Київ виділив 42 млн гривень на шкільні пандуси

У КМДА зазначають, що столиця і надалі продовжить розширювати можливості інклюзії

Київ виділив 42 млн гривень на шкільні пандуси

Київ виділив понад 42 мільйони на облаштування пандусів та безбар’єрного простору в закладах освіти столиці. Про це повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

За її словами, успішна реалізація освітньої реформи неможлива без забезпечення ключових потреб особливих дітей, тому у столиці працюють над розширенням можливостей інклюзії.

«Повага до дітей починається, у першу чергу, із забезпечення їхніх базових потреб. А коли ми говоримо про дітей із особливими потребами – це наш першочерговий обов’язок. Наразі складно уявити, як школи можна було будувати елементарно без пандусів. Однак сьогодні Києву доводиться виправляти ці ганебні помилки. Згідно із програмою безбар’єрного простору, яку було розпочато ще минулого року, на цей рік місто передбачило понад 42 мільйони, – повідомила Ганна Старостенко.

Окрім цього, вона повідомила, що у новому навчальному році столиця продовжить розширювати мережу інклюзивних класів.

«Окрім цього, щоб надалі ефективно працювати з дітьми, які мають особливі потреби, у Києві у кожному районі створено 10 інклюзивно-ресурсних установ нового ґатунку. А також проведено конкурс на заміщення вакантних посад на заміщення директора ІРЦ. За результатами вже призначено директорів у кожен центр», – зазначила Старостенко.

Освіта.ua
30.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Навчання на пандусах
О!!! Тепер ці діти зможуть вчитися на ганку, оскільки 100% шкіл, побудованих до цього року, не мають ніякої практичної можливості навчати дітей: класи замалі навіть для нинішніх, звичайних учнів, східці вузькі, що розминутися самим учням – проблема, то що говорити про особливі потреби… Гроші на вітер і ніякої практичної допомоги цим дітям.