Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу

Учителі шкіл до 11 травня обиратимуть підручники за електронними версіями оригінал-макетів

Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу

28 квітня відбулось засідання колегії МОН, під час якого було схвалено перелік підручників для учнів 8 класу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Після схвалення цього переліку, з 29 квітня до 11 травня вчителі загальноосвітніх навчальних закладів зможуть відбирати підручники для учнів 8 класу за електронними версіями оригінал-макетів. Електронні версії підручників вже розміщені на Репозитарії навчального контенту.

Усього на конкурс оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу було подано 199 проектів із 62 назв. За результатами експертизи конкурсні комісії відхилили 22 підручники на надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки».

Цьогорічний конкурс підручників проводиться у два етапи. І етап – здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, що тривав березень - квітень 2016 року. ІІ етап – вибір підручників, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», проводиться у два тури.

Спочатку вчителі загальноосвітніх навчальних закладів з 29 квітня до 11 травня обиратимуть підручники за електронними версіями оригінал-макетів, а потім конкурсні комісії узагальнять інформацію.

13 травня 2016 року мають бути оголошені пропозиції до формування переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2016 році.

Освіта.ua
29.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонідович
Замовляймо втричі більше підручників і одразу на 9 чи 10 класи. Прийдуть вони приблизно тоді коли 7-класники будуть начатись в таких класах. Прийде третина від замовленого - якраз на всіх вистачить.
Галина
На сайт зайдіть, підручники скачайте, встановіть, перечитайте, проаналізуйте... А районний відділ освіти сьогодні прислав нам список, які підручники ми повинні обрати. Навіщо потрібна була вся ця колотнеча?
Мирослава
Для Галина: На жаль ,таких що завантажували ,переглядали підручники одиниці.Унас в районі до кого я не дзвонила ніхто нових підручників в очі не бачив.А замовлення зробили аби що, так що ніхто не парився і не колотився.А так як ми в районі ділимося зайвими підручниками ,то бажано щоб був один автор.Звідси відділи освіти і присилають списки рекомендованих РМО підручників.
Коментувати
Ольга
Чому не можна було зробити перегляд підручників он-лайн. Поки всі підручники завантажу, а деякі з них і по 100 з гаком Мбайт, з "швидкісним" шкільним інтернетом...часу піде купа. А крім того, навіщо робити замовлення, якщо школа ще не отримала всі підручники на 7 клас.
Оленка
А де можна обмінятися враженнями з колегами про конкретні підручники зі своїх предметів?
Віра Олегівна
Для Оленка: Щойно переглянула підручник Фізика 8 клас авт. Шут М.І.. Лише згаяла час. Лише за граматичні помилки можна ставити 1 бал. Набір тексту - 1 бал. Підбір задач - 1 бал. Хто його взагалі допустив до конкурсу?! Інші ще не переглянула. Сподіваюся, що ситуація краща.
Коментувати
Методист
Сайт висить, підручники завантажити ніяк. Ті самі граблі, що й торік
Леонідович
Для Методист: граблі вдосконалені, минулого року можна було швидко скачати, зараз скачуй кожен підручник окремо, встановлюй окремо, відкривай окремо і це зробити треба на багато швидше ніж торік.
Коментувати
ostrovsky.valery@gmail.com
Надскладна навігація, при чому по кожному підручнику. Надмалі терміни для вибору. Сайт висить!!!!!!!!! Загалом, усе зводиться до того, хто на що покаже пальцем...
Михайло Чиж
А навіщо було придумувати такий складний алгоритм пошуку та встановлення собі на ком цих нових підручників? І чому їх обов’язково потрібно завантажувати, чому не можна на сайті переглянути (як інстукцію)?
Peters
Цирк, ***** . Цим експерти займатися повинні займатися, а не вчителі. Зайшов на локандо для прикола. А де інтуїтивно зрозумілий дружній інтерфейс??? Це я ще інструкцію читати повинен? Криворукі, *****. Більше десятка підручників з фізики для 8 класу на конкурсі. Щоб вибрати я повинен їх прочитати...Так? Ви ідіоти???? Мені зайнятись більше нічим, ніж як читати 13 підручників більше двісті сторінок кожен і до завтра визначитися? ААААААААААА)))))))
Ванга
Для Peters: Згодна. Інструкція опрацювала. Буду викладати у 8 класі фізику, алгебру, геометрію. Коли вичитати всі підручники не знаю? На завтра ще ж уроки потрібно підготувати. І чому я ці підручники повинна завантажувати на свій комп???
Павлович
Для Peters: Беззаперечно Вас підтримую.Тей сайт більш нагадує гру-головоломку.За таку структуру сайту треба морально знищувати і не пускати "розробників" навіть електролампочку міняти,не те що до компа.
Методист
Для Peters: Якщо ви вчитель, мені шкода ваших учнів. Згоден з часом - мало дуже. Але вибирати кому ж як не вам? Хто викладає предмет? Бо раніше скиглили, що навязують підручники а зараз вибирати нікому
Коментувати
teacher
Я вже обрала підручники для учнів. Видавництво "Oxford Publisher". Хто нас ними забезпечить? А вітчизняна макулатура нам не підходить. Та ще й у такій мізерній кількості.
teacher
А де оплата за даний вид роботи? Та ще й у вихідні? Подвійна!
Ванга
Для teacher: +1000000. Все на ентузізязмі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Наталия полностью права
И именно поэтому ЗА учебники должно нести ответственность МОН, как организатор их публикаций. Есть у МОН масса институтов, где люди за что-то получают деньги. Вот пусть и отрабатывают. И к каждому пропущенному в публикацию учебнику в приложении печатать фамилии тех, кто эти учебники вычитывал и дал им путёвку в жизнь. Вот это и есть ЛИЧНАЯ ответственность. Поскольку коллективная ответственность учителей, якобы пропустивших конкретный учебник - это преступление и перед этими учителями тоже,поскольку снимаю ответственность с МОН и всевозможных институтов
Наталія
Ще більшої дурниці з вичиткою підручників годі й придумати, це в мене один предмет, і я прочитала тільки тих авторів, яких знаю за попередніми підручниками. І в мене дома швидкісний інтернет! А якби декілька предметів? А якби в далекому селі інтернет? Завтра послухаю враження колег, вони певно в захваті.
Леонідович
Відібрали підручники в учнів 4 і 7 класів. "Розпочато відбір підручників в учнів 8 класу". Фізик для сьомого не дали жодної. З інших предметів дали лише 0-35% підручників. Тепер треба вибрати які підручники нам не дадуть в наступному році?
учитель
Для Леонідович: Може варто пояснювати дітям. Бо багато з них очевидно не мають поняття про існування електронного варіанту.
Вася
Дайте посилання на ПОВНИЙ (не 62 сторінки, не 135 сторінок) так, щоб до кінця навчального року варіант підручника Географія для 7-го класу автор Бойко В.М., Міхелі С.В.
Інформатик
http://portfel.at.ua/load/7_klas/geografija/bojko/158-1-0-2785 або http://pidruchnyk.com.ua/700-geografiya-7-boyko-2015.html , під вікном для он-лайн перегляду знайдіть посилання Скачати Geografija_7klas_Miheli_2015.pdf
Коментувати
Родион
Не розумію, що я повинен вибирати. Якщо рік тому я вибрав підручник для 7 класу, то і для 8 класу залишається той же автор. Прикро, що новий міністр продовжує лицемірні ігри освітянських гопників.
а новая министр
Для Родион: разве не в лодке организаторов системы образования всё это время была?
Коментувати
ярослав 0,5 ставки
Можна все на світ вибирати синую, вибраати не можна тільки.....
выбрать её можна
Для ярослав 0,5 ставки: для своего ребёнка
Коментувати
Іринка
"28 квітня відбулось засідання колегії МОН, під час якого було схвалено перелік підручників для учнів 8 класу". Ну і де ж той перелік?
unforgiven
Чергове прикривання корупції. Надрукують підручники тих авторів, які дадуть більшого хабара. А може й, взагалі не будуть друкувати, просто поділять між собою державні кошти.
Михайло Чиж
Дежавю 2015 року (правда, тоді підручники вибирали в березні-квітні): і щось мені підказує, що і результат буде аналогічним. А що? Навчальний рік в 7-мих класах пройшов і без підручників, "Програму виконано" - напишемо всі ми в журналах. То навіщо витрачати бюджетні кошти на якусь там освіту?.....
Видавець
Для Михайло Чиж: По факту, денег на учебники у государства на сегодняшний момент нет. А если найдут, непонятно как будет осуществляться финансирование полностью через ІМЗО, 50 на 50 центральный бюджет и местные или полностью за счет местных бюджетов.
Читач
У держави легко знайшлися гроші на підвищення зарплпат депутатам (майже втричі), державним чиновникам (удвічі), а от на підручники грошей немає... Дивна бухгалтерія...
Коментувати
учителю
до тех пор, пока учитель, даже с свойственным Вам скепсисом, быдет выполнять несвойственные ему требования руководства, до тех пор эти требования будут расти в объёме. Неужели это не понятно? Раз не понятно, о работайте.Работайте. Там ещё денисовой кто-то что-то нашептал. Или то она сама вспомнила, что является комсомольским работником (суть, она остаётся до конца)и необходимо вспомнить коммунистическую направленность обязанностей учителя. Ну-ну...
ВІталій Дзик
"з 29 квітня до 11 травня обиратимуть підручники..." Хто тепер ще сумнівається, що в Міносвіти чиновники несповна розуму?