Квіт: патріотичне виховання є державною політикою

За словами міністра, кожен курс у школах повинен містити елементи національно-патріотичного-виховання

Квіт: патріотичне виховання є державною політикою

Національно-патріотичне виховання є державною політикою і наразі є однією з основних задач Міністерства освіти і науки. На цьому наголосив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час зустрічі з ветеранами та учасниками АТО.

За його словами, Міністерство освіти і науки України, спираючись на освітян, студентство та громадських активістів реалізує системні кроки з реформуванню національно-патріотичного виховання та військово-патріотичної підготовки.

Сергій Квіт нагадав, що Міністерством розроблено та затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичні рекомендації до всіх курсів шкільної програми, що вже цього навчального року працюють в загальноосвітніх навчальних закладах.

«Кожен курс у загальноосвітніх навчальних закладів повинен містити елементи національно-патріотичного-виховання», - підкреслив міністр.

Він повідомив, що перелік патріотичних заходів, котрі затверджені Концепцією, виконуються як на місцях, так і на загальнонаціональному рівні, зокрема, створено єдину Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл».

Також він підкреслив важливість участі батьків, вчителів та органів місцевого самоврядування в розвитку національно-патріотичного виховання та закликав надсилати конкретні пропозиції стосовно вдосконалення.

Освіта.ua
29.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
воспитатель
http://antikor.com.ua/articles/72543-demobilizatsija_po-ukrainski_voiny_vynuhdeny_platitj_30-50_tys._grn_uvoljnjajasj_so_sluhby , а ЭТО уж точно ВОСПИТЫВАЕТ. Вот только ЧТО? Но то, что придя домой, ЭТИ ребята расскажут по полной о "заботе" гОСУДАРСТВА о своих воинах, это 200%.Этоо как доктор,который и обследование не начинает, пока ему МЗДУ не принесут.Это НОВЫЙ мир,тот,который УЖЕ создан. Можно дальше статть фантастом,чтобы спроектировать будущее.
можно РЖАТЬ сколько угодно,
https://www.youtube.com/watch?v=3kmiX5BeB4w , но люди РЕАЛЬНО РАБОТАЮТ, а мы реально ржём. Ну-ну, доржёмся
Іванна
Знання - то фігня, головне повипьондрюватись: ми - арійці голубих кровєй!
это комедия. ИХ комедия. ЧТО можно вытащить из неё?
https://www.youtube.com/watch?v=bJIq4HrKNLE А НАШИ фильмы? Они вообще существуют? Чтобы и смотреть приятно, и неявно в головах оставляли что-либо,кроме секса-насилия-мата?
так от щодо коробки
Ота коробка із використаними корками перекреслює ВСЕ,сказане вчителями на кшталт патріотичності. Ота КОРОБКА-ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД того, що ДЕРЖАВА Ч Х А Л А на тих,хто є постраждалим ЗА,як ВОНИ стверрджують,незалежність. ТУПО ЧХАЛА,бо і протези хлопцям організувати ЗА ДЕРЖАВНИЙ кошт НЕ ЗДАТНА. Про які іще засади чогось там можна говорити? Якщо того не розуміють міністерські,то НАВІЩО вони там?
і ще сьогодні зустрілось
як повідомляють інет-джерела,волонтерство як рух ШВИДКО зорганізував пан Коломойський. В кого-небудь виникло питання - ЧОМУ? Або - НАВІЩО? Або - з якої такої причини державні чиновники ПЕРЕКИНУЛИ ВЛАСНІ ОБОВ*ЯЗКИ по забезпеченню спецгруп,що ліквідовують терористів, на плечі громадян країни,які скидаються ще й на їх заможне життя?
Игорь Соломонов
Меня блокируют, могу зайти только с прокси
Леонідович
Прощавай патріотизм ((( бо в нас чим держава займеться те і руйнується... шкода( а багато було патріотів(
Роман
Патріотичне виховання в нас не є державною політикою. Якщо вчитель буде йти на урок і буде знати, що його діти забезпечені, що він може оплатити компослуги, купити собі хоч не новий автомобіль а рік, два роботи в школі - тоді він без всяких ура патріотичних закликів буде патріотом. Займіться ділом міністри і найперше перестаньте брехати і красти.
У ВЕСТИБЮЛІ ШКОЛИ СТОЇТЬ КОРОБКА
для використаних кришечок від пляшок. ХТО НЕБУДЬ ЗАДУМУВАВСЯ на кшталт ПРО ЩО неявно говорить дана ситуація?
Леонідович
Це коли державну символіку у класи купують самі діти - це державна політика. Воїнам АТО скидаються громадяни - це державна політика. А патріотизм де? У дітей і громадян є! А у влади? Пани міністри ви би краще мовчали. Народ довше вас терпівби.
горькая правда
Германия предлагает Украине сделку: кредит 3 млрд евро за размещение 400 тысяч беженцев. Ответственный министр МВД Германии Томас де Мезьер уже ведет переговоры с уполномоченными представителями премьер-министра Украины Яценюка о предоставлении нашей стране трех миллиардов евро до конца 2016-го года. К тому же, за такую услугу Украине обещают 500 миллионов в виде безвозвратного гранта.
jjj
Для горькая правда: Мабуть у Вас хороші інформаторі в уряді. Такою інформацією надурняк ділитися ніхто не буде. Якщо не сикрет, скільки заплатили за інформацію?
1
для jjj. А воно тобі треба Петро... скільки заплатили...
Голосzнарода
Для горькая правда: Тих грошей не вистачить на утримання такої великої кількості біженців.
Коментувати
1
Нова релігія, для стримування натовпу...........................................
2
Для 1: вже пізно вони схаменулися, перші у натовпі буду йти вчителі з лікарями
Коментувати
Відвертість
Якби ще Конституції влада дотримувалась, тоді і про патріотизм варто було б говорити.
вчитель
Чи може бомж любити країну, яка його зробила бомжем? Чи буде бомж когось вчити любити цю країну? Чи буде директорський корпус, призначений партією януковича сприяти патріотичному вихованню. Мені в школі не вдалося переконати директора, заступників, педагога організатора, психолога, жодного вчителя, щоб проголосували за звучання у школі гімну України на початку робочого тижня, або в інші дні. Весь педколектив (100,0 %) проголосували проти. Тож учні школи чують гімн двічі на рік (перший і останній дзвоник). Причина банальна - небажання тратити час на "якусь дурню" (цитата)
я тоже считаю,
Для вчитель: что не следует гимн государства превращать в Бог весть что...Мы слушали его не так часто в детстве,но отношение было более достойное...
учитель
Теж вважаю підняття прапора і звучання гімну держави кожного дня недоцільно
вчитель
Патріотизм - почуття делікатне. Не кричи про нього на кожному кроці, краще роби щось для процвітання своєї держави. Сухомлинський.
Коментувати
Павлович
Пока Аваков судится за право не учить украинский язык, Турчинов проводит проповеди среди военных ксендзов, а Порошенко вообще неизвестно где, диверсанты ДНР подожгли склад боеприпасов в Сватово. Когда это все закончится? Никакой ответственности и никакого патриотизма у этих в/у лиц!
Сергей Лимонов
У вас забрали останні копійки від злиденної зарплати і погрожують скоротити на 3 відсотки кількість бюджетників- а ви завзято пропагуйте патріотизм -здоровий спосіб життя та іншу ахінею! ну-ну!
Голосzнарода
Ви всі праві, молодь має будувати цю країну, раз з’явився такий шанс. Але це не та молодь, яка сьогодні сидить за шкільними партами, бо через 10 років починати будувати цю країну буде пізно. Це сучасна молодь має робити, але представники старшого покоління на державних роботах вороже відносяться до молодих співробітників, їх цькують, оббріхують, любим способом намагаються вигнати з роботи. Пенсіонери, які позасідали в своїх робочих кріслах, не будуть будувати цю країну, бо вони вже не хочуть нічого робити, а тільки прибутково дожити до смерті. З країни, де закрита дорога для молоді до робочих місць, де робоче місце лише продається і нема ніякої перспективи кар’єрного зростання, талановита молодь буде їхати. А ті пенсіонери, що залишаться, нічого корисного чи навіть потрібного для забезпечення нормального функціонування зробити не зможуть.
almira
Для Голосzнарода: але представники старшого покоління на державних роботах вороже відносяться до молодих співробітників, їх цькують, оббріхують, любим способом намагаються вигнати з роботи. А може це держава намагається молодь вигнати з роботи? "ВИСОКОЮ" зарплатнею та ДУРНИМИ ЗВІТАМИ, АПРОБАЦІЯМИ, ..........
Голосzнарода
Для almira: Чому ж не апробувати нові методики чи технології, чому не апробувати нові підручники - це ж зрештою виявлення їх рівня ефективності? Бо тоді не можна буде кричати, що всі підручники погані, а хороших нема, тому вчителі погано навчають. У кого є здоровий глузд, скажіть, будь ласка, як можна рік пропрацювати і не написати звіт про те, що ти за цей рік зробив? - ну звісно, якщо нічого не зробив, то і нема про що писати. Та у всіх прибуткових і неприбуткових організаціях по всьому світу посадові особи звітують керівництву про результати своєї роботи, а українські вчителі не хочуть. Зарплата у всіх бюджетників однаково висока. Держава не є абстрактною істотою, чи окремою постаттю президента або міністра, представники держави, з якими Ви маєте справу, це Ваші керівники і старші колеги.
ну вот,начинается...
Для Голосzнарода: а мозг включить.Да написать можна всё что угодно.Отчитаться?Давайте на "ты"?Отчитаться?Когда моя коллега начинала ныть,что НИЧЕГО НЕ СДЕЛАЛА,приходилось пальцем тыкать в КАЖДОЕ дело.Если оновцы любой чих записывают себе в отчёт,то то,что мы делает за походом им и в подмётки не пляшет.Так что о "писать отчёты"-это раз плюнуть.Дело то не в них.Дело В РЕЗУЛЬТАТЕ.ДОЛЖЕН быть РЕЗУЛЬТАТ ВСЕГДА.А далее у Вас вообще-БРЕДсивой кобылы:"у всіх прибуткових і неприбуткових організаціях по всьому світу посадові особи звітують керівництву про результати своєї роботи"-зраду сюда,ВСЕХ ПРЕЗИДЕНТОВ,ребят,которые решили,что заводы им по праву достались,а они,тупаки безмозглые,порезали их на металл,вместо того,чтобы искать рынки сбыта,РАЗВИВАТЬ производство.Теперь ноют-бджетных денег нет(на депутатов пожрать-хватает,а на детей-нет).Да откуда же этому бюджету взяться,если каждый президент-премьер,депутаты...,чтто приходят,вместо развития гребут,жопы,под себя
Коментувати
повторение - мать учения.  Ещё раз и министерским тоже
Покудова молодёжь не будет УВЕРЕНА в собственном ЗАВТРА, ничего не будет. НИКАКОГО патриотического воспитания. Разве манипуляции... до первой встречи с реальностью
Vladimir Zvan
Для повторение - мать учения. Ещё раз и министерским тоже: Да молодежь только и думает как отсюда свалить в Европу.
А что, предлагаемое
Для Vladimir Zvan: повысит стремление молодёжи остаться?
almira
А что повысит стремление молодёжи остаться? ДОСТОЙНАЯ ЗАРПЛАТА!
Коментувати