«Буквар» від «Ранку» прямує до першокласників
PR

Усі підручники пройшли апробацію, а всі зауваження від експертів враховані під час підготовки до друку

«Буквар» від «Ранку» прямує до першокласників

Щойно надруковані букварі від видавництва «Ранок» уже в дорозі! Як уже відзначав Віктор Круглов, генеральний директор видавництва, згідно з рекомендаціями МОН України всі навчальні матеріали пройшли повну апробацію в пілотних школах України, а всі побажання та зауваження, висловлені фаховими експертами, враховано під час підготовки до друку.

Підручник «Українська мова. Буквар. 1 клас» (автори І. Большакова, М. Пристінська) також прямує до своїх першокласників і першокласниць. Авторська методика, яскраві малюнки та цікаві тексти — все це створено для того, аби школярики навчилися не лише добре читати, а й отримували задоволення від процесу навчання.

У комплекті з «Букварем» пропонується робочий зошит нового формату. Посібник містить граматичні завдання й матеріали з розвитку мовлення. У ньому також передбачено чек-листи для самооцінювання. Діти будуть у захваті від «шумних» і «безшумних» сторінок, кумедних малюнків, веселих зайченят — маркерів завдань тощо.

Видавництво «Ранок» підготувало також супровідні методичні матеріали до підручника, доступні як у друкованому вигляді, так і онлайн. На всі запитання щодо організації уроків за підручниками від видавництва «Ранок» автори відповідатимуть у межах вебінарів 30 серпня 2018 року.

Освіта.ua
30.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів