Вивчаємо дроби — практичне завдання для дітей

Комплект завдань, що познайомить дитину і пояснить їй таке математичне поняття, як «звичайний дріб»

Вивчаємо дроби — практичне завдання для дітей

Бажаєте познайомити дитину із поняттям «дроби», зробивши це зрозуміло й легко, ще й забезпечивши їй добре підґрунтя для подальшого вивчення дробів у рамках шкільної програми? Комплект завдань «Кольорові дроби» слугуватиме чудовою можливістю для цього.

Цей комплект завдань для дітей покликаний наочно познайомити дитину і пояснити їй таке математичне поняття, як «звичайний дріб», застосовуючи для цього різні геометричні фігури, поділені на певну кількість рівних частин.

Виконуючи кожне завдання, дитина залучатиме зорову та м’язову пам’ять, просторове та кольорове сприйняття, що допоможе їй краще засвоїти нову інформацію.

Комплект містить двадцять завдань, у яких дитині необхідно розмалювати у певні кольори кожну геометричну фігуру, поділену на частини (або попередньо поділивши її власноруч), відповідно до заданих дробів.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
04.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів