В Миколаєві госпіталізовано 39 школярів

У приміщенні однієї із миколаївських шкіл було розпилено невідомий аерозоль із різким запахом

В Миколаєві госпіталізовано 39 школярів

21 травня у приміщенні однієї зі миколаївських шкіл було розпилено невідомий аерозоль із різким запахом, внаслідок чого постраждали діти.

В ліквідації наслідків надзвичайної ситуації брали участь сім бригад екстреної медичної допомоги Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На місце прибули хіміки Головного управління на пересувній хіміко-радіологічній лабораторії, чергова зміна оперативно-координаційного центру, бригади швидкої медичної допомоги та співробітники правоохоронних органів.

Спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій проведено відповідні заміри. Небезпечних речовин не виявлено.

Станом на 16:00 21 травня до другої міської лікарні в стані середньої тяжкості госпіталізовано 39 дітей. Проводиться повний медичний огляд дітей та оцінюється їхній стан.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що життя дітей поза загрозою.

Освіта.ua
21.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Баги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Якби притягнули батьків того, хто розпилив газ, до кримінальної відповідальності, то інші б учні остереглися творити, що бемкне в голову. А так, як завжди, буде винна школа, вчитель, класний керівник, що не передбачив, не вгадав, не провидів. Такими темпами через учнівську та батьківську безкарність скоро стріляти в школах почнуть, думаючи, що їм нічого за це не буде, бо вони ж святі дітки, а винний вчитель.