Конкурс підручників для 9 класів розпочнуть незабаром

Подання комплектів матеріалів для участі у конкурсі триватиме до 26 грудня 2016 року

Конкурс підручників для 9 класів розпочнуть незабаром

Міністерство освіти і науки повідомляє, що конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів буде розпочато найближчим часом. Про це йдеться у листі МОН до потенційних учасників конкурсу підручників.

Зокрема, у відомстві зазначають, що міністерством вже затверджено Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу, а конкурсний відбір буде оголошено одразу після його державної реєстрації у Міністерстві юстиції.

Планується, що подання комплектів конкурсних матеріалів триватиме до 26 грудня 2016 року.

Освіта.ua
14.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
Для 5 класу друкувати підручники за державний кошт не будуть. З іншого боку, якщо вчитель виступить ініціатором збору коштів на їх закупівлю, то його можуть звинуватити в корупції. Ось такий юридичний казус виходить. Держава не виконала свої зобов’язання, а винним у будь-якому випадку, буде вчитель. Порада всім вчителям не купувати підручники, а почекати певний час. Можливо на їх закупівлю виділять кошти місцеві бюджети.
12
А підручника з інформатики для 5-го класу таки не буде? Хоч би у електронному вигляді дали подивитись. А європейську якість освіти очікують.
123
Для 12: Підручники з інформатики для 5 класу за новою програмою: http://itknyga.com.ua , http://www.geneza.ua , http://inf5-m.blogspot.com . Ще інформація: http://yakistosviti.com.ua/uk/Serednja-shkola-Informatika Замовити можна через: http://osvita-center.com.ua/catalog/5-klas/nformatika/ , http://www.ranok.com.ua/search.html?search=&category_id=494&classroom=657&subject=719 Безкоштовно завантажити можна: https://aspekt.in.ua/мітка-товару/5клас/ Втретє публікую цей текст.
Коментувати