Знайди відповідь - математичне завдання для дітей

Комплект завдань за допомогою якого дитина покращить навички рахунку, а також розвиватиме увагу

Знайди відповідь - математичне завдання для дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам комплект практичних завдань з математики для майбутніх першокласників – «Знайди необхідну відповідь», за допомогою якого ваша дитина покращить навички додавання та віднімання, а також розвиватиме увагу.

Цей комплект завдань дає змогу поєднати розв’язання прикладів на додавання та віднімання із тренуванням таких властивостей уваги, як зосередженість, переключення та стійкість, що разом посилюватимуть набуття математичних навичок.

Особливістю завдань даного комплекту є одночасна наявність багатьох прикладів на додавання або віднімання, серед яких є ті, сума або різниця яких становить певне число, про яке дитина повідомлена заздалегідь.

Під час виконання завдань комплекту дитині необхідно розв’язати усі математичні приклади та знайти саме ті рішення, що вказані в умові кожного завдання.

Завдання комплекту можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
12.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів