Президент підписав Стратегію патріотичного виховання

Формування самосвідомості молоді здійснюватиметься на прикладах героїчної боротьби Українського народу

Президент підписав Стратегію патріотичного виховання

Під час відвідання Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки".

За словами глави держави, Стратегія національно-патріотичного виховання є дороговказом для всіх органів державної влади, інститутів громадянського суспільства.

"Громадянин-патріот держави має виховуватись на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави", - сказав Порошенко.

Президент висловив впевненість, що реалізація основних положень Стратегії сприятиме національному відродженню та захисту демократичного європейського вектору України.

Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді спрямована на виховання патріотизму та утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українців, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України.

Кабінету Міністрів доручено розробити план дій щодо реалізації вказаної Стратегії.

У Стратегії зазначається, що формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей та молоді повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби Українського народу.

Освіта.ua
15.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Quo vadis (камо грядеши)
Пройшов День Захисника Вітчизни. У школі жодним словом ні директор ні його заступники не згадали. Кажуть у них святкова програма готується до 23 лютого. А чи може бути інакше, якщо начальник районного відділу освіти і начальник обласного управління освіти члени партії регіонів (можливо вже й колишні) То куди буде спрямоване патріотичне виховання у школах, які їм підпорядковані?
Игорь Соломонов
Для Quo vadis (камо грядеши): Хоть би свято вивчив, як називається... А то зразу "стучать". Павлик Морозов?
Для Соломонова:
9 секунда https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/581832311951165/
так мы ведь в европу идём
Для Игорь Соломонов: а в европе люди НЕ молчат о предполагаемых действиях. И именно ЭТО и есть страх ИХ руководителей перед действиями ИХ людей. Да, к теме страха руководства - там где-то то ли в Гватемале, то ли ...не вспомню, разъярённая толпа горожан спалила своего мера. ЭТОГО БОЯТЬСЯ чиновники европы. Так что мы пока в азии. И в иную сторону даже НЕ поворачивали свои мысли,не говоря уже о головах
Коментувати
патріотизм буде вихований
лише у випадку ВПЕВНЕНОСТІ МОЛОДІ У ЗАВТРА. Все інше - порожні розмови