У Черкасах госпіталізовано 53 учні та 4 вчителя

У результаті інциденту на території черкаської загальноосвітньої школи учні відчули погіршення самопочуття

У Черкасах госпіталізовано 53 учні та 4 вчителя

Вранці 8 травня на території черкаської загальноосвітньої школи № 8 під час проведення шкільної лінійки деякі відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів. Загалом, у цей час на лінійці перебувало 424 учні.

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 14:30 до лікувальних закладів Черкас було госпіталізовано 53 учні та 4 вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані.

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС.

З метою визначення причини погіршення стану здоров’я учнів хіміко-радіологічною лабораторією ДСНС на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад граничнодопустимої концентрації не виявлено. Рівень кисню в повітрі знаходиться у межах норми.

«Лабораторією Держпродспоживслужби м. Черкаси взято проби води з системи централізовано водопостачання школи та бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин», - зазначають у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Також проводиться засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо визначення першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередку події, надання допомоги потерпілим. На місці події координацію дій здійснює мобільна оперативна група ДСНС.

Освіта.ua
08.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Коли вже буде проведено декомунізацію в чиновницьких і директорських головах? Вулиці перейменували, а лінійки для директора і "дорогих гостей" - святе, від серця не відривається. Вони ж можуть з людьми спілкуватись лише з трибун, коли народ стоїть струнко і мовчки і ніби-то слухає. Хай буде 30-градусна жара, суміш запаху гарячого асфальту і півоній, перевтома від репетицій дійства, хвилювання перед всемогутнім пихатим панством. Їм одне - піар. Скоро нас чекає ще один привіт з минулого - "свято останнього дзвоника". Знову замість піонерських червоних галстуків одінемо вишиванки і "Шикуйсь!". Чи може міністр щось скаже?
serj
Мені подобається анекдот: 2020 рік. На уроці фізкультури учні кажуть учителеві, на яку клітинку за них пересунути шашку.
Вчитель
У нас теж сьогодні дітям було зле на лінійці, але це вже звично. Двоє,троє падають завжди, а скільком погано- ніхто й не рахує. Який толк з цих лінійок?Радянський пережиток. А діти страждають.
NeVat
Потрібно відмовитись від цих совкових лінійок для школярів. Хочете зібрати дітей - є актова зала.