МОН просить провести Урок пам’яті жертв голодоморів

З метою вшанування загиблих від геноциду в Міносвіти рекомендують провести 27 листопада Урок пам’яті

МОН просить провести Урок пам’яті жертв голодоморів

Міністерство освіти і науки звернулось до органів управління освітою та навчальних закладів з проханням провести в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах заходи присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів. Відповідний лист підписаний заступником міністра Андрієм Гевко.

У Міносвіти зазначають, що 28 листопада 2015 року відповідно до указу президента в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.

У зв’язку з чим, з метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, у МОН рекомендують провести у п’ятницю 27 листопада Урок пам’яті “З присвятою замордованим голодом…”.

Також, у МОН зазначають, що навчальними закладами можуть бути організовані оглядові екскурсії для учнів 10 – 11 класів та студентів до краєзнавчих музеїв або районних будинків культури, де будуть експонуватись фотодокументальні стенди інформаційно-просвітницького проекту “Спротив геноциду”.

У суботу 28 листопада навчальні заклади та органи управління освіти мають залучити дітей і молодь до скорботних заходів, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції “Запали свічку”.

Заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, рекомендовано висвітлювати на сайтах навчальних закладів та органів управління освітою.

Разом з тим, у Міносвіти зазначили, що звітування та зворотного інформування ця робота не потребує.

Відомством також надано методичні рекомендації до вшанування у загальноосвітніх навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932 – 1933 років, розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

Додатково див.: Лист МОН № 1/9-549 «Щодо заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів".

Освіта.ua
17.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
а іііііііііі підтримую
200%. Моє рідне місто із 250 тисячного у часи навчання в школі стало 100 тисячним. Скажуть - виїхали.Я погоджусь. Скажуть-не народжували. Я погоджусь. А чи скажуть, що нове кладовище розрослося аж по саме не можу? Той, хто відає, той скаже. А хто не відає, той і не задумається(((
іііііііііі
1991 рік - 52 мільйони. 2015 - 45 мільйонів. Питання просте, хто поплаче про них? Хоча завжди можна сказати, що вони просто виїхали з України. Або що данні - неправда. Комуністи влаштували голодомор. Українська влада - свята, а український народ - геніальний. Підслупуватий, але геніальний. Точніше "альтернативно обадрований". Перемога, чи це ти?
вчитель
Украинские жертвы уже всех задолбали? Почему нет радости по поводу новых уроков?