Розвиваємо аналітичне мислення дитини

Комплект практичних завдань, що допоможе краще підготувати дитину до навчання у школі

Розвиваємо аналітичне мислення дитини

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – «Вчимося міркувати за аналогією».

Цей комплект завдань є відмінним практичним засобом для розвитку й тренування логічного мислення та вміння робити обґрунтовані висновки, що базуються на визначенні схожості й певних спільних принципів, закладених у двох наданих зображеннях.

Комплект складається з 12 окремих завдань для дітей від 6-ти років. У кожному завданні дитині необхідно уважно проаналізувати схожість і відмінність двох малюнків та намалювати пару третьому, використовуючи аналогічний принцип.

Принцип аналогії, використаний у завданнях, дозволяє дитині більш ефективно міркувати та набувати нових знань про навколишній світ.

Виконання завдань комплекту сприятиме розвитку аналітичного мислення дитини і стане запорукою успішного навчання у майбутньому.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
02.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів