Уряд спрямував кошти на надбавки молодим вчителям

Кабінет Міністрів спрямував у регіони 1,5 млрд грн для виплати надбавки молодим вчителям

Уряд спрямував кошти на надбавки молодим вчителям

Кабінет Міністрів спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати запланованих надбавок молодим вчителям.

Планується, що виплати будуть здійснені наприкінці року. Надбавки отримають понад 73 тисячі вчителів, які мають стаж роботи до 10 років.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, одноразова виплата має на меті підтримку молодих вчителів, які працюють у школі.

«Сьогодні молоді вчителі – одна з найменш фінансово захищених категорій педагогів. З низьким стажем вони отримують майже мінімальну заробітну плату – це неприпустимо. Ця виплата наприкінці року допоможе бодай трохи вирівняти ситуацію та підтримати молодих учителів», – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Виплата вчителю становитиме 21 020 грн, що еквівалентно десяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року.

Кошти виплачуватимуться вчителям за основним місцем роботи у закладі освіти. Виплата здійснюватиметься наприкінці року, одноразово і в повному розмірі.

Виплату отримають педагоги, які станом на 1 січня 2020 року працювали вчителем та мали педагогічний стаж до 10 років включно, мають педагогічне навантаження у 2020 році та продовжують обіймати посаду вчителя.

Освіта.ua
03.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта
Доброго дня, якщо вчителькабула у декреті, але з вересня 2020року буде працювати, чи отримає вона виплату?
Маша
Доброго дня! Якщо педагог прийнятий на посаду заступника 0,5 ставки і має навантаження 9 годин та стаж 7 років чи буде йому виплата????
Любов
Доброго дня.Підкажіть будь ласка якщо я працюю 5 років вихователем ГПД я зможу отримати цю надбавку?
Лариса
Тож уже пишуть що не будуть виплачувати.Уряд хоче скасувати виплату молодим вчителям.Обіцяти всі можуть а от виконати свою обіцянку щось не дуже.
Лариса
Виплятять до кінця навчального року чи в груднi ?
Лариса
Это что же за "молодой" учитель со стажем работы 10 лет? За этот период учитель имеет минимум 2 квалификационную категорию. Деньги девать некуда?
Нонна
Для Лариса: У нас вчитель з 10 - річним стажем уже має вищу категорію, бо двічі виходив у фінал обласного туру "Учтель року". При цьому навантаження має велике і отримує близько 12 тисяч.
Коментувати
Вчитель
А якщо на 1 січня 2020 9,5 років стажу, а в вересні вже 10 то виплата буде, якщо вона планується на кінець року?
Катя
Доброго дня а яке саме навантаження потрібно мати щоб отримати одноразово виплату. Якщо я працюю в школі і маю лиш 4+1 год. То я не отримаю .
Економіст
Для Катя: ви не вчитель за основним місцем роботи, а сумісник.
Віка
Які ще умови отримання грошей молодим спеціалістом? То Треба якусь заяву писати? Якщо на 1 січня 2020 працював у школі, а з червня перевівся на іншу спеціальність, є шанс їх отримати?
Коментувати
Мда...
Друзі, виходить, що учитель, який має до 10 років стажу включно отримає в перерахунку за місяць 1752 грн. Отже при однаковому навантаженні за місяць заробить більше, ніж учитель, який пропрацював у школі 10-20 років (цей учитель отримує +20% від окладу). Не розумію ДЕ ЛОГІКА? У чому провина інших вчителів?
Бєєє
Наприкінці року, це у грудні???коли вже коштів навіть на премію невистачає, як завжди????
Світлана
А чому саме до 10 років? Хто взагалі поставив цей ліміт? Чому не преміювати усіх, хто працює ВІД 5 років? Нам раз в рік на День вчителя премію ділять, що ледь "нарахованими" 1000 буде, а тут така "щедрість". А що робити тим, хто пропрацював 10,5 чи 11 років і т. д. А тим у кого стаж 15 чи 20 років і т. д. Як міністерство преміюватиме цих вчителів? Це ж повний абсурд.
Небайдужий
Для Світлана: А в нас взагалі ніколи ніяких премій не давали, ні до дня Вчителя, ні до інших свят, ні на кінець року. Єдине, що дали, в цьому році,- розпорядження про примусову сертицікацію(хочеш працювати- сертифікуйся, ні - пиши заяву, бо все одно працювати не дадуть) Ось вам і добровільно! Тож радійте й тій 1000, бо в нас би вам могли тільки запропонувати довести вашу профпредатність. Тримаймося, браття, все страшне ще попереду(((
Юлія
А те що про інших працівників ніхто не подумав, вас це не обурює??? Психолог, соціальний педагог! Моя зарплата 2300. Мені ця підтримка непотрібна чи я не такий працівник освіти??? Тільки вчителі????
Лариса
Вы явно работаете на полставки. У уборщицы 4723.
Коментувати
Вікторія
Добрий день! Скажіть, будь ласка, а якщо молодий вчитель у дикретній відпустці, має право на отримання виплат?
Вчитель
Тобто, якщо на 1 січня 2020 10 років стажу, а в вересні вже 11 то виплата буде?
Katarina
Народ, вы что? Какие надбавки? Нам министра образования меняют . В вузах стипендии и зарплаты задерживают. А вам лапшу на уши вешают. Вы на это ведетесь? Народ, новости почитайте!
Галина
А тим вчителям, що вийшли на роботу з ІІ семестру 2020 року і не мають стажу? Чи отримають вони надбавку?
Местный
А про молодых преподавателей в ВУЗах, техникумах, училищах забыли и забили... так же про мастеров в/н в училищах - этих давно с грязью мешают...
Христина
А як буде з виплатою молодим викладачам фахової освіти чи отримають вони виплату?
Местный
Для Христина: нет, только школа
Коментувати
Оксана
А якщо вчитель перебуває у декретній відпустці, але його педагогічний стаж не сягнув ще 10 років, чи буде йому виплата?
Юрій
Щось трохи довго то "спрямування" рухатися буде. А там новий міністр або уряд або ВРУ. Але спрямував.
Людмила
Питання як бути з вчителями які працювали на різноманітних непедагогічних посадах і періодично на педагогічних. При цьому у зовсім немолодому віці мають педагогічний стаж до 10 років?