Завдання для дітей до Дня Незалежності

Творчі завдання до Дня Незалежності, які у цікавій формі познайомлять дітей з символікою України

Завдання для дітей до Дня Незалежності

Сайт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям дитячих садочків, а також учителям початкової ланки практичні завдання, що допоможуть у цікавій формі познайомити дитину із символікою, культурою та історією України. Виконання таких завдань сприятиме формуванню у дітей шанобливого ставлення до власної країни, вихованню справжнього, всебічно розвиненого громадянина.

Вивчаємо карту й символи України. Завдання сприятиме усвідомленню себе громадянином/громадянкою України. У процесі виконання завдання дитина вчитиметься розповідати про Україну як про свою Батьківщину, розпізнавати державні й народні символи, шанобливо ставитися до них.

Розмальовка «Герб та прапор України». Це завдання допоможе дитині розвинути навички дрібної моторики та вивчити державні символи України. Завдяки завданню дитина розвиває графомоторні навички, одночасно вивчаючи кольори українського прапора.

Розмальовка «Державний гімн України». Ця розмальовка містить текст Державного гімну України. Виконуючи завдання, дитина зможе потренувати творче мислення, уміння підбирати потрібні кольори, дрібну моторику, а головне – відчути приналежність до своєї батьківщини.

Тематична головоломка «Україна». Це завдання сприятиме розвитку уваги й зорової пам'яті дитини, допоможе їй потренувати навички читання та повторити правопис запропонованих слів. Виконуючи завдання, дитина збагатить словниковий запас і розширить кругозір.

Пізнавальна розмальовка «Україна». Це завдання познайомить дитину із унікальними особливостями та пам’ятками нашої держави. Завдяки інформаційній насиченості розмальовки дитина збагатить словниковий запас і розширить кругозір, а також матиме змогу зацікавитись більш ретельним дослідженням України. Розмальовку можна використовувати як навчальний та розвивальний матеріал.

Учимо Державний Гімн України. Цей наочний матеріал слугуватиме дитині добрим помічником при вивченні одного з головних символів України - Державного Гімну. Роздрукувавши його та прикріпивши на видному місці, дитина зможе легше запам’ятати всі куплети і приспів пісні та імена її авторів.

Кросворд «Україна». Цей тематичний кросворд присвячений Україні. Розгадуючи його, дитина зможе дізнатись нову інформацію, а також систематизувати вже наявні знання, добре поміркувати й потренувати пам’ять.

Визначаємо назви річок України. Це завдання сприятиме формуванню природничої компетентності, збагаченню знань про водойми. Виконуючи завдання, дитина вдосконалюватиме вміння користуватися додатковими джерелами, зокрема, картами, розвиватиме пізнавальний інтерес та увагу.

Розгадуємо загадку Герба. Це завдання сприятиме формуванню громадянської та мовленнєвої компетентності дитини, розвитку уяви і фантазії. Дитині пропонується розгадати загадку Герба України: прочитати й записати зашифроване в ньому слово.

Чи знаю я Державний Гімн України? Це завдання сприятиме формуванню громадянських компетентностей. Виконуючи завдання, дитина вдосконалюватиме вміння відтворювати Державний Гімн України, здійснювати самооцінювання. Завдання сприятиме розвитку уваги та пам'яті.

Розірвані прислів’я: досліджуємо рідну мову. Завдання спрямоване на збагачення словникового запасу, вивчення народного фольклору. Дитині пропонується з’єднати частини розірваних прислів’їв і написати їх. Виконуючи завдання, дитина формуватиме мовну компетентність, розвиватиме увагу, досліджуватиме рідну мову.

Усе про Президента: заповнюємо картку. Це завдання спрямовано на розвиток мовної та соціальної компетентностей молодших школярів. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься чітко дотримуватися інструкцій при заповненні анкетних форм.

Списування тексту про Україну. Це завдання спрямоване на формування орфографічної та пунктуаційної грамотності. Опрацювання тексту буде цінним для поглиблення уявлення дітей про красу й велич рідної землі, збагачення їхнього словникового запасу та формування національної свідомості й любові до Батьківщини.

Закріплюємо множення і ділення багатоцифрових чисел «Мандрівка Україною». Це завдання сприятиме формуванню математичної компетентності, уміння множити й ділити багатоцифрові числа. Виконуючи завдання, дитина вдосконалюватиме вміння множити і ділити багатоцифрові числа, формуватиме мовленнєві вміння.

День Незалежності України: розпізнаємо та описуємо свої емоції. Це завдання сприятиме формуванню громадянської компетентності, уміння зчитувати та описувати свій емоційний стан. Дітям пропонується розгадати ребуси, поміркувати про те, як пов’язані між собою слова-відгадки, а також скласти з ними речення.

Вивчаємо карту України: поглиблюємо знання про рідну землю. Завдання сприятиме формуванню вміння працювати з картою України, поглибить знання дитини про географію, розвиватиме навички роботи з контурною картою. Також завдання сприятиме розвитку просторового та логічного мислення, уваги та аналітичних здібностей.

День Незалежності України: визначаємо істинні твердження. Завдання сприятиме формуванню громадянських компетентностей, уміння визначати істинні та хибні твердження. Дітям пропонується розшифрувати словосполучення, пригадавши послідовність літер абетки, визначити істинні та хибні твердження, перетворити хибні твердження на істинні.

Складаємо привітання до Дня Незалежності України. Це завдання сприятиме формуванню мовленнєвої компетентності, уміння закріпити уміння писати привітання. Дітям пропонується пригадати рік проголошення незалежності України та визначити, скільки років нашій незалежній Україні.

Кожне із запропонованих завдань можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ВСІ ЗАВДАННЯ

Освіта.ua
21.08.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів