і хочеться розігнати з такими "шаленими темпами" реагування на ситуацію!
Гость
у нас немає міністрества освіти. НЕМАЄ. ВОНИ ПОВИННІ БУЛИ МАТИ ПЛАН РОБОТИ ПРИ ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ!!!!
О да
Для учитель: совершенно верно! Власть обнаглела!
учитель
У меня старый кнопочный телефон, все деньги уходят на жизнь, старый компьютер один и то у старшего-студента, в работе не используешь, забрал с собой, в другом городе. О каких технологиях может идти речь и дистанционном обучении, если за свою зарплату я не то, чтобы купить смартфон не могу, мне за квартиру нечем платить. Все дистанционное свелось - позвонила классным руководителям, продиктовала страницы в учебниках, какие надо пройти самостоятельно и все. Чтобы сверху что-то придумывать, обеспечьте всех учителей смартфонами и компьютерами с бесплатным интернетом, и точка.