Завдання для розвитку почуття рими у дітей

Знайди риму до слова — комплект завдань для розвитку фонематичного сприйняття у дітей

Завдання для розвитку почуття рими у дітей

Чи знає ваша дитина, що таке рима і чи може підібрати риму до певного слова? Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям новий комплект практичних завдань – «Знайди риму», що є чудовою можливістю зрозуміти, яким чином римуються слова та розвинути почуття рими у дитини.

Комплект завдань «Знайди риму до слова» – це чудова вправа на розвиток фонематичного сприйняття, оскільки римування слів допомагає дітям зауважити, що звуки нашої мови несуть певний зміст і відповідають певним закономірностям. Це виключно слухова навичка, яка певним чином передує розумінню надрукованих звукових образів.

Комплект містить вісім завдань в кожному з яких представлено вісім слів (чотири пари, що римуються). Під час виконання завдань дитині пропонується знайти і з'єднати лініями відповідні пари слів і зображення до них, а після цього самостійно придумати риму до певного слова.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
20.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів