Розпочато відбір підручників для 9-х класів

Представники українських шкіл можуть обирати найкращі проекти підручників для 9-го класу

Розпочато відбір підручників для 9-х класів

Представники педагогічних колективів українських шкіл отримали можливість ознайомитись з електронними версіями проектів нових підручників для 9 класу. Про це повідомляє прес-служба Інституту модернізації змісту освіти.

Передбачається, що учителі-практики та представники адміністрацій навчальних закладів зможуть рекомендувати найкращі проекти підручників для використання у навчальному процесі.

В Інституті модернізації змісту освіти зазначають, що під час першого етапу конкурсного відбору оригінал-макети проектів підручників уже пройшли науково-педагогічну експертизу.

«Такий порядок дозволить зробити процес відбору навчальної літератури для загальноосвітніх шкіл більш прозорим та демократичним», - наголошують в ІІТЗО.

Уперше інноваційний конкурс підручників відбуватиметься на платформі, що розроблена Інститутом модернізації змісту освіти спільно з консультантами та громадськістю.

В установі зазначають, що створення репозитарію навчальних матеріалів було підтримано педагогами та видавцями навчальної літератури.

перейти до репозитарію

Освіта.ua
20.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мирослава
З 20 березня по 14 квітня -перший етап відбору підручників.Сьогодні 23.03 ,логінів і паролів для входу в репозитарій - НЕ ПРИСЛАЛИ, а потім "галопом по Європі" - роби ,що хочеш!!! а ЩОБ ПІДРУЧНИКИ завантажити ,переглянути- потрібен час
Віталій
Для Мирослава: Звертайтеся в технічну підтримку на сайті або телефонуйте на гарячу лінію
Коментувати
Nina Vasilisovna
Зайти в репозитарій не вдалося. Викладачам вишів туди... зась. А ми готуємо вчителя для школи і повинні ретельно аналізувати, вибирати краще, пропонувати власні матеріали для нових підручників. Але про цей факт ніхто в педколеджі!!! ні слухом, ні духом. Ось тоді і задумайтесь: викладач, не адміністратор, знаходить проблему-відсутність можливості доступу, адміністрація ні сном, ні духом не відає, як йому надати доступ до репозитарію- нема педколеджів у списку. Ось вам і гниле керівництво освітою- його гнати слід скрізь і в три шиї. Вони лише за стабільність доходів, від незаконних вступів, медалей від ДПА і замовних дипломів, та подовше проіснувати на посадах. Що не нагадує нам ця схема корупційну??? От і поясніть мені навіщо годувати тисячі методистів, інспекторів усіх рангів, якщо реальний вчитель, викладач ніколи їх не хотів знати, і допомоги не було від них ніколи і ніякої.
Фырфыр
Репозито́рій (англ. repository) — спеціальний сервер, на якому зберігається і з якого можна завантажити програмне забезпечення. На сервері зберігається архів програмних продуктів, які доступні для завантаження. Почему именно слово РепозитАрий? Это что бы извините за мой французский "выпендриться"?
Фыркач Ежик
Для Фырфыр: я сам в шоке, такое чувство что какой-то "дебил" (извините за мой фарнцузский) решил вывпендриться! Меня когда завуч попросила поприсутствовать когда их (завучей) собрали в районо, то только и слышалось "репозитАрий" - от методиста районо, я понять не могу - у них в МОНе дебилы сидят? Не могут открыть инет и почитать что такое репозиторий?!
Коментувати
Геннадій Петрович
Дуже хороша була ідея з вибором підручників, на жаль в нас у Воловецькому районі Закарпатської області її спаплюжили - ось вже 3 роки вибираємо підручники з інформатики Ривкінда, а нам дають Морзе.
Віталій
Для Геннадій Петрович: То вам потрібно підіймати це питання на районному рівні (для початку), можливо при подачі замовлення від шкіл вибрали того автора. У нас те що обирає школа те й приходить (невчасно зазвичай). До речі, цього року відмовилися від Морзе і Ривкінда для 8 класу, на користь Бондаренко. Підручник - супер, якшо ще сказати більше. Невеликі за розміром параграфи, чітка і лаконічна подача матеріалу, після кожного параграфу вправа, яку можна виконати на уроці. При цьому вправи добре продумані і підібрані. Практичні роботи - теж на висоті. Ну і плюс супровід на сайті Ранку - тести, ел. версії тощо. Сподіваюся для 9 класу буде підручник не гірший
Віталій
Для Геннадій Петрович: А підручник Морзе для 8 класу... не хочу образити авторів, але писати паралельно в параграфі про дві мови і середовища програмування, давати вправи і практичні на роботу в обох середовищах - це щось...
Людмила
І я тої ж думки, підручник Бондаренко супер, а от .... розчарували
Коментувати
учитель
Оновлених програм ще немає, а підручники уже треба рекомендувати??
Вчителька
Для учитель: Оновлені програми є вже 2 роки - на сайті МОН.
Критик
Оновлені програми обіцяють озвучити наприкінці травня.
Коментувати