Osvita.ua Середня освіта Учитель з Вінниці став експертом Microsoft
Учитель з Вінниці став експертом Microsoft

Учитель інформатики з вінницької школи №35 обраний до когорти сертифікованих учителів-експертів

Учитель з Вінниці став експертом Microsoft

Учитель інформатики з вінницької загальноосвітньої школи №35 Іван Стромило був обраний до когорти сертифікованих учителів-експертів Microsoft.

За словами вчителя-експерта, йому приносить велике задоволення співпраця з однодумцями, а також можливість обмінюватися досвідом з інноваційними педагогами України та світу. Іван Стромило розповідає про освітянську програму Microsoft.

У чому полягає діяльність учителів-експертів Microsoft?

Насамперед, ми відкриваємо для себе технологічні новинки й освітні технології, нові підходи до формування навичок ХХІ століття. А далі, в рамках програми, проводимо навчальні вебінари, тренінги на яких розглядаємо разом із освітянами можливості інтеграції інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Програма сертифікованих учителів-експертів Microsoft розпочала свою діяльність в Україні нещодавно, але наша команда експертів вже встигла провести кілька семінарів-тренінгів. Так, мені дуже приємно запам’яталася зустріч з учителями Одеси...

А що саме ви розглядали з одеськими вчителями на тому тренінгу?

Ми спробували побачити, які можливості відкривають школі хмарні технології, а саме сервіси Office365. Їхній потенціал використовують уже в багатьох школах світу. В Україні прикладом такого інноваційного впровадження може слугувати, наприклад Ліцей інформаційних технологій у Дніпропетровську. До речі його викладачі діляться досвідом через свої вебінари.

Що найбільше вам подобається в цій програмі?

Подобається розвиватися, рухатися вперед, вчитися новому, реалізовувати нові освітні проекти.

Що ви радите вчителям, яким бракує техніки в своїх шкільних кабінетах?

Раджу своїм колегам, наприклад, звернути увагу на цікаві освітні програми та конкурси, які проводить компанія Microsoft. Беріть участь у конкурсах, перемагайте, отримуйте призи і - навчайте своїх вихованців бути конкуренто-спроможними в сучасному світі. Наприклад, наша загальноосвітня школа №35 Вінницької міськради постійно бере участь у різноманітних конкурсах. І ми вже двічі виборювали комп’ютерну техніку: у 2013 році ми отримали в рамках конкурсу дюжину ноутбуків, у 2014 році – 10 ноутбуків та копіювальний центр.

А хто має ініціювати участь у освітніх програмах?

Звісно, що ініціатором усього має бути сам педагог, тільки тоді буде результат!

Що б ви побажали тим, хто хоче рухатися вперед?

Колеги-новатори, не гаймо часу. Кожен день приносить нове знання. Нумо до навчання! І, звісно ж, діліться своїми знаннями з колегами - публікуйте статті, пишіть блоґ, друкуйтесь у фахових виданнях. Зичу всім радісної освіти!

Освіта.ua
18.11.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!