Osvita.ua Середня освіта Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу
Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу

Учителі шкіл до 11 травня обиратимуть підручники за електронними версіями оригінал-макетів

Розпочато відбір підручників для учнів 8 класу

28 квітня відбулось засідання колегії МОН, під час якого було схвалено перелік підручників для учнів 8 класу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Після схвалення цього переліку, з 29 квітня до 11 травня вчителі загальноосвітніх навчальних закладів зможуть відбирати підручники для учнів 8 класу за електронними версіями оригінал-макетів. Електронні версії підручників вже розміщені на Репозитарії навчального контенту.

Усього на конкурс оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу було подано 199 проектів із 62 назв. За результатами експертизи конкурсні комісії відхилили 22 підручники на надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки».

Цьогорічний конкурс підручників проводиться у два етапи. І етап – здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, що тривав березень - квітень 2016 року. ІІ етап – вибір підручників, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», проводиться у два тури.

Спочатку вчителі загальноосвітніх навчальних закладів з 29 квітня до 11 травня обиратимуть підручники за електронними версіями оригінал-макетів, а потім конкурсні комісії узагальнять інформацію.

13 травня 2016 року мають бути оголошені пропозиції до формування переліку підручників, які можуть друкуватися за кошти державного бюджету у 2016 році.

Освіта.ua
29.04.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонідович
Замовляймо втричі більше підручників і одразу на 9 чи 10 класи. Прийдуть вони приблизно тоді коли 7-класники будуть начатись в таких класах. Прийде третина від замовленого - якраз на всіх вистачить.
Галина
На сайт зайдіть, підручники скачайте, встановіть, перечитайте, проаналізуйте... А районний відділ освіти сьогодні прислав нам список, які підручники ми повинні обрати. Навіщо потрібна була вся ця колотнеча?
Мирослава
Для Галина: На жаль ,таких що завантажували ,переглядали підручники одиниці.Унас в районі до кого я не дзвонила ніхто нових підручників в очі не бачив.А замовлення зробили аби що, так що ніхто не парився і не колотився.А так як ми в районі ділимося зайвими підручниками ,то бажано щоб був один автор.Звідси відділи освіти і присилають списки рекомендованих РМО підручників.
Коментувати
Ольга
Чому не можна було зробити перегляд підручників он-лайн. Поки всі підручники завантажу, а деякі з них і по 100 з гаком Мбайт, з "швидкісним" шкільним інтернетом...часу піде купа. А крім того, навіщо робити замовлення, якщо школа ще не отримала всі підручники на 7 клас.
Оленка
А де можна обмінятися враженнями з колегами про конкретні підручники зі своїх предметів?
Віра Олегівна
Для Оленка: Щойно переглянула підручник Фізика 8 клас авт. Шут М.І.. Лише згаяла час. Лише за граматичні помилки можна ставити 1 бал. Набір тексту - 1 бал. Підбір задач - 1 бал. Хто його взагалі допустив до конкурсу?! Інші ще не переглянула. Сподіваюся, що ситуація краща.
Коментувати
Методист
Сайт висить, підручники завантажити ніяк. Ті самі граблі, що й торік
Леонідович
Для Методист: граблі вдосконалені, минулого року можна було швидко скачати, зараз скачуй кожен підручник окремо, встановлюй окремо, відкривай окремо і це зробити треба на багато швидше ніж торік.
Коментувати
ostrovsky.valery@gmail.com
Надскладна навігація, при чому по кожному підручнику. Надмалі терміни для вибору. Сайт висить!!!!!!!!! Загалом, усе зводиться до того, хто на що покаже пальцем...
Михайло Чиж
А навіщо було придумувати такий складний алгоритм пошуку та встановлення собі на ком цих нових підручників? І чому їх обов’язково потрібно завантажувати, чому не можна на сайті переглянути (як інстукцію)?
Peters
Цирк, ***** . Цим експерти займатися повинні займатися, а не вчителі. Зайшов на локандо для прикола. А де інтуїтивно зрозумілий дружній інтерфейс??? Це я ще інструкцію читати повинен? Криворукі, *****. Більше десятка підручників з фізики для 8 класу на конкурсі. Щоб вибрати я повинен їх прочитати...Так? Ви ідіоти???? Мені зайнятись більше нічим, ніж як читати 13 підручників більше двісті сторінок кожен і до завтра визначитися? ААААААААААА)))))))
Ванга
Для Peters: Згодна. Інструкція опрацювала. Буду викладати у 8 класі фізику, алгебру, геометрію. Коли вичитати всі підручники не знаю? На завтра ще ж уроки потрібно підготувати. І чому я ці підручники повинна завантажувати на свій комп???
Павлович
Для Peters: Беззаперечно Вас підтримую.Тей сайт більш нагадує гру-головоломку.За таку структуру сайту треба морально знищувати і не пускати "розробників" навіть електролампочку міняти,не те що до компа.
Методист
Для Peters: Якщо ви вчитель, мені шкода ваших учнів. Згоден з часом - мало дуже. Але вибирати кому ж як не вам? Хто викладає предмет? Бо раніше скиглили, що навязують підручники а зараз вибирати нікому
Коментувати
teacher
Я вже обрала підручники для учнів. Видавництво "Oxford Publisher". Хто нас ними забезпечить? А вітчизняна макулатура нам не підходить. Та ще й у такій мізерній кількості.
teacher
А де оплата за даний вид роботи? Та ще й у вихідні? Подвійна!
Ванга
Для teacher: +1000000. Все на ентузізязмі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Наталия полностью права
И именно поэтому ЗА учебники должно нести ответственность МОН, как организатор их публикаций. Есть у МОН масса институтов, где люди за что-то получают деньги. Вот пусть и отрабатывают. И к каждому пропущенному в публикацию учебнику в приложении печатать фамилии тех, кто эти учебники вычитывал и дал им путёвку в жизнь. Вот это и есть ЛИЧНАЯ ответственность. Поскольку коллективная ответственность учителей, якобы пропустивших конкретный учебник - это преступление и перед этими учителями тоже,поскольку снимаю ответственность с МОН и всевозможных институтов
Наталія
Ще більшої дурниці з вичиткою підручників годі й придумати, це в мене один предмет, і я прочитала тільки тих авторів, яких знаю за попередніми підручниками. І в мене дома швидкісний інтернет! А якби декілька предметів? А якби в далекому селі інтернет? Завтра послухаю враження колег, вони певно в захваті.
Леонідович
Відібрали підручники в учнів 4 і 7 класів. "Розпочато відбір підручників в учнів 8 класу". Фізик для сьомого не дали жодної. З інших предметів дали лише 0-35% підручників. Тепер треба вибрати які підручники нам не дадуть в наступному році?
учитель
Для Леонідович: Може варто пояснювати дітям. Бо багато з них очевидно не мають поняття про існування електронного варіанту.
Вася
Дайте посилання на ПОВНИЙ (не 62 сторінки, не 135 сторінок) так, щоб до кінця навчального року варіант підручника Географія для 7-го класу автор Бойко В.М., Міхелі С.В.
Інформатик
http://portfel.at.ua/load/7_klas/geografija/bojko/158-1-0-2785 або http://pidruchnyk.com.ua/700-geografiya-7-boyko-2015.html , під вікном для он-лайн перегляду знайдіть посилання Скачати Geografija_7klas_Miheli_2015.pdf
Коментувати
Родион
Не розумію, що я повинен вибирати. Якщо рік тому я вибрав підручник для 7 класу, то і для 8 класу залишається той же автор. Прикро, що новий міністр продовжує лицемірні ігри освітянських гопників.
а новая министр
Для Родион: разве не в лодке организаторов системы образования всё это время была?
Коментувати
ярослав 0,5 ставки
Можна все на світ вибирати синую, вибраати не можна тільки.....
выбрать её можна
Для ярослав 0,5 ставки: для своего ребёнка
Коментувати
Іринка
"28 квітня відбулось засідання колегії МОН, під час якого було схвалено перелік підручників для учнів 8 класу". Ну і де ж той перелік?
unforgiven
Чергове прикривання корупції. Надрукують підручники тих авторів, які дадуть більшого хабара. А може й, взагалі не будуть друкувати, просто поділять між собою державні кошти.
Михайло Чиж
Дежавю 2015 року (правда, тоді підручники вибирали в березні-квітні): і щось мені підказує, що і результат буде аналогічним. А що? Навчальний рік в 7-мих класах пройшов і без підручників, "Програму виконано" - напишемо всі ми в журналах. То навіщо витрачати бюджетні кошти на якусь там освіту?.....
Видавець
Для Михайло Чиж: По факту, денег на учебники у государства на сегодняшний момент нет. А если найдут, непонятно как будет осуществляться финансирование полностью через ІМЗО, 50 на 50 центральный бюджет и местные или полностью за счет местных бюджетов.
Читач
У держави легко знайшлися гроші на підвищення зарплпат депутатам (майже втричі), державним чиновникам (удвічі), а от на підручники грошей немає... Дивна бухгалтерія...
Коментувати
учителю
до тех пор, пока учитель, даже с свойственным Вам скепсисом, быдет выполнять несвойственные ему требования руководства, до тех пор эти требования будут расти в объёме. Неужели это не понятно? Раз не понятно, о работайте.Работайте. Там ещё денисовой кто-то что-то нашептал. Или то она сама вспомнила, что является комсомольским работником (суть, она остаётся до конца)и необходимо вспомнить коммунистическую направленность обязанностей учителя. Ну-ну...
ВІталій Дзик
"з 29 квітня до 11 травня обиратимуть підручники..." Хто тепер ще сумнівається, що в Міносвіти чиновники несповна розуму?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!