Вчимо дитину читати слова по складах

Комплект цікавих практичних завдань, що допоможе навчити вашу дитину читати слова по складах

Вчимо дитину читати слова по складах

Ваша дитина тільки-но починає читати або вже близька до цього і сумлінно вивчає літери? Можливо, має труднощі із читанням по складах? Або ви просто хочете випередити час і познайомити свого малюка зі словами?

Тоді комплект практичних завдань «Вчимось читати по складах» саме те, що вам потрібно. У завданнях комплекту дитині пропонується зібрати разом частини, щоб побачити цілий малюнок, а потім прочитати по складах утворене слово.

Завантажте та роздрукуйте завдання комплекту та розріжте його на частини по пунктирних лініях. Перемішайте частини та запропонуйте дитині скласти їх так, щоб отримати цілі зображення.

У цьому завданні застосовується комплексний підхід до навчання читання, адже завдання ілюструє слово, що поділено на склади. Виконання завдання вимагатиме від дитини залучення логіки, зорової пам’яті та просторового уявлення.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту «Розвиток дитини» після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
23.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nina Vasilisovna
Син навчився читати цілими словами. Як? Спілкуючись у Skype із сестрою. Спочатку прибігав просив "Прочитайте". Пізніше використовував перекладач з укр. на російську мову з озвученям. А насамкінець йому це все надоїло: просити, бігати за старшими і він сам почав читати. Тобто, він самостійно вирішив проблему і навчився швидко читати. Що цікаво, по складах він так ніколи і не читав. При сангвінічному темпераменті читає швидше за всіх у класі, у якому він найменший за віком. Нема різниці електронні чи друковані видання. Сформувалась внутрішня потреба: почитати у вільну хвилину. Має хобі: колекціонування книг та енциклопедій зокрема.