МОН: усі букварі для першачків вже надруковані

У відомстві просять управлінців на місцях не зволікати з розвезенням нових підручників

МОН: усі букварі для першачків вже надруковані

100% букварів, підручників з математики та курсу «Я досліджую світ» для 1 класу вже надруковані та передаються на розвезення до обласних книжкових баз. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

За словами Лілії Гриневич, для відомства важливо, щоб підручники з базових предметів – букварі, підручники з математики та курсу «Я досліджую світ» прийшли в школу швидше, для того щоб вчителі могли з ними ознайомитись та почати роботу з дітьми.

«Загалом два тижні на доставку – нормальний термін, враховуючи досвід попередніх років, тобто підручники мають бути в школах до 1 жовтня. Але завжди є застереження щодо роботи місцевих органів самоврядування. Ми довозимо всі книжки до обласних книжкових баз, а далі їх розвозять місцеві органи самоврядування. Тому я хочу звернутися до управлінців на місцях: будь ласка, не зволікайте з розвезенням, одразу щойно отримаєте підручники на обласні бази – починайте довезення до шкіл», – підкреслила Лілія Гриневич.

У Міносвіти також зазначили, що впродовж вересня у першокласників має тривати адаптаційний період. Відповідно, вони мають навчатись без підручників.

Освіта.ua
14.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Скоріше всього, завдяки Гриневич, адаптаційний період може затягнутися до 12 класу.
Голос
У Міносвіти також зазначили, що впродовж вересня у першокласників має тривати адаптаційний період. Відповідно, вони мають навчатись без підручників. Цирк# , а Гриневич- циркачка) Б#ді
св.павло
ура! ура! надруковані!мають бути в школах до 1 жовтня!впродовж вересня у першокласників має тривати адаптаційний період. Просто немає слів! А 5-ті, 6-ті, 10-ті класи, в них теж адаптаційний період?! Бардак.