Вчимо дитину читати під час гри

Комплект практичних завдань, що допоможе дитині зробити перші кроки на шляху до впевненого читання

Вчимо дитину читати під час гри

Комплект практичних завдань для дошкільників «Збери слово» вдало поєднує в собі елементи гри, головоломки та навчання, й покликаний допомогти дитині набути навичок читання та правопису слів, роблячи це у цікавій формі, із залученням уваги, мислення й трішечки кмітливості.

Особливістю комплекту є можливість власноруч скласти слово й найкращим чином проявити свою обізнаність. У кожному завданні комплекту дитині необхідно поглянути на малюнок й визначитись із тим, що на ньому зображено, потім вирізати літери та вклеїти їх у клітинки так, щоб утворилось слово, яке відповідає малюнку.

Комплект складається з 36 завдань різної складності: легкий рівень включає завдання на 3-4 літери у слові, середній рівень — на 5-6 літер та важкий рівень на 7 та більше літер.

У завданнях застосовується комплексний підхід до навчання читання, адже завдання ілюструє слово, що потрібно скласти. Виконання завдання вимагатиме від дитини залучення логіки, зорової пам’яті та просторового уявлення.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту «Розвиток дитини» після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
24.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів