Osvita.ua Середня освіта Матеріали для проведення Першого уроку
Матеріали для проведення Першого уроку

Інститутом проблем виховання розроблено конспекти уроків на допомогу вчителям

Матеріали для проведення Першого уроку

Інститутом проблем виховання НАПН України розроблено й упорядковано методичні матеріали на допомогу вчителям у проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Методичні матеріали розроблені відповідно до листа МОН України 1/9-354 від 24.07.2015 р. «Про тематику Першого уроку в 2015/2016 навчальному році».

Матеріали містять орієнтовні конспекти уроків для учнів початкової, основної та старшої шкіл; орієнтовну тематику уроку, що відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді; цитати та висловлювання відомих людей щодо патріотизму; інші додаткові матеріали, які вчителі можуть використати на уроці.

Запропоновані матеріали стануть у нагоді вчителям при проведенні Першого уроку у 2015/2016 навчальному році.

Молодша школа:
Варіант 1 (автор Киричок В.А.); додатки.

Середня школа:
Варіант 1 (автор Журба К.О.);
Варіант 2 (автор Журба К.О.);
Варіант 3 (автор Шкільна І.М.).

Старша школа:

Варіант 1 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 2 (автор Петрочко Ж.В.);
Варіант 3 (автор Кириченко В.І.).

Додаткові матеріали:
Орієнтовні теми Першого уроку;
Цитати та висловлювання видатних людей.

Освіта.ua
17.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свободный россиянин
Сначала они вас грабли, как криминальные авторитеты. Потом, как бизнесмены. Теперь они грабят вас, как патриоты. Так вот для чего нужен патриотизм? В России не легче. Но там, по крайней мере, не издеваются над людьми так как украинская власть. Хуже сепаратистов на Донбассе.
Олекса Позняк
Для Свободный россиянин: Именно твоя раша не даёт по полной разобраться со своими олигархами и бороться за свои права.Бузу в тылу мы не допустим -всё для фронта, всё для победы. И не интересуйтесь нашим бытом, мы сами знаем где у нас чего.Касаемо свободы - один такой мне расписывал какой он свободный в раше - я тогда на своей странице написал что порошенка если будет волынить реформы выгоним пинком под зад и предложил ему то же самое про путлера написать.Закрыл рот свободный и испарился
Свободный россиянин
Лёшь, Вы не совсем правильно поняли. "Рашки" не существует, но существует Свободная Россиия так же, как и Соборная Украина. Но ни наши, ни ваши политики никогда не были патриотами. Они лишь используют патриотизм в своих корыстных целях...
Олекса Позняк
Политики в любой стране врут - где больше , где меньше.И идеальных нет.Но пока война народ терпит - коней на переправе не меняют. А ты как свободный собери 500 000 свободных, выйдите на красную площадь и расскажите вове что войну пора заканчивать - погибло много хороших людей, дети гибнут.Зачем?Разберитесь со своим путлером а мы уж со своими разберёмся. А то у тебя дома фашист- убийца правит, ему что курск что боинг с детьми - слезу не уронит, а ты нас поучаешь. Нехорошо, наведи порядок в своём доме
Коментувати
Оксана
А як вам подобається цитата з однієї з розробок "багато друзів має слабка людина .."
Tigris
Таке враження, що автори здмухнули пиляку зі своїх парторгівських конспектів, замінили "Радянський Союз" на "Україну" і кинули свої опуси "в маси". Про які "малі" народи, що живуть під захистом України, верзе Киричок В.А (варіант для молодшої школи)? Де він(вона) їх знайшов(знайшла) на території України? То у віддалених регіонах СРСР були так звані малочисленні корінні народи , що потребували захисту й збереження. А в Україні маємо національні меншини, тобто громадян держави, що не є представниками титульного (в нашому випадку - українського) етносу. Особисто я вважаю неприпустимим розподіл представників народів, що живуть в Україні, на "малих" і "великих".
Є!Бали
А наші чиновники патріоти? Здали Крим без жодного пострілу. Тепер, зливачи Україну найлютішому ворогу ганебними Мінськими угодами, продовжують грабувати власний власний народ. І вони хочуть, щоб наші діти були ПАТРІОТАМИ? Не буде цього.
от отримаєм еуропейські зарплати
отоді і забудем про тимчасові негаразди. А поки "маємо, що маємо"
Regina
Коли вже сайт перестане економити на редакторах? Вчителям яких "шкОл" стануть у "нагоді" ці, Господи зглянься, рекомендації?
)
Для Regina: Главное - суть. Грамотность подождёт
Голосzнарода
Для Regina: Століттями люди неграмотно розмовляли, та і не вміли писати взагалі, проте їм ніхто не забороняв висловлювати власну думку. Свобода думки і слова гарантується українською конституцією, проте Ви волієте брати на себе місію цензора і забороняти людям висловлювати їх бачення, тому що Вам не подобаються їх орфографічні помилки? Ви нахаба і хамка .
Athena
Для Голосzнарода: не одній Regini неприємно бачити на сайті Osvita.ua (!) елементарну помилку. І хіба це погано - звертати на помилки увагу, щоб їх негайно виправили?.. Важко у наш час грамотним людям, які не хочуть бачити помилок у статтях: тільки що - зразу їх обзивають.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!