МОН оголосило конкурс підручників для 9-го класу

19 грудня розпочався відбір проектів підручників для 9-х класів українських шкіл

МОН оголосило конкурс підручників для 9-го класу

Міністерством освіти і науки оголошено конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс стартував 19 грудня 2016 року.

Також відомством затверджено перелік навчальних предметів та назв підручників, які підлягають конкурсному відбору, та перелік навчальних предметів і назв підручників, що можуть перекладатися на мови національних меншин.

До 26 грудня 2016 року має бути сформований склад експертів відповідно до кожної назви підручника.

Наказом Міністерства освіти визначено основні етапи, терміни та інші особливості проведення конкурсу.

Освіта.ua
21.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчителька
Цікаво, коли фінішує цей конкурс. А ще цікавіше, коли ж ті підручники будуть тримати в руках учні.
Іринка
Чому ніхто не згадує про оплату роботи експертів проектів підручників для 9 класу? Чи усі думають, що нашому вчителю не дай поїсти - дай попрацювати?
Оксана
Для Іринка: Ще не заплатили експертам по підручниках для 8 класу за їх роботу у 2016 році, а ви хочете вже за 9 клас отримати гроші. Сказали, можливо, заплатять, якщо закладуть у бюджет 2017 року. І ніхто не дивиться на те, що для експертів, які рецензували підручники, це вартувало часу, зусиль...Зрештою, прізвища експертів надруковані у підручниках - для МОНу цього, певно, досить. Питання оплати навіть не зачіпається. Так що робіть висновки, шановні колеги-експерти (дійсні і майбутні)!
Вася
Як у звичайній школі. Ноутбук на урок неси свій, на Новорічну ялинку малозабезпечених вези за власний кошт, фото-доказ проведення виховної години своїм фотоапратом і т.д.
Коментувати