У харківській школі діти отруїлись невідомим газом

У результаті інциденту постраждало 37 дітей, їх госпіталізовано до першої дитячої лікарні м. Харкова

У харківській школі діти отруїлись невідомим газом

22 травня у харківській школі №3 діти отруїлись невідомим газом. Про це, з посиланням на Харківський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

У результаті інциденту постраждало 37 дітей, їх госпіталізовано до першої дитячої лікарні.

Стан 33 дітей лікарі оцінюють як легкий. Стан 3 дітей середньої тяжкості, одна дитина у тяжкому стані.

Діти скаржились на слабкість та утруднене дихання. Зараз вони знаходяться під пильним наглядом лікарів.

У ліквідації наслідків надзвичайної ситуації брали участь 6 бригад екстреної медичної допомоги.

Спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій повідомили, що у  приміщені школи проведені відповідні заміри. Небезпечних речовин не виявлено, роботи по обстеженню будівлі школи завершено.

Як відомо, це вже не перший інцидент, пов'язаний з отруєнням дітей в українських школах. 8 травня на території черкаської загальноосвітньої школи № 8 під час проведення лінійки деякі учні відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість. До лікувальних закладів Черкас було госпіталізовано 53 учні та 4 вчителя.

Того ж дня у Новомоськовську Дніпропетровської області під час проведення лінійки 16 учнів місцевої школи № 6 відчули погіршення самопочуття. Одну дівчинку було доправлено до лікарні.

21 травня у приміщенні однієї зі миколаївських шкіл було розпилено невідомий аерозоль із різким запахом. До другої міської лікарні в стані середньої тяжкості було госпіталізовано 39 дітей.

Освіта.ua
22.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
В "новомодных" шкафчиках можно спрятать всё, баллончик с газом там спокойненько полежит до нужного времени. Запретите шкафчики в школах!
1
О, так это, судя по всему, новомодное развлечение недорослей. Перед контрольной позвонить с ложным сообщением о бомбе - опасно, потому что вычислят, и родителям мало не покажется, а значит и самому шутнику. А вот приносить балончики со слезоточивым газом и распылять их в школе оказывается можно безнаказанно.
учитель
Для 1: Какая бы большая школа не была, в случае если бы " неведомый газ" распылили дети, информация о том, кто это сделал все равно бы всплыла. Или сам виновник в итоге бы сознался, или понимая серьезность последствий сказал бы кто из детей. Уважаемые органы СБУ почему Вы молчите?
Коментувати