Розмальовка «Знайомство з динозаврами»

Завдяки завданню дитина має змогу наочно дізнатись про види динозаврів, що жили багато років тому

Розмальовка «Знайомство з динозаврами»

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку розмальовку «Знайомство з динозаврами», що чудово розвиватиме дрібну моторику та координацію рухів дитини.

Перевагою розмальовки є її інформаційна насиченість, адже, розмальовуючи зображення у завданнях комплекту, дитина має змогу наочно дізнатись про різноманітні види динозаврів, що жили на нашій планеті багато років тому.

Завдання комплекту неодмінно захоплять увагу вашої дитини та одночасно сприятимуть її комплексному розвитку: покращуватимуть дрібну моторику, зорово-рухову координацію, розвиватимуть уяву і пробуджуватимуть мистецькі здібності, оскільки у кожному завданні є можливість пофантазувати та доповнити запропонований малюнок.

Під час виконання завдання ваша дитина набуватиме таких бажаних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність та самодисципліна.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
08.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів