МОН зможе отримати €6 млн на шкільну реформу

На ратифікацію Ради направлено угоду України та Фінляндії щодо фінансування освіти

МОН зможе отримати €6 млн на шкільну реформу

На ратифікацію до Верховної Ради направлено угоду між Україною та Фінляндією, що передбачає отримання близько 6 млн євро на підтримку української шкільної реформи. Відповідний проект закону було схвалено Кабінетом Міністрів.

У  Міністерстві освіти повідомляють, що зазначені кошти розраховані на 4 роки і будуть витрачені на пріоритетні завдання Нової української школи, зокрема, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, популяризацію освіти та покращення освітнього середовища.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, саме підвищення кваліфікації українських вчителів є пріоритетом співпраці між Україною і Фінляндією.

«У власній освітній реформі Фінляндія свого часу зробила акцент саме на підготовці вчителя. У цій сфері вони одні з найкращих у світі. Саме тому пріоритетом нашої співпраці є питання зміни системи підготовки та підвищення кваліфікації українських вчителів», - розповіла Гриневич.

Також вона зазначила, що своєчасний старт проекту дозволить ефективно використати доступні ресурси та можливості для підтримки Нової української школи.

«Тому сподіваємось, що усі процеси, які має пройти проект, відбудуться швидко та без зайвих затримок. Адже вже з 1 вересня цього року усі першокласники прийдуть у Нову українську школу, і ми маємо забезпечити усі умови для успішного старту реформи», - наголосила міністр.

Освіта.ua
31.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Як крали так і будуть дальше красти. На ремонти шкіл знову збирають гроші з батьків та вчителів.
вчитель
В Черніговідесятимільйонну державну субвенцію на сесії міської ради депутати роздерибанили. Половину освітянських і медичних грошей обранці віддали управлінню житлово-комунального господарства на асфальтування міжбудинкових проїздів. Джерело: https://cheline.com.ua/chelinetv/suspilstvo-video/groshi-z-uchitelskih-i-likarskih-zarplat-sesiya-miskradi-perenapravila-na-remonti-dorig-video-132731 © Чeline | cheline.com.ua/