Матеріали для проведення Першого уроку

Інститутом проблем виховання розроблено конспекти уроків на допомогу вчителям

Матеріали для проведення Першого уроку

Інститутом проблем виховання НАПН України розроблено й упорядковано методичні матеріали на допомогу вчителям у проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Методичні матеріали розроблені відповідно до листа МОН України 1/9-354 від 24.07.2015 р. «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році».

Матеріали містять орієнтовні конспекти уроків для учнів початкової, основної та старшої шкіл; орієнтовну тематику уроку, що відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді; цитати та висловлювання відомих людей щодо патріотизму; інші додаткові матеріали, які вчителі можуть використати на уроці.

Запропоновані матеріали стануть у нагоді вчителям при проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Молодша школа:
Варіант 1 (автор Киричок В.А.); додатки.

Середня школа:
Варіант 1 (автор Журба К.О.);
Варіант 2 (автор Журба К.О.);
Варіант 3 (автор Шкільна І.М.).

Старша школа:

Варіант 1 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 2 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 3 (автор Кириченко В.І.).

Додаткові матеріали:
Орієнтовні теми Першого уроку;
Цитати та висловлювання видатних людей.

Освіта.ua
17.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свободный россиянин
Сначала они вас грабли, как криминальные авторитеты. Потом, как бизнесмены. Теперь они грабят вас, как патриоты. Так вот для чего нужен патриотизм? В России не легче. Но там, по крайней мере, не издеваются над людьми так как украинская власть. Хуже сепаратистов на Донбассе.
Олекса Позняк
Для Свободный россиянин: Именно твоя раша не даёт по полной разобраться со своими олигархами и бороться за свои права.Бузу в тылу мы не допустим -всё для фронта, всё для победы. И не интересуйтесь нашим бытом, мы сами знаем где у нас чего.Касаемо свободы - один такой мне расписывал какой он свободный в раше - я тогда на своей странице написал что порошенка если будет волынить реформы выгоним пинком под зад и предложил ему то же самое про путлера написать.Закрыл рот свободный и испарился
Свободный россиянин
Лёшь, Вы не совсем правильно поняли. "Рашки" не существует, но существует Свободная Россиия так же, как и Соборная Украина. Но ни наши, ни ваши политики никогда не были патриотами. Они лишь используют патриотизм в своих корыстных целях...
Олекса Позняк
Политики в любой стране врут - где больше , где меньше.И идеальных нет.Но пока война народ терпит - коней на переправе не меняют. А ты как свободный собери 500 000 свободных, выйдите на красную площадь и расскажите вове что войну пора заканчивать - погибло много хороших людей, дети гибнут.Зачем?Разберитесь со своим путлером а мы уж со своими разберёмся. А то у тебя дома фашист- убийца правит, ему что курск что боинг с детьми - слезу не уронит, а ты нас поучаешь. Нехорошо, наведи порядок в своём доме
Коментувати
Оксана
А як вам подобається цитата з однієї з розробок "багато друзів має слабка людина .."
Tigris
Таке враження, що автори здмухнули пиляку зі своїх парторгівських конспектів, замінили "Радянський Союз" на "Україну" і кинули свої опуси "в маси". Про які "малі" народи, що живуть під захистом України, верзе Киричок В.А (варіант для молодшої школи)? Де він(вона) їх знайшов(знайшла) на території України? То у віддалених регіонах СРСР були так звані малочисленні корінні народи , що потребували захисту й збереження. А в Україні маємо національні меншини, тобто громадян держави, що не є представниками титульного (в нашому випадку - українського) етносу. Особисто я вважаю неприпустимим розподіл представників народів, що живуть в Україні, на "малих" і "великих".
Є!Бали
А наші чиновники патріоти? Здали Крим без жодного пострілу. Тепер, зливачи Україну найлютішому ворогу ганебними Мінськими угодами, продовжують грабувати власний власний народ. І вони хочуть, щоб наші діти були ПАТРІОТАМИ? Не буде цього.
от отримаєм еуропейські зарплати
отоді і забудем про тимчасові негаразди. А поки "маємо, що маємо"
Regina
Коли вже сайт перестане економити на редакторах? Вчителям яких "шкОл" стануть у "нагоді" ці, Господи зглянься, рекомендації?
)
Для Regina: Главное - суть. Грамотность подождёт
Голосzнарода
Для Regina: Століттями люди неграмотно розмовляли, та і не вміли писати взагалі, проте їм ніхто не забороняв висловлювати власну думку. Свобода думки і слова гарантується українською конституцією, проте Ви волієте брати на себе місію цензора і забороняти людям висловлювати їх бачення, тому що Вам не подобаються їх орфографічні помилки? Ви нахаба і хамка .
Athena
Для Голосzнарода: не одній Regini неприємно бачити на сайті Osvita.ua (!) елементарну помилку. І хіба це погано - звертати на помилки увагу, щоб їх негайно виправили?.. Важко у наш час грамотним людям, які не хочуть бачити помилок у статтях: тільки що - зразу їх обзивають.
Коментувати