МОН затвердило Положення про електронний підручник

Документ визначає вимоги до змісту, структурних компонентів та функціонування е-підручника

МОН затвердило Положення про електронний підручник

Міністерством освіти затверджено Положення про електронний підручник, відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ визначає вимоги до змісту, структурних компонентів та функціонування електронного підручника.

Передбачається, що е-підручник може бути створений у вигляді самостійного програмного забезпечення або файла, що відтворюється за допомогою іншої комп’ютерної програми.

Система завдань, наведених в е-підручнику, має забезпечувати диференційований та компетентнісний підходи до навчання, індивідуалізацію освітнього процесу, в тому числі містити завдання для самооцінювання, групової роботи, відкриті запитання, дослідницькі, пізнавальні, творчі завдання, завдання для самостійної роботи тощо.

Автори положення про е-підручники зазначають, що вони сприятимуть підготовці підростаючого покоління до життя в інформатизованому суспільстві та підвищуватимуть ефективність навчання шляхом впровадження засобів інформатизації.

Освіта.ua
09.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Witalina
Про який е-підручник може йти мова, коли держава НЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ(не проплачує) школи інтернетом?В більшості шкіл відсутній,або за рахунок батьків, вчителів!!!! С - ма windovs,антивіруска - піратські Про сайти шкіл ,мовчу, "Ви не можете розмістити док-т,так як перевищили допустимий ліміт" ТЕЖ потрібні кошти! ! А МОН хоче все на шару! А ти,директор , крутись ,як хочеш !!
Мирослав
ІІ.5. Навіть якщо це посилання на матеріал іншого е-підручника чи додатковий веб-сервіс? ІІІ.2. Це не завжди можливо. V.1. Готовий закластися, що маються на увазі Windows, iOS та Android. Я б пропонував щось таке: " Е-підручник має забезпечувати можливість роботи без використання пропрієтарного і/або платного програмного забезпечення, в т.ч. операційної системи."