Мовний конкурс ім. Шевченка стартує у Кропивницькому

У Міносвіти радять навчальним закладам країни провести 10 жовтня відкриття конкурсу

Мовний конкурс ім. Шевченка стартує у Кропивницькому

Урочистості з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка відбудуться 10 жовтня у Кропивницькому. Відповідне рішення ухвалене Міністерством освіти і науки.

У конкурсі зможуть взяти участь учні 5-11 класів, у тому числі ліцеїсти військових ліцеїв, а також учні професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Конкурс проводиться з метою сприяння піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління та вшанування поета Тараса Шевченка.

Творчі роботи учасників можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави.

У Міністерстві освіти радять навчальним закладам країни провести 10 жовтня відкриття конкурсу.

Більше про конкурс

Освіта.ua
20.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
По-перше, конкурс називається Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (у заголовку ім.Шевченка???). По-друге : у нас в державі є Міністерство освіти і науки (у анонсі Міністерство освіти).
Шевченко Анна
А можна без цього конкурсу? Придумали його як альтернативу до вже існуючого на той час Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. І добре не продумали вимог, критеріїв та ін... Головне, що і надалі є "відповідне рішення МОН", а отже, чергове списання великих коштів. І нічого не скажеш, не відмовишся. І готуватимеш учнів до якогось там твору. Бо як інакше? Шевченко ж бо...