Казкова розмальовка за цифрами

Практичне завдання, що познайомить малюків із основними кольорами та цифрами від одного до п’яти

Казкова розмальовка за цифрами

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – «Казкова розмальовка за цифрами», що у цікавій формі познайомить малюків із цифрами, а також чудово розвиватиме їх дрібну моторику та координацію рухів.

У кожному завданні комплекту дитині пропонується розмалювати різних казкових персонажів у кольори, що відповідають цифрам від одного до п’яти.

Завдяки виконанню завдань дитина навчиться впізнавати цифри та знатиме їх написання, що стане добрим підґрунтям для подальшого навчання рахунку.

Виконання завдань також сприятиме розвитку кольорового та просторового сприйняття дитини, прищеплюватиме художній смак та пробуджуватиме її мистецькі здібності.

Працюючи над кожним завданням розмальовки дитина матиме змогу досягти вправності кистей рук, розвити дрібну моторику та зорово-рухову координацію, що забезпечить підґрунтя для подальшого розвитку письма та гарного почерку.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
29.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів