Рада не стала скасовувати новий закон про середню освіту

Автори постанови стверджували, що положення закону порушують ряд статей Конституції

Рада не стала скасовувати новий закон про середню освіту

Верховна Рада відхилила проект постанови щодо скасування рішення про прийняття Закону України «Про повну загальну середню освіту», який був проголосований парламентом 16 січня.

Скасувати постанову про прийняття у другому читанні та в цілому Закону України «Про повну загальну середню освіту» пропонували народні депутати з фракції політичної партії «Опозиційна платформа — за життя» Наталія Королевська та Михайло Папієв.

Автори постанови стверджували, що положення законопроекту порушують ряд статей Конституції (ст.10, 11, 22, 24 та 53), що може призвести до дискримінації російськомовного населення України.

За результатами голосування проект постанови було відхилено. «За» проголосували 58 народних депутатів.

Відтепер проект закону «Про повну загальну середню освіту» зможе підписати голова парламенту Дмитро Разумков, після чого документ буде направлений на підпис Володимиру Зеленському.

Освіта.ua
06.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Верховна Рада повинна повернути державі вкрадені у неї підприємства у 90- х роках через так звану "ваучерну безплатну приватизацію". Має бути прийнятий закон про те, що ця приватизація пройшла із значними порушеннями, була неефективною для держави та її громадян і призвела до економічної кризи. У країні олігархічна монополія, яка викачує всі кошти з громадян і виводить їх за кордон. Всі надра і земля належить народу України. Верховна Рада як представницький орган має дбати за громадян і захищати їх інтереси. Підприємства, які будуть повернуті державі, як працювали так і будуть працювати, працівників звільняти не потрібно, тільки покращити менеджмент. Стратегічні підприємства, які будуть у державній власності будуть працювати на державу, сплачувати податки і прибутки будуть йти у бюджет, а не вивозитися за кордон. Держава може створювати акціонерні товариства і продавати людям акції, щоб люди отримували дивіденти, але 51% пакету акцій стратегічних підприємств має бути у держави.
Шевченко
Верховна Рада має скасувати закони, що були прийняті у 90-х роках "Про ваучерну безплатну приватизацію", які принесли значну шкоду державі. Внаслідок ваучерної приватизації утворилися олігархічні структури, які все контролюють і створили в Україні монополію, особливо на енергетичні ресурси, не дають нормально розвиватися державі. ВР має прийняти закон про повернення стратегічних та енергетичних підприємств у державних фонд. Цими підприємствами має керувати ефективний менеджмент, який має контролювати ціни на енергоресурси, щоб вони відповідали заробіткам громадян. Малоефективні для держави підприємства, у які потрібно вкладати кошти, то продати на аукціоні за гроші. Тоді наповниться бюджет. Приватизацію підприємств здійснювати на аукціонах за найвищими цінами. Потрібно створювати конкурентні умови, а не монополію, яка все контролює і збільшує ціни. Монополія згубно впливає на економіку. Держава має бути соціально спрямована для своїх громадян і має їх захищати, це є її основна функція
Виктория Владимирова
Для Герус, дуракам, особо упоротим: https://www.youtube.com/watch?time_continue=214&v=JKH3K7Jcme4&feature=emb_logo Це як Ходаковський напряму розповідає, що особисто надав наказ розстрілювати Ясинувату з градів. І ще є купа відео, де "русские братья" хизуються на камеру, як батальон Заря розстрілювали Луганськ, гіркінці - Слов’янськ, а Прилєпін і Моторола вбивали українців. Це вони "русскоязичних защищали". А потім хтось ще про мову щось патяка. В Україні мова - українська!
Тетяна Кіба
Звертаюся до адміністратора сайту. Прошу не допускати до коментування осіб, які порушують правила доброчесності і під різними іменами використовують чужі дописи. Наприклад, особа під ніками Герус, Дуракам,Особо упоротым копіює дописи зі сайту facebook чи strana.ua, не вказуючи джерело. Я вважаю це грубим порушенням, особливо для вашого сайту, який також бореться за принципи доброчесності серед освітян.
Степан
Для Тетяна Кіба: Укроозабоченная дура! Угомонилась бы ты!
Випускник
Для Тетяна Кіба: Воно на всю голову хворе, цей неадекват під різними ніками намагається своє рило просунути, думає, що його не впізнають.
Святослав
Для Тетяна Кіба.Приєднуюсь до Ваших думок.
Коментувати
Дуракам
Суверенитет начинается не с языка и не с вышиванки Суверенитет - это способность обустроить свой собственный дом Беспросветная архаика. Главный дискурс вокруг маркеров 18 века. Язык - средство общения, а у нас - раздора. Главный навык, который потребуется вашим детям в 21 веке - это способность искать, анализировать и правильно использовать полезную информацию. Информацию, которая в процентном отношении 95% на английском, около 3% на русском, 2% на других языках и 0,0001 на украинском. С одной стороны мы полностью легли под внешнее управление космополитов-транснационалов, которым отдали не только свой рынок, свои стратегические предприятия, но и свои политику, экономику, правосудие, медицину, армию и образование. Это стиль страуса, который спрятав голову в песок, думает, что он и из себя весь такой национал и «в домике», а попу выставил для всеобщего пользования. Суверенитет начинается не с языка и вышиванки, а со способности обустроить свой собственный дом, обеспечить благосостояние и справедливый общественный договор для своих граждан, при помощи политических рычагов защитить национальные интересы в экономике. Да, и сделать это самим, и нести за это ответственность.
Випускник
Для Дуракам: Не тобі, кацапське рило, вказувати, з чого починається суверинітет і обзивати дураками прихильників української мови! Не подобається введення української мови, дуй в рашу, тебе тут ніхто не тримає!
Олекса Позняк
Для Дуракам: если бі дуракі кац4апы не совали свинное рыло на нашу землю мы бы давно её обустроили, вступили бы в НАТО и ЕС - и Крым был бы в Украине и войны не было б и учителя как в Польше получали б 1500 евро. Уберитесь гниды из Украины
Тетяна Кіба
Просто цікаво. Дуракам - це Denis Nevyadomski, чи хтось порушує принцип доброчесності?)) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3502944583110884&id=100001861300596
Коментувати
Особо упоротым
История Маруси Богуславки напоминает о партнерстве с турками и татарами Были века рабства и плена - пока не пришли русские... А вот вам памятник. Он рассказывает о том, как братья украинцев, крымские татары, умыкнули поповну Марусю в (украинский) Крым, а оттуда с невольничьего рынка продали в сексуальное рабство стратегическим партнерам украинцев - туркам. В турецкой неволе же Маруся обнаружила сотни соотечественников, десятилетиями гниющих на киче в рамках двусторонних отношений, и сумела освободить. А сама осталась погибать, передав только приветы маме с папой. И такие вот партнерские международные отношения длились веками. Ну, а потом пришли извечные враги украинцев, русские, порушили турецкие крепости, пинками разогнали добрейших татар и поломали всю их работорговлю, построили Черноморский флот и расширили ареал обитания украинского этноса на все Северное Причерноморье. Так открылась эпоха оккупации и борьбы за свободу.
Олекса Позняк
Для Особо упоротым: О я уже Марусю зустрічав на інших ресурсах - це у кацапських троллів нова методичка вийшла
Тетяна Кіба
Для особо упоротым "А вы еще удивляетесь, почему у многих мозги набекрень. После эвдакой истории сразу хочется испить брому." Такое там продолжение? Что же вы до конца не украли?)))
Коментувати
Святослав
для Герус. Ви страшна людина. Вас так "зазомбували", що власної думки не залишили ніякої. Дивно те, що хочете й іншим навязати свою нісенітницю. Помиляєтеся: народ усе ібачить, знає. Історію не обдуриш. А ви кричіть від свого безсилля.
Олекса Позняк
Для Святослав: думаю он просто тролль ольгинский обыкновенный.отрабатывает грязные деньги грязной работой
Герус 2
Для Святослав: глупый ты и зазомбированный человек, продолжай смотреть укросми и Уераины скоро не будет точно.
Коментувати
Герус
Нас старательно и продуманно делают небратьями дураком считают не обязательно умственно отсталого, дурак - тот, кто очевидные для нормальных людей вещи видит иначе. Обычному украинцу не важно, насколько нас тут всех гнобили в СССР, когда Украина, не имевшая государственности, стала сооснователем ООН, высший руководитель страны ходил в вышиванке, а комсомольцев вынуждали выписывать периодику на украинском языке. Эти знания никак не мешают ему ходить на работу. Но выдумывание новой национальной памяти вызывает смех у соседей, с которыми у нас общая история, и мы в их глазах становимся теми самыми дураками. И пока мы ходим на работу, нас старательно и продуманно делают небратьями, параллельно называя улицы именем сбитого американского лётчика. Этот процесс оправдан с точки зрения создания антироссийской территории южнее Белгорода, но он же формирует общественное мнение в стране, за рынок которой борется весь мир. Кроме нас. Вот признайтесь сами себе, стоя у прилавка в гастрономе, чью колбасу вы купите - производства какого-то придурка или того, у кого хватает ума не плевать в колодец.
Олекса Позняк
Для Герус: мне плевать что микита надевал вышиванку. У меня мать русская, отец украинец. Мой отец защищал Москву, тесть от финской до Берлина топал. За это русская мразь отблагодарила - забирает наши земли, убила 13000 взрослых и 400 детей Это нелюди , это скот. Можно ещё понять немцев - они ведь не могли знать что творят фашисты в концлагерях. Сейчас интернет русским приносит информацию в каждый дом. Они прекрасно знают как нас убивают рашисты, они видели фото украинских и сирийских детей убитых русскими пулями и снова с огромным перевесом выбрали убийцу путина. У них у всех руки в крови наших детей, это выродки без совести, убирайся тролль фсбешный в свою вонючую расею будь она проклята до 9 колена
Батько
Для Олекса Позняк: злобное и старое, пора уже метлой гнать таких гнилых со школы, настолько желчных пенсионеров, по закону увольнять и на пушечный выстрел не подпускать к детям.
Ганна
Для Олекса Позняк: Ти просто чмо, скільки бруду виливаєш на тих, хто не розділяє твою думку. А тобі інтернет нічого не приносить? Журавель , мабуть, в дзьобові доставляє інформацію. І нічого нас виганяти зі своєї землі. Тих, хто проти відьомського шабашу 2014 дуже багато, просто ми не плюємося отрутою, як ти
Коментувати
Герус
Гражданская война в Украине! Даже комменты здесь - это очередное подтверждение гражданского конфликта!
Олекса Позняк
Для Герус: КАкая гражданская война, придурок? Я енакиевский всё видел своими глазами. Тупо завезли террористов, спецназ и уголовников с ростовских тюрем, раздали автоматы местным наркоманам алкашам. По Енакиево толпами чечены и дебильновечнопьяные казачки, зашли танки, БТР и Грады и вот вся граждансая война, идиот. Насиловали, грабили, убивали, особенно зверели кадырки
Герус 2
Для Олекса Позняк: Троль, заглохни уже. Хватит свой бред нести. Адекватные уже давно в курсе, кто развязал войну.
Олекса Позняк
Для Герус 2: Порошенко начал? Захватил Кубань и обстреливал градами Ростов? На кого рассчитана твоя дебильная пропаганда? Придурок полный
Коментувати
Иван
Государственными языками в Белоруссии являются белорусский и русский, государственными языками в Крыму являются русский, украинский и крымско-татарский, в период действия Закона Украины «Об основах государственной языковой политики» были региональные языки. И с позиций здравого смысла это бесспорно оправдано. Гражданам должна быть предоставлена возможность пользоваться удобным для себя языком. Далеко не все граждане Украины являются украинцами. Но из-за этого они не должны ущемляться в своих правах. Права предоставляются человеку, а не национальности. И государство должно быть на страже прав всех граждан страны, а не одной национальности. Меры, принимаемые государством для развития одного из языков в стране, не должны приводить к ущемлению других существующих в ней языков. А пока что на смену "насильственной русификации" пришла насильственная украинизация. Но, как известно, "насильно мил не будешь".
Випускник
Для Иван: В Росії також є школи з українською мовою викладання? Може б ви ці претензії спочатку Росії висунули? В Росії українців не менше, ніж росіян в Україні.
Ооо
Для Иван: Совершенно верно!
Вчитель
Громадянин України однозначно є українцем, за національністю - так , ми різні: росіяни, роси, венгри, молдавани, армяни, поляки, грузини... Одних тільки євреїв скільки! То чому такі привілеї для російськомовних? Розмовляйте собі « на досуге» якою хочете, а державна - українська! Ну ніхто ж не сперечається щодо міжнародної англійської, а хто не може вивчити - то за кордоном на мігах показує або перекладача возить, а мову не паплюжить!
Коментувати
Потапенко
"Лучше продаются". На 1+1 рассказали, почему снимают мелодрамы на русском языке 6 февраля 2020 Комедийные сериалы телеканала "1+1" на 2020 год были сняты исключительно на украинском языке, тогда как все 7 мелодрам - на русском. На канале отмечают, что украиноязычный продукт пока не так хорошо продается, как хотелось бы? Об этом сообщила продюсер сериалов и фильмов телеканала Алена Еремеева. Кушайте, поцриоты))))
Ярославна
Доволі суперечок. Кому така мила росмова, той нехай Їде в Росію-матінку. Там багато місця-"одна Сибір неісходима"... А то їсте український хліб, сало, галушки, а за це постійно "харкаєте" ненавистю. Українська мова житиме й процвітатиме на зло "вашій жовчі"...
Местный
Для Ярославна: вот из-за таких, как вы, страна и потеряла территории. тот же украинский хлеб и другие продукты делают русскоязычные, промышленность в русскоязычных регионах находится, которая платит налог в казну. А "жовчь" от вам подобных исходит. Так исторически сложилось, что украина мультинациональна и мультиязычна. Этим надо пользоваться
Злюсь
Для Ярославна: а чего ты нас посылаешь? Мы здесь родились и язык у нас родной- русский. Едь сама туда, где только рогульё обитает и калякай на мове, нечего тут свой шовинизм демонстрировать!
М
Для Вера:в іншій державі-ці слова"да просто не хотим,противно"-Вас ніхто б не питав,Ви б розмовляли тою мовою,де б жили,а Ви живете вУкраїні-то мова яка повинна бути-українська,Ви повинні її знати,хочете Ви того чи ні,а вдома можете розмовляти на якій хочете.В Польщі-ви б так на мову сказали-вони б вами" тішилися не натішилися".Де таке в світі є,щоб жити в цій державі,а тим більше,бути громадянином цієї держави,а мови-не знати,не хотіти вчити,а ще й казати-противно.
Коментувати
Вчитель
В угоду царю-батюшке французький вивчали і перуки носили, а українську вивчити не можуть століттями!
Вера
Для Вчитель: да просто не хотим, противно. Поэтому что с этим языком ассоциации гнилостные благодаря рогулью.
Виктория Владимирова
Ваши хотелки нам до лампады. Вы мову 400 лет запрещали, мы ее возродим. Мнение кацапского быдла нам не интересно.
Торба
Для Вера: коментуй свого "верховного" - чого ти лізеш зі свого пітера в нашу Шепетівку - там же тобі не "протівно" нюхати своє болото?
Коментувати
2223
Чому україномовні українці розуміють російську, їдуть в Європу на заробітки через місяць починають говорити польською, литовською, німецькою, англійською, а ви, піськоязичніє українці живете в три покоління на нашій вишиваній землі і не можете вивчити мову цієї країни. Родной язик на євоной Родине изучайте и разговаривайте , українська мова рідна для українців. А на городі чи в бані хоч по циганськи балакайте!!! В Литві теж різними мовами спілкуються, а хочеш бути громадянином - здай екзамен з литовської мови! А так вони теж російську використовують і не репетують, що вона їм рідня!
Саша
Для 2223: Вам бы тоже не помешало бы выучить украинский язык,в каждом слове ошибка.????
Олекса Позняк
Для Саша: ти дурень? Очевидно
Olga
Для 2223: Ви праві. Як тільки українець виїздить за кордон, відразу забуває українську мову. А повертаючись, уже нею не розмовляє. І дітей за кордоном посилає навчатись на чужинській мові. Бо українською - тільки комедії дивитись, а ось серйозні науки вивчати - ні, не годиться.
Коментувати
Дмитрий
Свинособаки, отписавшиеся в этой ветке, собирайте монатки и нах в рашку. А полыхнуть может только ваш пукан, а не юговосток или Дом профсоюзов, на всякий случай
Соня
У нас дуже мудра Рада. Все дуже добре радить. Люди живуть дуже добре. Краще як в Америці. Європа, приєднуйся до України!
Ваня
Давно пора показать новую комедию "Сказочная Русь" - Земля ваша стала наша. Все требуют продолжения банкета.
Злюка
Украинцы - на 2/3 русскоязычная нация. Украинскоязычные граждане составляют меньшинство. Украинский этнический шовинизм уничтожит государство Украина. Да и хер с ним.
Добрий
Для Злюка: Не украинцы, а українці. А язики у нас усі українські. Такого як "этнический шовинизм" ми не тримаємо.
Олекса Позняк
Для Злюка: Хер с тобой, а Україна пережила монголів, переживе і ка4апів
QDWY
Для Злюка: Заткни хавало, дурепа кацапська!
Коментувати
Сонька
Сколько можно носиться с мовой,второй,Томасом? Дайте людям просто жить! Нет,не на Канарах и Бали отдыхать,а быть уверенным в завтрашнем дне,в куске хлеба! Что творят " под шумок": закрывают школы,больницы,безработных сколько! А им всё мова!
Федя
Для Сонька: Точно для того, чтобы покушать нужен язык, а не мова.
Олекса Позняк
Для Сонька: із- за таких гнид що як г1вно в ополонці штовхали Україну в мацьковське царство ми так і живемо. Поїдьте в Польщу дебіли кац4пські. Зразу поляки взяли курс на НАТО і ЄС і польський учитель вже більше 1000 долярів отримує і не сильно працює. Польша по ВВП перегнала Португалію. І н4хрен їм не треба руцкій язік, бо в них одна віра, одна мова і одна Польша.
Света
Вы на украинском языке писали и кучу ошибок сделали,патриотка ))))
Коментувати
Тетяна
В Україні державною мовою є українська. Підтримую навчання мовою держави. Вдома говоріть на рідній.
Правда
Для Тетяна: позиция эгоиста, если не сказать грубее.
правда 2
Для правда. Нет,это позиция кастрюлеголовых. .
Коментувати